Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Steam Top 10

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Az amnéziát megértem, hatalmas játék. Aki penumbra párti, annak kötelező, bár nem annyira nehezek a feladatok, mint abba. :K Aki szereti az ilyeneket, annak kötelező darab. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) wikings2 válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


wikings2
őstag

Hallottam már róla. Enyhe Silent Hill beütéses? azzal hasonlítgatták ha jól emléxek. Egy misét lehet megér majd talán valami következő leárazásnál :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3) wednesday válasza wikings2 (#2) üzenetére


wednesday
őstag

Szerintem durvább mint a Silent hill. :D

(#4) Roxbury


Roxbury
őstag

A Complete Edition jó vétel 10-ért boltból is. Meg is vettem, GTA 5-ig kitart. :D

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#5) Sub-ZeRo válasza wikings2 (#2) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Annál durvább. :DDD Amúgy én 35 perc alatt végig toltam. De az 1 hétig tartott. :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Az elso ketto is korrekt aron volt :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#7) Taifa Díaz válasza wikings2 (#2) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

A Silent Hill-től azért durvább, mert ebben semmit nem tudsz kezdeni a szörnyekkel, ha jönnek, mert semmilyen fegyver nincs a játékban. Azért fosol egyfolytában, mert bármikor jöhetnek, és olyankor futnod kell, vagy elbújni, de akkor meg attól bolondulsz meg, hogy sötétben kell lenned. Megnézni nem is nagyon lehet őket, mert attól is megőrülsz, ha szembefordulsz velük. A játék egyik legnagyobb érdekessége a szörnyek legyőzhetetlensége, no meg az, hogy állandóan az őrület határán mozogsz.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#8) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Én megvettem tegnap az Amnesiat, de még nem indítottam el, viszont a demóját már korábban megnéztem. Annyit róla, h a Silent Hill hozzá képest esti mese (kis túlzással), pedig az is elég kemény, végigtoltam az összes részt :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) CrAck69


CrAck69
senior tag

a GTA nagyon megérte szvsz.

Egyszer fenn....

(#10) iSonic


iSonic
addikt

BFBC2 meg is értem miért TOP1 a steamen, hisz olyan olcsón vágják az emberhez..

(#11) wikings2


wikings2
őstag

Akkor SH fanként érdemes lenne kipróbálom :)
SH 2-3-4 kedvenc horrorom (resident evil 0 án kivül)
Na kíváncsi lesezk erre megérte e azt az akciós árát :P

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#12) Neoteric válasza CrAck69 (#9) üzenetére


Neoteric
addikt

Ja, megvettem én is, pedig nekem az Episodes from Liberty City már megvolt, de maga a 4 is megért 9 júrót.

PSN: ne0teric_sAN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Steam Top 10
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.