Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Az óraszám jó ötlet, így legalább ki lehet szűrni a nulla perc játékra adott 0 és 10 pontokat.

A Slime draws near! Command?

(#2) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Meg így a Steam lassan olyan lesz, mint a játékok meg szoftverek IMDb-je. Ott vannak a hivatalos kritikák összesítése, vannak videók, fórumok, mostmár lesznek játékos értékelések is. Hasznos dolgok ezek, ha egy program minőségét akarod leszűrni. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) sixpak


sixpak
nagyúr

Egyre jobb a Steam, az idő múlásával. Lassan 7 éve vagyok aktív felhasználójuk, de még komolyabb problémám nem volt vele, szemben a versenytársaikkal.
Ez az ötlet is kiváló és használni is fogom, mindkét oldalról.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4) Torry


Torry
addikt

Akkor lenne tökéletesség, ha az értékelés mellett még az adott játékos gépének hw infoját is megjelenítené+min,átlag és max fps-eket amiket a steam rögzít pl 1 óra alatt.
Ha az fps-t nem is, de gondolom a hw info megnézésének nincs sok akadálya, ha a felhasználó engedélyezi.

Egyébként egyetértek, a steam rendben van nagyon. Legkedvesebb szolgáltatásom, hogy win újratelepítése után csak indítanom kell a steam-t amit nem a rendszerparticiora telepítettem és minden játékom megmarad, csak a sallangokat(dx,pb stb) telepíti első játékindításnál.

[ Szerkesztve ]

(#5) wolfman


wolfman
veterán

Ezeket csak Steam tagok olvashatják vagy külsősök is?

Valamint régiónként is lehet véleményeket olvasni vagy ömlesztve lesz minden nyelv? Gondolom inkább előbbi.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) Bad Pritt válasza wolfman (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem mindenki.
Viszont ha nem, Steamre regisztrálni körülbelül annyi, mint a Prohardverre regelni, szóval sok akadálya akkor sem lenne. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) Wolverine válasza wolfman (#5) üzenetére


Wolverine
félisten

Szűrhetsz nyelvekre is a keresésben; viszont a review-t író usernek kell beállítania, hogy milyen nyelven írta az adott kritikát.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) Ryder62


Ryder62
őstag

Ami még mindig nem működik mert nem tudom ajánlani a Fallout New Vegast. Eddig vagy 5-ször próbáltam, most hogy láttam hogy megújult tettem még egy próbát. Eredmény:

"You need to have used this product for at least 5 minutes before posting a review for it (0 minutes on record)."

(#9) Hintalow válasza Ryder62 (#8) üzenetére


Hintalow
senior tag

Az a fájdalma, hogy 0 percet játszottál a játékkal (ha van értelmezhető játékidőd vele steam-en, csak a reviews nem látja, szerintem írjál nekik, segítenek majd)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#10) Ryder62 válasza Hintalow (#9) üzenetére


Ryder62
őstag

Bocs, steam topikba leírtam - itt kimaradt - hogy másfél órám van a játékban.

Úgyhogy nem értem miért nem enged ajánlást írni.

(#11) sixpak


sixpak
nagyúr

Úgy látom, hogy megjelennek a régi ajánlások is.
Itt csak az egyik ismerősömnek küldtem el, hogy akciós a FC3.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.