Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sith7


sith7
nagyúr

AVP 5 Eur :Y

/nekem 6000 Ft - ba került a zawi - ról, megjelenéskor/

[ Szerkesztve ]

(#2) @matthew@


@matthew@
őstag

Am ha ezek közül vmelyiket is megrendelem h kapom meg, hogy kell fizetni?

Matthew 24:42

(#3) geezer


geezer
aktív tag

Kipróbáltam a Trials 2 demot, vicces volt. :DDD Erősen gondolkodóba ejtett.
Ilyenkor, vizsgaidőszakban jól jön egy ilyen agyatlan ugrálós játék. ;]

(#4) Воланд válasza @matthew@ (#2) üzenetére


Воланд
titán

Dombornyomott kártyával, vagy paypal-al lehet fizetni. Megkapni sehogy nem kapod meg, digitális változat, steam kliens-el lehet letölteni, majd telepíteni a gépedre.

rt06: Én eddig úgy tudtam, hogy csak azt fogadják el, de akkor tévedtem.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) rt06 válasza @matthew@ (#2) üzenetére


rt06
veterán

Hi!

eloszor is, szukseged van egy steam account-ra (par perc regisztralni)

fizetni legegyszerubben ugy tudsz, hogy bedobalod a koarba, amit szeretnel, majd megadod a bankkartyad adatait (de ugy remlik, paypal-lal is tudsz fizetni), es levonjak a megfelelo osszeget (visa electron-nal van tapasztalatom, kb 10 masodperc a kattintastol az banktol kapott sms-ig, hogy fizettem), az egesz folyamat nem tobb 2-3 percnel

a jatekot pedig digitalis valtozatban kapod meg, vagyis hozzarendelik a steam account-odhoz, es ezt kovetoen barmikor (akar tobbszor, tobb gepre is) letoltheted
ha nem magadnak, hanem masnak szeretnel vasarolni, arra is van lehetoseged, ekkor (ha jol tudom), egy kodot kapsz, aminek megadasaval mas rendelheti a jatekot az account-jahoz

Udv: VladimirR

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#6) rt06 válasza Воланд (#4) üzenetére


rt06
veterán

nem kell dombornyomott kartya, a fentebb emlitett visa electron kartyam teljesen sik

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7) kapeti07 válasza @matthew@ (#2) üzenetére


kapeti07
senior tag

Steam-et le kell töltened, telepítesz, kreálsz egy Account-ot, kiválasztod a játékot, berakod kosárba, Bankkártyával kifizeted, majd a Steam-en belül le tudod tölteni.

Csak dombornyomott bánkártyával tudod kifizetni.

Remélem segíteni tudtam.

Xbox: kapeti

(#8) F e Z o


F e Z o
veterán

Sniper Elite : 1,04€
Nem is láttam ennél olcsóbb játékot még steam-en. Megvettem a day of defeat-tel együtt.

(#7) kapeti07 : Steam-re nem csak akkor tudsz regisztrálni, ha van már játékod?

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#9) rt06 válasza F e Z o (#8) üzenetére


rt06
veterán

nem, a regisztracionak nem elofeltetele jatek meglete

ez a sniper elite 290 ft-ert meg akkor is meger egy probat, ha esetleg nem tetszene, magamtol eszre sem vettem, de most be ugrott nekem is a dod:s melle (ami 558 ft-ert szinten ajandek)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10) kapeti07 válasza rt06 (#6) üzenetére


kapeti07
senior tag

Bankja válogatja, de elvileg sík kártyára is tudsz, ha olyan szolgáltatást veszel hozzá, hogy használni tudd külföldön, vagy online vásárláskor.

Xbox: kapeti

(#11) domesz


domesz
aktív tag

Na végre COD4 :) 3500HUF mondjuk a dobozos 5000, de talán így jobban megéri

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#12) rt06 válasza kapeti07 (#10) üzenetére


rt06
veterán

ez az erdekes, semmi ilyesmit nem vettem hozza, sima otp-s kartya (sima junior szamla volt, de abbol mar kinottem, nem tudom, valtoztattak-e rajta, s ha igen, mit), az egyetlen plusz szolgaltatas, amit kertem anno, az az sms ertesites penzmozgasokrol

tudok vele vasarolni gond nelkul mind magyar (pl.: mav-start), mind kulfoldi online (pl.: steam) rendszerekben

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13) doktordrog


doktordrog
aktív tag

És a bank mennyit von le a tranzakcióért?

(#14) Воланд válasza doktordrog (#13) üzenetére


Воланд
titán

Azt már az adott banktól kell megkérdezni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15) doktordrog válasza Воланд (#14) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Jó, de akkor sem mindegy, veszel 2 euróért valami (600Ft), aztán a számlán van mellette még 200Ft, vagy 2000Ft. Csak nagyságrendileg érdekel.

(#16) rt06 válasza doktordrog (#13) üzenetére


rt06
veterán

amennyire tudom, vasarlasnal az eladot terhelik a tranzakcio koltsegei, de ebben egyaltalan nem vagyok biztos

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#17) Gabás válasza doktordrog (#13) üzenetére


Gabás
addikt

Semennyi, a kártyás vásárlás mindenhol ingyenes. Ha forintkártyával fizetsz, a konverziós költségeket (eur>huf vagy eur>usd>huf) kell megfizetni

[ Szerkesztve ]

(#18) D.Orion válasza doktordrog (#13) üzenetére


D.Orion
veterán

Nálam az OTP bank asszem 29Ft-ot szokott. Szóval semmit szinte. :DDD

(#17) Gabás: Le is írta, hogy miért vonnak plusz pénzt. :R

[ Szerkesztve ]

(#19) F e Z o válasza doktordrog (#13) üzenetére


F e Z o
veterán

Sajna nem tudom én sem megnézni, mivel az OTP,kb 2 munkanappal később mutatja meg online az adott tranzakciót. De az is elképzelhető, hogy nem von le semmit, mert vásárlás történt, s nem utalás.

H2O über alles!

(#20) doktordrog válasza F e Z o (#19) üzenetére


doktordrog
aktív tag

köszi, világos :)

ui: Morrowindet figyelem

[ Szerkesztve ]

(#21) maláj válasza F e Z o (#8) üzenetére


maláj
őstag

jól is tetted :K

(#22) ollie válasza F e Z o (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekesség, hogy a Sniper Elite-t ugyanaz a csapat készítette, mint az új AvP-t, és előbbi jobb értékeléseket kapott.

Ja, amúgy van olcsóbb is.

The Misadventures of Mr. Winterbottom - 0.39 €
Shattered Union - 0.49 €
Children of the Nile: Alexandria - 0.49 €
Magnetis - 0.5 €
Gumboy Tournament - 0.67 €
Caster - 0.89 €
CivCity: Rome - 0.99 €
Ghost Master - 0.99 €
Blueberry Garden - 0.99 €
Vegas: Make It Big - 0.99 €

[ Szerkesztve ]

***

(#23) Jander válasza sith7 (#1) üzenetére


Jander
senior tag

"AVP 5 Euro"

Amilyen lett, így utólag azt mondanám: még ennyit sem ér meg...

Más: ma nem találtam megfelelő játékot, ami érdekelt már megvettem :) majd talán holnap...

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#24) adamikus


adamikus
tag

Micsoda marketing fogás ez a karácsonyi leárazás. Nem terveztem mostanában új játék vásárlását, de ezeknek az áraknak nem lehet ellenállni. Szerintem egy Railworks 2-öt meg is veszek.

(#25) sith7 válasza Jander (#23) üzenetére


sith7
nagyúr

Próbáltad a multi részét is, vagy csak easy - n végigfutottál 3 óra alatt a single részen ? :U

(#26) Djuree válasza sith7 (#1) üzenetére


Djuree
félisten

megjelenéskor :U na jólvan...

Jander: nem rossz az. nekem mint alien rajongónak mondjuk akármilyen szar tetszett volna :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27) Djuree válasza D.Orion (#18) üzenetére


Djuree
félisten

az otp az egy nagy szar pénzlopó bank.

nekem most a citinél minden ingyenes. az otp-nél évente egy 20-as elment a sok kamu szar levonásért :W itt a citinél 1 év alatt 0ft-om vonták le :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#28) sith7 válasza Djuree (#26) üzenetére


sith7
nagyúr

kötekedsz ... akkor rá 2 hónapra :D

(#29) csokad


csokad
senior tag

Lehet azt tudni, hogy mely játékok lesznek holnap?

(#30) F e Z o válasza Djuree (#27) üzenetére


F e Z o
veterán

Mivel a munkahelyemnek szerződése van az OTP-vel, igy nekem nem sima lakossági folyószámlám van, hanem sokkal kedvezőbb, egyébként ha ez nem lenne, én se ott vezetném a számlámat.

(#29) csokad : Sajnos nem. Nemrég volt olyan akció, mikor egyik nap leakcióztak valami 25%-al, majd azt követő nap ugyanazt a játékot 75-kal.
Remélem az mw2 dlc-k is beleesnek az akcióba. Arra még fáj a fogam

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#31) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Jó a felhozatal ma.
Just Cause meg az AvP meg a AC2 ennyiért nagyon megéri.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#32) AtHoS válasza Djuree (#27) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hi!

A citi-nél melyik számlacsomagban vagy ill. milyen "extrák" érhetőek el benne ami nincs feltüntetve a marketingben? Lehet váltani kell majd nekem is. Ez a 0ft/év kezelési költség elég csábító :DDD

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#33) elithun


elithun
őstag

Az AvP teljes mértékben megérte ezt az 5€-t. :K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#34) ProEvoFan válasza Gergosz2 (#31) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

AC2 azért volt jobb ajánlatban is.Méghozzá az 576Shopban az AC1+AC2 pakk volt 5K, ingyen házhoz szállítással:)
De persze ez sem rossz:)

(#35) nepszter1


nepszter1
addikt

Remélem a mai nap az én akcióm lesz ;]

(#36) scyllafren válasza AtHoS (#32) üzenetére


scyllafren
senior tag

150k havi utalás a számlára asszem, akkor pár dolog ingyen van.

Nekem Erste online számlám van, 520ft/hó, de netbankon keresztül MINDEN 0 ft. eseti/rendszeres utalás bankon belül/kívül, akár napi 100db, 0 ft :) És természetesen hibátlanul lehet neten vásárolni vele.

(#37) kovsol válasza nepszter1 (#35) üzenetére


kovsol
titán

álmodozni szabad ;) én csak egy Guild Wars leárazást várok többi nem érdekel túlságosan, szinte minden játék amit akartam megvan már dobozosan vagy a steamen

May the Force be with you!

(#38) sith7 válasza elithun (#33) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :R :C

(#39) @matthew@ válasza Воланд (#4) üzenetére


@matthew@
őstag

Rendicsek, értem, köszi mindenkinek a segítséget! Háááááát ez a bankkártyás dolog kevésbé tetszik, bár azárt jó mert nem kell sehova sem menni, de nem mindig biztonságos, bár ezt a céget nem ismerem :(

Matthew 24:42

(#40) ollie válasza @matthew@ (#39) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem ismered a Valve-t?

***

(#41) polonic válasza @matthew@ (#39) üzenetére


polonic
félisten

Valve a cég neve. Dereng már? :)
Abszolút biztonságos. Akkor van baj, ha a géped egy vírustanya.

(#42) kovsol válasza @matthew@ (#39) üzenetére


kovsol
titán

több millió felhasználója van a rendszernek, szerinted kis bankkártya csalásra rászorulnak és kockára tesznek mindent ?

May the Force be with you!

(#43) Jeanne d'Arc

Tök jóóóó!:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#44) elithun


elithun
őstag

Most, a negyedik napi akcióban, semmi jó nincs amit megvennék. :(

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#45) @matthew@ válasza kovsol (#42) üzenetére


@matthew@
őstag

OK-OK így már rendben van a daolog igazából a céget nem ismertem :B THX a helpet :K

Matthew 24:42

(#46) MaUser


MaUser
addikt

Hát ezt megszívtam. Hazajövök, hogy megveszem az AVP-t, erre 7-kor fordult az óra, szóval már nem akciós... Remélem utolsó nap lehet kapni megint mindent egyszerre az akciós árakon. :U

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#47) Xaels


Xaels
félisten

Az új nap ajánlata szerintem a Darksiders 7,5Eur (~2100Huf). De a Mass Effect 2 sem rossz ajánlat csak ugye hazánk boltjaiban lokalizálva lehet jobban megéri megvenni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez a karácsonyi Steam akciózás tiszta anyagi csőd :U
Ma is elment 15 EUR.
Eddigi termés:
-Burnout Paradise
-Mirror's edge
-Operation Flaspoint :DR
-Silent Hunter: Wolf of the Pacific
-Titan Quest + Immortal throne
-Trials 2
-Wings of Prey

És még hol van január 2 :Y :W :DD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#49) Djuree válasza sith7 (#28) üzenetére


Djuree
félisten

:P :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50) tommje


tommje
tag

Nekem kell egy MW2 :D

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.