Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Azért érdekelne, hogy ha steam-n ilyen jól fogy az mw2, akkor még mindig "elhanyagolható" a pc-s verziók száma? :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Star Trek Online nem semmi, 3-4 helyet is elfoglalja. Én majd egy 14 napos próba verzióra várok. :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) Narxis válasza Polllen (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem jól fogy csak jobban mint a többi. Vagy vannak valahol számszerű adatok?

Thanos was right.

(#4) wednesday válasza Polllen (#1) üzenetére


wednesday
őstag

Talán már nem elhanyagolható, bár valószínű jól el van maradva még mindig a konzolos példányszám mögött, de idővel lassan hízik.

A konzol és PC eladások ellentétesek időben.
Konzolon pár hét alatt elkel a kívánt/remélt példányszám nagy része. Hatalmas bevétel, nagyon rövid idő alatt.
PC-n ezzel ellentétbe pár hét alatt szinte alig történik valami, illetve szép egyenletesen, lassan elindul a darabszám növekedés, hosszútávra egyenletes bevétel.

PC-t azért nem hanyagolják multicímek esetében, vagy ezért jönnek ki idővel aztán a platformra játékok, (kevés kivételtől eltekintve) mert egy hosszú időn keresztül csordogáló "apróbb" bevételt biztosít.

Pár adatot tudunk: Németországban 200ezer db dobozos verzió kelt 2009 év végéig.
UK-ba 50 ezer, USA:ba asszem 180 ezer. (ezek dobozosok)

A Digitálisan (világviszonylatban) szerintem (csak tipp) ennyi legalább elkelt ha nem több. Talán összesen 1 millióhoz közelít a PC-s példányok száma. (De ez csak egy durva személyes becslés, lehet köze sincs a valósághoz) :)

The Witcherből elkelt 2 év alatt 2 millió Crysisból 3 millió, azért idővel ezeket biztos megközelíti, sőt talán le is hagyja. (igaz ezek PC-only címek)

[ Szerkesztve ]

(#5) .mf


.mf
veterán

"Nézzük így hogyan alakultak a Steam-es eladások."

Ok, lássuk. Hol vannak? Én egy fia eladott példányszám-adatot sem látok, anélkül ennek nem sok értelme. :U

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) Polllen válasza wednesday (#4) üzenetére


Polllen
nagyúr

:R

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Vettem egy Valve Complete Pack-ket mert 4000-rel volt csak több mint a Left 4 Dead 2 amit eredetileg akartam venni. Orange Box, CS Source, stb... Minden eddigi Valve játék benne van, nagyon megérte. Mire ezt mind végignézem! :Y

Maga a Steam nagyon bejön, marha kényelmes így vásárolni. Automatikus frissítések, friend list, játékletöltés, demók... Normális nyugati fizetések mellett el tudom képzelni mennyire felhőtlenül vásárolgatnak, ha még nekem is megéri sok minden. Ha a dobozos verzió nem drágább akkor azért még mindig jobban szeretem ha már veszek valamit, de emellett a kényelem mellett egyszerűen nem lehet elmenni. :K

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#8) keIdor


keIdor
titán

CoD: MW2 60€-ért is ennyire ment? :Y Vanottpééénz...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) ollie válasza keIdor (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Neked is megérné ennyiért, ha mondjuk játszanál vele heti 10+ órát.

huhh, ez volt a 15.000. szakmai hozzászólásom :DDD

[ Szerkesztve ]

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.