Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A Ps5-öt szerintem tutira a 2020-as E3-on leplezi le a Sony és valószínűleg a Microsoft is itt mutatja be az új Xboxot.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) l.skywalker válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem lesz Sony az idei E3-on :(

És idén fogják bemutatni, ha jövőre piacra akarják dobni. Legalábbis eddig mindig megvolt a pre 1-1,5 év

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3) hombre[EU] válasza l.skywalker (#2) üzenetére


hombre[EU]
veterán

2020-at írt. Milyen 1,5 év? Ugyanabban az évben volt a bejelentés,bemutatás és piacra dobás

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4) l.skywalker válasza hombre[EU] (#3) üzenetére


l.skywalker
félisten

:R bocs, benéztem. Valamiért a Pro megjelenése volt a fejemben, ami vagy 3 és fél év :DD

Mondjuk ha szigorúan nézzük, akkor 2013-ban februárban mutatták be, tehát kétlem, hogy a jövő évi E3-ig várnának vele :U

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) GodGamer5 válasza l.skywalker (#4) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ebben az évben, esetleg jövő év elejéig letolják az eddig bejelentett csúcs exkluzívjaikat, aztán E3-on előkészítik a terepet a Ps5-nek. Teljesen logikus. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) hombre[EU] válasza l.skywalker (#4) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekik még 1,5 évig ps4 -et kell eladniuk és van a zsákban 3-4 system seller,amivel gépeket lehet eladni... Nem lepōdnék meg,ha idén megszellōztetik, de nem gondolom,hogy jó döntés lenne hype-ot generálni ennyire korán

Life, Uh, Finds A Way

(#7) l.skywalker válasza hombre[EU] (#6) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez mondjuk igaz. Sony-nál mások az eladási triggerek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Én amit szeretnék FF7 dátum (hiú ábránd), Last of Us2 dátum és pár second party exkluzív bejelentés
Realitás: TLoU2 gameplay és talán dátum; egy DeathStranding gameplay,ami kiváltja a must have érzést az emberekbōl a sok wtf? után+dátum?; egy Tsushima downgradelt gameplay(ennyire gyönyörū nem lehet :) ), sok VR és egyéb PS ökoszisztéma újdonság
Szerk.: A third-party higítás az természetes

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#9) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Én erre az évre egy frissített, Slim verziós PS4 PRO-t várok. PS5 is jó lenne, de amíg egy sima PS4 Slim 500 GB 90.000 Ft és fogy is, addig nem biztos, hogy erőltetik az újat.

(#10) Wesder válasza Kokzor (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Na nem mintha olyan dràga lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) Kokzor válasza Wesder (#10) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Egy több mint 5 éves hardverért, kis tárhellyel? De az. Főleg, hogy a PRO nem sokkal drágább és bőven jobb. Mind a kettőhöz szerencsém volt már.

(#12) #04430080 válasza Kokzor (#9) üzenetére


#04430080
törölt tag

Nem hiszem, hogy jön már új PS4. Az üvöltő PRO esetét sem úgy oldották volna meg, ahogy.

(#13) Kokzor válasza #04430080 (#12) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Én sem tennék arra pénzt, hogy lesz új, de sose tudni.

(#14) tuki2200 válasza Kokzor (#9) üzenetére


tuki2200
senior tag

Tavaly tavasszal-nyáron az 1T-ás Slimet 70ért vettem, karacsonykor is be lehetett szerezni ekörül sőt alatta. Most valamiért tényleg gusztustalanul fent van az ára, azoknak jó akik el akarják adni.

[ Szerkesztve ]

(#15) Kokzor válasza tuki2200 (#14) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Annyiért sokkal jobb vétel volt az 1TB verzió. Én sem értem, hogy miért szálltak el így az árak. Csak arra tudok gondolni, hogy úgy vannak vele, hogy az exkluzívok miatt így is megveszik.

[ Szerkesztve ]

(#16) Wesder válasza Kokzor (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Egyszerű. Minnél nagyobb a kereslet valamire annàl dràgàbb.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) Hopkins95 válasza Kokzor (#9) üzenetére


Hopkins95
addikt

Azta leborult, és tényleg annyiba kerül! Én tavaly januárban vettem egy Playstation 4 Slim 1TB-at 260 Euróért, most meg 300 Euró a legolcsóbb. Nem tudom mi történt ezekkel, nem igen emlékszem olyanra, mikor ennyibe került volna.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#18) haxiboy válasza Kokzor (#11) üzenetére


haxiboy
veterán

Szerintem a tudására gondolt hogy ahhoz képest nem drága. Konzolok XY éves hardver, attól függetlenül sok tartalék van még a PS4-ben (A simában és a pro-ban is).

90 ezer forinttért pedig egy normális VGA-t nem lehet kapni manapság.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#19) Kokzor válasza haxiboy (#18) üzenetére


Kokzor
aktív tag

A simában nincs semmi tartalék. Már jó pár éve egy Uncharted 4 és az Ultimate Ninja Storm 4 is kegyetlenül tudott laggolni. A PRO-n stabilabb az FPS és jobban is néz ki a játékok egy része, magasabb felbontás mellett.
Amúgy nem, hogy 90.000 Ft-ért, de kevesebbért is kapsz jó VGA-t. 70.000 Ft Alzán az MSI RX 580 8GB. Vagy az Asus GTX 1060 6GB 83.000 Ft. Full HD játékra tökéletesek.

[ Szerkesztve ]

(#20) Hopkins95 válasza haxiboy (#18) üzenetére


Hopkins95
addikt

90 ezer forintért most éppen hogy rengeteg jó VGA-t lehet kapni, kezdve a GTX 1660 Ti-től a akár a Vega 56. Amikor én vettem 2017 nyarától kezdve, na akkor nem lehetett kapni normális VGA-t jó áron. :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.