Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Redmi 3-mal kipróbáltam, de nincs gyorsulás. Digi net 100/50, telefonon mérve speedtest szerint 49/50. Router tp link 3600

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#2) starr válasza Victoryus (#1) üzenetére


starr
őstag

Lehet, hogy csak abban az esetben javul, ha a routeren 40 MHz sávszélesség van beállítva. Igazából ez a dupla sávszélesség bekapcsolása lenne.

[ Szerkesztve ]

(#3) mszl


mszl
aktív tag

Redmi Note 4x kipróbálva! Működik.
A vonalsebesség is meglett 150Mb/s, mint Note 3G-n.
Mellette én engedélyeztem a WMM supportot is.

[ Szerkesztve ]

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#4) mszl


mszl
aktív tag

A halózat: Edgerouter X -> TP-Link 24 port Giga switch -> UNIFI AP -> telefon

Ha lesz időm, összedobom a mikrotiket 5 GHz teszt miatt

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#5) vargalex válasza mszl (#4) üzenetére


vargalex
félisten

A Note 4X nálam 5 GHz-en 110-120 Mbps körül hoz 150 Mbps-es kapcsolati sebességgel.

Alex

(#6) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Xiaomi r1d routerrel is maximum 48/50mbit, ez is Digi 100/50-es net. Mindkettő router 40es sávszélességet használ. Laptoppal is 54mbit a max 2.4ghz-en, 150mbit 5ghz-en.Lehet a router a szűk keresztmetszet, vagy nem tudom. Mindegy, elég telefonra az 50/50 nekem, bár az csak 1 méterre annyi, távolabb 22/28 körüli.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#7) mszl válasza Victoryus (#6) üzenetére


mszl
aktív tag

A speedtest-t csak azért dobtam fel, hogy így már kihasználja a kifizetett net sávszélességemet, a másik két tesz pedig asztali gép ubuntuval és iperf3 teszt, a harmadik pedig az ubiquiti saját androidos progija amivel lehet sebesség tesztet is készíteni.

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#8) starr


starr
őstag

20Mhz-re állítva, PC-ről mobilra fájlok átküldésekor korábban kb 4 MByte/s volt, most 6...6,5.

(#9) vikla007


vikla007
aktív tag

Köszi, jó ... :C :)

(#10) Narxis


Narxis
nagyúr

Kösz, ez tényleg működik. :Y

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.