Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Hogyan lesz megoldva a fizikai műanyag műtyűrök használata ? Vagy PC-n már minden digitális formában lesz megoldva ?

(#2) saelin válasza XuChi (#1) üzenetére


saelin
veterán

Max kiadnak hozzá egy USB-s kütyüt, de nem tartom valószínűnek már ezt sem. Mintha azt olvastam volna hogy nem gyártanak hozzá modelleket, mert mégsem volt akkora kereslet rájuk mint amit gondoltak.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) oriic válasza XuChi (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesznek pc-n muanyag cuccok.

Live-Die-Respawn

(#4) XuChi válasza oriic (#3) üzenetére


XuChi
addikt

Hála égnek :R. Így már érdekelni fog.

(#5) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Ilyen gyermeteg fasságokat csinálnak, ahelyett, hogy az új Splinter Cellt készítenék.

(#6) XuChi válasza Zsoxx (#5) üzenetére


XuChi
addikt

Kinek mi, nekem nem kell még egy splinter cell köszi....

(#7) nubreed


nubreed
veterán

Szeretem a sci-fit, sőt imádom, a kedvenc zsánerem mindenben, de ez mekkora faszság.. beszélő nyulak meg békák meg nem tudom mik. Ezzel a gyermeteg, debil dologgal teljesen elrontják az egészet. Ingyen se kéne.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#8) XuChi válasza nubreed (#7) üzenetére


XuChi
addikt

Ahha, mert a Mass Effect lebegő meduza alakú lényei meg a többi nem baromság, a Star Wars buckalakók, Wukik nem baromság, mert a Galaxis Örzői Grut-ja meg Mordálya nem baromság igaz ?

Star Fox már nagyon régi széria, még SNES-e volt talán az első rész. Kicsit el kéne engedni ezt a vaskalapos sci-fi nézetet. Ép ezért jó a Sci-fi mert FANTÁZIA és nem valóság!

(#9) nubreed válasza XuChi (#8) üzenetére


nubreed
veterán

Galaxis örzőit nem láttam, pont a beszélő mosómedve miatt ráz ki tőle a hideg. ME és eközött van egy hatalmas különbség. ME -ben simán el tudom képzelni, hogy galaxis szerte, a különböző bolygókon, ahol az élet egyáltalán kialakulhatott, teljesen változatos, a földire semmilyen formában nem hasonlító de értelmes életformák jöttek létre, vagy nem értelmes de a földitől mégis teljesen eltérő biológiájú. Ez teljesen hihető, a tudósok szerint is ez a legvalószínűbb. Azonban beszélő nyúl meg béka meg mosómedve... aha, persze.

Sajnálom, én a hard sci-fit szeretem jobban. A fantasyt is szeretem, de a kettőt összemosva nem. Pl. a sárkányok bejönnek a Trónok Harcában.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10) XuChi válasza nubreed (#9) üzenetére


XuChi
addikt

Ahha értem, tehét értelmes nem emberi lények lehetnek, de beszélő nyúl meg sas az már iritál.....

Ok hagyjuk.

(#11) Norb79 válasza nubreed (#7) üzenetére


Norb79
őstag

Ennek switch volt az elsődleges platformja, és azon a célközönség fiatalabb, jobban vevő az ilyesmire, nálam is imádják a gyerekek, és egyébként én is jól elvoltam vele, szerintem, ha lesz 20 euró környékén a complete karácsonyra, akkor PCre is behúzom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.