Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TBT


TBT
addikt

Epic! Jöjjön már a futár! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#2) Solidos válasza TBT (#1) üzenetére


Solidos
csendes tag

A Blizzardosoknak kellene filmeket készíteniük! Vagy sorozatot :)

(#3) kovsol válasza Solidos (#2) üzenetére


kovsol
titán

Be lett jelentve a warcraft film.

May the Force be with you!

(#4) darkarthur válasza kovsol (#3) üzenetére


darkarthur
senior tag

Jó, de StarCraftból mekkora filmet lehetne forgatni egy remek forgatókönyvvel?

Elképesztőek voltak benne mindig a videó anyagok. A történet szerintem lekörözhetetlen és magasan veri a Warcraftot. Nem is értem miért abból készítettek filmet.

Ha be jelentenék a Starcraft filmet, és ők készítenék, megfelelő büdzsével előrendelném a mozijegyet.

Samsung S23 Ultra 5G

(#5) Xaels válasza darkarthur (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Még lehet belőle mert az Activision-Blizzard filmes studiót hoz létre. Többek között a COD az elsők között kerül vászonra a Warcraft után.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) KINKY_007 válasza darkarthur (#4) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Van pár könyv a starcraft univerzumból...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#7) Viper26


Viper26
nagyúr

Akkor ezzel lett most úgymond teljes az SCII?

Ára elég komoly sajnos.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#8) TBT válasza Viper26 (#7) üzenetére


TBT
addikt

Igen, a Legacy of the Void a StarCraft II trilógia záródarabja, illetve az összes kérdés/karakter útjának lezárása is.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#9) Viper26 válasza TBT (#8) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi.

Akkor majd egyben kell beszereznem. :)

Pixel 7 | FR955

(#10) ttt1


ttt1
őstag

60 euro a koplett 3 részért nem sok szeritnem. A digital delux 100ért már izmosabb :)

(#11) Pöttön válasza ttt1 (#10) üzenetére


Pöttön
őstag

A digital deluxe szerintem nagyon nem éri meg az árát.
Azért az 1-2 skin-ért, meg arcképért...
Nagyon kíváncsi vagyok már, hogy hogyan zárul a történet (bár van egy sejtésem). :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#12) do3om válasza darkarthur (#4) üzenetére


do3om
addikt

Csak nem egyrészesnek kéne írni, hanem S.W. szintűre.
Jó kezekben fantasztikus filmet lehetne összehozni. A történet is egész jó alap nem kel nagyon belenyúlni.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#13) Luck Dragon

Szuperek lettek a videók.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) #56573440 válasza do3om (#12) üzenetére


#56573440
törölt tag

egyből az jutott eszembe az előzetesről, hogy ebből kellett volna 3x3.5 óra filmet gyártani, és akkor revansot vehetnék asszonynál a gyűrűk uráért ;]

(#15) Wolverine válasza darkarthur (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

Frame-enként 4-6 óra a renderelés egy Blizzard ingame trailernél. 1 másodperc 25 frame. Számold ki, mennyi idő egy 3 perces videó...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) #56573440 válasza Wolverine (#15) üzenetére


#56573440
törölt tag

min 4-6 óra/frame? egyébként nem is annyira sok, pixar és lucas film renderfarm bemutatóban a technikus mondott egy 23 óra / frame -et a legnagyobb projektre ami eddig volt. ez is csak pénz és akarat kérdése ahogy minden más, bár gondolom egy korrekt farm felépítése és üzemeltetése az első pár film alatt nem igazán térülne meg.

(#17) Wolverine válasza #56573440 (#16) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez hangzott el a BlizzConon a Legion trailerrel kapcsolatban. Ez a SC2 se lehetett rövidebb.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) #56573440 válasza Wolverine (#17) üzenetére


#56573440
törölt tag

értem. csak ha akarják azt az időt le lehet felezni. vagy negyedelni. minden csak attól függ mekkora az infrastruktúra mögötte. és értelem szerűen egy filmet nem azon csinálnának amit trailerek gyártására, ingame kontenthez, stb találtak ki.

szerintem ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.