Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gábbor


gábbor
tag

bárcsak tudnám, hogy mióta cinematiktréler egy rendes átvezetőanimáció... buta vagyok.

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szeretem az ilyen Trailereket amiből semmire de semmire nem lehet rájönni :)
Ha nem lenne odaírva hogy SC2 én azt se tudnám hogy az...
Igen..én nem játszottam az SC-vel és nem ismertem fel a Zerget(?) :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Wolverine válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

Zeratul protoss :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Raynor-ra nem így emlékszem.:D

Asszem mindenféleképpen!

(#5) ollie válasza gábbor (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Onnan, hogy nem ingame engine-el készítették.

***

(#6) mephi666 válasza EczkE (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

rég játszottam, de nem "barnább" volt? :DD (kopasz néger rémlik, teljesen más arccal)

a videónak kicsit olyan wc3-átvezető feelingje volt nálam... az sc+bw videók teljesen más hangulatúak voltak... de ez nem azt jelenti, hogy ne tetszene :N

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Rayyy válasza ollie (#5) üzenetére


Rayyy
senior tag

Pont az a bajom az SC 2-es videókkal, hogy ingame engine-nel csinálták őket, és emiatt fosul néznek ki. Látszik a sok low-poly elem, meg igénytelen textúrák (egy SC2 videóhoz képest)... nem értem miért nem lehetett igazi atom renderelt videókat belerakni :(

Minden a legnagyobb render!

(#8) iBlast


iBlast
aktív tag

Lassacskán megérkezik, ha ennyi videó jön róla.
Mondjuk már itt lenne az ideje...

(#9) Tim82 válasza mephi666 (#6) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tényleg rég játszottál vele. :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10) mephi666 válasza Tim82 (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

ahogy látom, másoknak is feltűnt a különbség:

én négernek néztem mindig :)

#11: biztos jó hajnövesztőt használ :) ...vagy szabadidejében elment egy klinikára, hajbeültetésre...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Wolverine válasza mephi666 (#10) üzenetére


Wolverine
félisten

Öregedett kicsit és megnövesztette a haját :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) InVino86 válasza Sirandrish (#2) üzenetére


InVino86
aktív tag

ÉN már lenni Beta Tester :P

Zeratul hangja se ilyen volt meg láthatatlan alapból :D, Raynor meg vadnyugatias lett :D

(#13) Thome válasza mephi666 (#10) üzenetére


Thome
addikt

Nekem erről az új Raynorról mindig Han Solo jut eszembe... :D

(#14) Visormail válasza Thome (#13) üzenetére


Visormail
addikt

Milyen Han Solo? Nem is hasonlít rá, mondjuk annyira igen mint az első részes Raynorra. Ez eléggé James Sawyer a lostból...

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#15) Thome válasza Visormail (#14) üzenetére


Thome
addikt

Egy szóval nem mondtam hogy hasonlít rá, csak engem arra emlékeztet... :U

(#16) stanley_


stanley_
tag

hát okosabb nem lettem csak kijöhetne már :O

(#17) EczkE válasza mephi666 (#10) üzenetére


EczkE
addikt

Én erre a Raynor-ra emlékszem! :DD

Asszem mindenféleképpen!

(#18) Pöttön


Pöttön
őstag

Ugy nézem Raynor beszerzett pár sittes tetkót meg megnőtt a haja a szarvai meg elkoptak. :D
Zeratul Full jól nézett ki mint ha fiatalodott volna :))
Kijöhetne már a game már nagyon várandós!

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#19) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Mi ez a kigyúrtság, meg azok az ocsmány nonfiguratív tetkók a Raynoron?
Istenem de gáz, biztos a japánoknak akarnak kedvezni ezzel, mert ugye ott minden rajzfilmben kigyúrt mindenki... Kicsit meglepődtem, teljesen más mint az 1-ben, az ok hogy eltelt bizonyos idő, de az öregedéstől nem lesz valaki kétszer akkora.

[ Szerkesztve ]

(#20) mephi666 válasza BalaNce87 (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

mindenhol ez már a divat, hogy így kigyúrják a karaktereket, hogy még keményebbnek tűnjenek... a tetkók is ezért vannak meg a piros marcsi az ingujjba rakva... pl. chris redfield is eléggé fel lett nyomva szteroiddal a resevil5-re :( én sem értem igazából, hogy miért a külsővel akarják elérni a kőkemény hatást a karaktereknél? :U még átlagosnak mondható alkat, odavágós szöveg, morbid humor... szerintem ez a tuti recept :K a kigyúrt külső, pia, bagó, tetkó szerintem elég sablonos már...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) gábbor válasza ollie (#5) üzenetére


gábbor
tag

Ne hülyéskedjél már!

(#22) Sirandrish válasza Wolverine (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

azaz :DDD

InVino86 engem meg hagyni hidegen SC2 :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.