Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tifosi87


Tifosi87
csendes tag

Ezt a verziót mennyiből tartana kilopni?
Nem sok kéne hozzá.

(#2) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Én sosem voltam nagy SC fan, nem is játszottam az első részével sem, mindenesetre érdekes volt látni a gameplay-t.
Mivel SC témában teljesen laikus vagyok, így érdekes volt látni miként közlekednek át egymáson a nyersanyagot gyűjtők anélkül, hogy kerülgetniük kellene. A gyűjtőhely "odébb röptetése" viszont eléggé meglepett. Bár ez gondolom a SC tapasztalati hiányom miatt van.

Mindenesetre eléggé játszható állapotban van már, nem tudom minden faj hasonló stádiumban van-e, de el tudom képzelni a karácsony körüli kiadást. Grafikai minőségről a gyenge felvétel miatt nem lehet mit mondani. Remélem kitesznek a fiúk magukért és az első rész rajongói megtalálják majd benne azt az érzést ami miatt nap, mint nap elővették és nekiálltak újra és újra az adrenalinszint növelésének.

read-only mode on the forum

(#3) aram01


aram01
nagyúr

szerintem jó lesz

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4) Markoka1993 válasza aram01 (#3) üzenetére


Markoka1993
tag

elmegy :)

live gt: Markoka1993

(#5) Muton válasza aram01 (#3) üzenetére


Muton
addikt

elég bénán nyomta a srác a protossal

jó lenne, ha karácsonyra beérne a cucc

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#6) Bermi


Bermi
aktív tag

nagyon szerettem a régit és sok más rts-t is.
de a kor szelleme megköveteli, hogy gyors legyen, úgy prörögnek, hogy nem igaz. ez nem tetszik, de a játékot várom nagyon és attól még kötelező darab lesz :K

F1.....

(#7) Iron Funeral válasza AtHoS (#2) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem baj, hogy átmennek egymáson a kajaszedők, úgyis elég zavaró sokszor a szerencsétlenkedésük (már az első részben mondom) amikor összeakadnak egy olyan helyen ahol egy tank is elférne :o

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8) tpmportal válasza Iron Funeral (#7) üzenetére


tpmportal
tag

A nyersanyaggyűjtők csak akkor mennek át egymáson (legalábbis SC1-ben), ha Mineralra vagy Gasra küldöd őket, azért hogy a termelés folyamatosan tudjon folyni, amikor csak mennek vagy támadnak akkor ugyanúgy kerülik egymást.

[ Szerkesztve ]

(#9) littlelion21


littlelion21
addikt

A játékmenet ennyit gyorsult, vagy én lettem ilyen öreg?
Vagy ez valami gyorsított felvétel?

(#10) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A protossal lévő csákó elég amatőr volt... Az első részben már a gép elleni játék is rávette az embert, hogy védje a melósokat, nemhogy a humán ellenfél.

https://www.coreinfinity.tech

(#11) edward2 válasza littlelion21 (#9) üzenetére


edward2
addikt

Nekem eddig sc2 mindig lassabbnak tűnt mint az 1. Szerintem komolyan öregszel.

(#12) littlelion21 válasza edward2 (#11) üzenetére


littlelion21
addikt

Na kössz... :P

[ Szerkesztve ]

(#13) Bermi válasza edward2 (#11) üzenetére


Bermi
aktív tag

akkor én is, mert uezt írtam ;]

F1.....

(#14) aram01 válasza Muton (#5) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem karácsonyra beesik
legalábbis ha van eszük

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) OkosTibiKing válasza littlelion21 (#9) üzenetére


OkosTibiKing
tag

sztem kb. ugyan olyan gyorsak, de úgyis lehet játék sebességet állítani akkor meg nem mindegy :) ? bár épület építkezés nekem is gyorsabbak tűnt, persze majd ha megjelenik akkor majd a pálya szerkesztőből kiderül.

#5 remélem én is a karácsonyt de sztem húsvét valószínűbb.

Okos Vok.

(#16) tsii_H válasza OkosTibiKing (#15) üzenetére


tsii_H
tag

nah pont ez jutott eszembe nekem is, hogy tuti lehet majd allitani a jatek sebesseget egy csuszkaval, vagy valahogy, mert a Battle Riport-ok rohadjak meg lassabbak mint ez.

a karacsonyt meg en is ketlem....bar en azt raerek mint a befott, igy gep hijan...

(#17) Ptech válasza Tifosi87 (#1) üzenetére


Ptech
őstag

Akkor gyerünk.

(#18) edward2 válasza OkosTibiKing (#15) üzenetére


edward2
addikt

Szerintem játéksebességet nem lehet többé állitani. (de lehet tévedek)

Különben reálisan megnézve a játék sebessége közel sc1 lesz csak néha az animácio miatt érzem hogy vontatott az egész. PL egy zergling mocskos mod idegesitően lassan szökdécsel.. de a marine se kutya..

(#19) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Nekem nagyon tetszik, remélem minnél hamarabb kint lesz.

(#20) for3l


for3l
senior tag

én pontosan a grafikára lettem volna kiváncsi, de sajnos a minőség miatt az elemezhetetlen volt.. sztem ezt a játékot ki kellett volna adni kb ~3 évvel ezelőtt.
nagyon bizom benne, hogy jó lesz, de már 3 éve is voltak képek a gameről, amik akkor megállták a helyüket, de a jelenben nem biztos, hogy akkora szenzáció lesz.. talán, ha nem is a blizzard fejlesztené a játékot (plusz nem lenne akkora sikere az elődnek), már feledésbe merült volna..

(#21) Muton


Muton
addikt

elég furcsa volt, h a tagnak több épülete volt, mint harci egysége. vagy csak nagyon jól eldugta őket :D

viszont a battle reportokban a David Kim, az durván küldi. sokat tanulta tőle a 3 riport alatt

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#22) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Stratégia...és tetszik nekem...látszik hogy Blizzard :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) Nunder


Nunder
őstag

Ismét egy jó videó, de a koreai kommentátorok annyira idegeltek már kb 3 perc után, hogy szépen hang nélkül néztem meg a videókat :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#24) Ptech válasza for3l (#20) üzenetére


Ptech
őstag

10 éve sem volt nagy szám a 640x480 felbontás és a 256 szín.
Ha a grafikát akarod látni, ott van a hivatalos oldalon két battle report HD minőségben.

(#25) Muton válasza Ptech (#24) üzenetére


Muton
addikt

a hivatalos oldalon két battle report

három

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#26) littlelion21 válasza Bermi (#13) üzenetére


littlelion21
addikt

Megvénültünk B+.... :( :DDD

(#27) Ari18


Ari18
őstag

Az a koreai megőrjített, a háttérben :W Nem játszottam a SC1-el, de ezt ki fogom próbálni az biztos.

(#28) cnckane


cnckane
tag

Talán 10 év múlva megjelenik...

(#29) Viktor77 válasza cnckane (#28) üzenetére


Viktor77
titán

Mi vagy te, jós? Legkésöbb a jövő év első felében megjelenik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#30) cnckane válasza Viktor77 (#29) üzenetére


cnckane
tag

Nem, de annyi dátumot mondtak már, hogy ez sem biztos.
Ok, hogy "kész lesz mikor elkészüL", de akkor nem kéne dobálózni a dátumokkal.
Múlt éven ilyenkor még 2009 eleje volt a célkitűzés és hol vagyunk most?
2010 eleje :DD

[ Szerkesztve ]

(#31) littlelion21 válasza Ari18 (#27) üzenetére


littlelion21
addikt

"Nem játszottam a SC1-el..." - nem sok ilyen embert ismerek... :)

(#32) Viktor77 válasza cnckane (#30) üzenetére


Viktor77
titán

Most a a legutolsó dátum az, hogy még idén.

A jövő év elejét én tettem hozzá, a biztonság kedvéért.
Mellesleg, én nem emlékszem arra, hogy 2009 eleje lett volna célkitűzés.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33) Nunder válasza Viktor77 (#32) üzenetére


Nunder
őstag

Pedig de. Rebesgették a 2009 februárt sőt, én még talán egy 2008 végei dátumra is emlékeztem. De ezek a fórumokon keringtek, sosem kaptak hivatalos megerősítést. És ha abból indulunk ki, amit néhány napja olvashattunk (a béta tesztelés miatt 3 hónap plusz), akkor lehet hogy igazad is lesz. Pláne akkor, ha ők sem akarnak majd bekerülni a karácsony előtti dömpingbe.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#34) hommeros válasza Muton (#5) üzenetére


hommeros
őstag

Miért, csak profik játszhatnak vele?!

Szerintem jó játék lesz az "egyszerű" játékosoknak is :) De jó lenne meló után ezzel nyomulni :(

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#35) Viktor77 válasza Nunder (#33) üzenetére


Viktor77
titán

Hát, sajnos ja, igazam lett. Nem lesz idén SC2. Az új Battle.net nem áll még készen.

"Today we announced that StarCraft II: Wings of Liberty will not be ready for release by the end of 2009. Over the past couple of weeks, it has become clear that it will take longer than expected to prepare the new Battle.net for the launch of the game. The upgraded Battle.net is an integral part of the StarCraft II experience and will be an essential part of all of our games moving forward. This extra development time will be critical to help us realize our vision for the service.

Our mission is to develop games that deliver an epic entertainment experience. As part of that commitment, we will always take as much time as needed to ensure that our games and services meet the expectations of our players and the standard for quality that we set for ourselves as developers. As we work to make Battle.net the premier online gaming destination, we’ll also continue to polish and refine StarCraft II, and we look forward to delivering a real-time strategy gaming experience worthy of the series’ legacy in the first half of 2010.

We will share more details about the beta, Battle.net, and StarCraft II’s launch in the future. Keep an eye on the official website at http://www.starcraft2.com for updates, and as always, thank you for your continued enthusiasm and support for StarCraft II and all of Blizzard Entertainment’s games. "

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36) cnckane


cnckane
tag

Már megszoktuk...
De ettől én jobb kifogásra számítottam...
Mi az, hogy a Battle.Net nem áll készen? Ez azért olyan dolog amit előre tudni lehet, még ha játékon javítanának azt valahogy megérteném, de ennyi év után már az is szégyen...

(#37) Viktor77 válasza cnckane (#36) üzenetére


Viktor77
titán

Mint azt bizonyára olvastad, a Battle.net szerves részét fogja képezni a játéknak. Hát ezért.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38) cnckane válasza Viktor77 (#37) üzenetére


cnckane
tag

Ezt akkor is tudni kellett volna, amikor elkezdik a fejlesztést, de nem inkább adjuk a teljes erőforrást a WOW-nak, mert az jobban megérdemli...
Szánalmas dátumokkal dobálózás az egész...
Jövőre vajon mi lesz a kifogás?

Lehet ennél is az EA Állandó netkapcsolata szerű dolog lesz az a szerves része...

[ Szerkesztve ]

(#39) Viktor77 válasza cnckane (#38) üzenetére


Viktor77
titán

Nem adták a WoW-nak az erőforrások nagy részét, tekintve, hogy a mostani patch nem lett túl grandiózus (mellesleg, ha adták is volna, az is érthető lenne, meg kellett előznie a Aion megjelenését).

Jövőre így két játékot dobnak piacra (mai kék), bár nem tudni melyik kettőt. Lehet SC2 és WoW kieg vagy SC2 és D3 (erre azért kisebb az esély).

Az utolsó mondatodban meg valószínűleg igazad van, tekintve, hogy LAN nem lesz, és az Achievmentek mind Battle.net-en lesznek nyílvántartva.

De amúgy is, nem mindegy? A Blizzard esetében egy dátum érvényes csak, a veniccdán.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#40) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

koreába van már vagy csak tesztelgetik?

(#41) Muton válasza hommeros (#34) üzenetére


Muton
addikt

nem csak profik. pl én is bekapcsolom a monitort, amikor játszom, pár Koreaival ellentétben :DDD

szóval nekem kicsit fura, h egy ilyen prezentáció során nem valami ügyesebb srác nyomta, ennyi. vagy lehet, h direkt csinálták így, h ennyi ideig tartson :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.