Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Hú, reggel megnéztem, egy kicsit már jobb a játék kinézete, menete, mint nyár elején, de még mindig nagyon old-school MMO. (Csunya, na :D)

Legalább lehetne valami sebződés animáció vagy ilyesmi. (az, hogy fénykarddal levágjak egy részt az ellenből már fel sem merül bennem...)

(#2) kexksz válasza ng0ofy (#1) üzenetére


kexksz
addikt

Sebződés animáció?

(#3) ng0ofy válasza kexksz (#2) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Leesik a kislábujja, vagy iyesmi. Nem így, hogy azt a nagy robotot vágják, lövik, szúrják robbantják, égetik az erővel, stb. Azon pedig, amikor épp nincs ezeknek a mindeféle képességeknek és támadásoknak a színes felhőjében, egy karc sincs. Na ez GAGYI.

Tudom én, hogy nagy lesz a mérete a játéknak, nem bírja aszerver, stb, de 2011 van, akinek nincs rendes nete meg gépe ne játszon. Pedig ezért fizetni kell, szóval ha lehet még commodore-on is futni fog, hogy vegye meg mindenki aki él és levegőt tud venni...

Az MMO a játékipar televíziója, újságja, IKEAja...

[ Szerkesztve ]

(#4) hommeros


hommeros
őstag

A videók alapján olyan erőltetettnek érzem a játékot.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#5) kexksz válasza ng0ofy (#3) üzenetére


kexksz
addikt

Ez tényleg jó ötlet lett volna, hogy ahogy sebződik, úgy egyre jobban leamortizálódna a modellje.

(#6) Raysen623


Raysen623
addikt

Teljesen jó lesz a játék szerintem, persze még mindíg lehet sokat csiszolni rajta, de ezt akármelyikről el lehetne mondani....
A sebződésről még annyit: nem emlékszem hogy akár a crysis bármelyik részében lett volna sebződésnek bármilyen jele, márpedig amíg abban nincs addig nekem itt senki ne fikázzon e téren ha kérhetem. Undorítónak találom ezt a szokását egyeseknek. Ha nem tetszik akkor ne is szólj hozzá inkább, mert tényleg 52000-szer beszéljük meg ugyanazt és már unalmas.
Még valami: a játl annyira szarnak tűnik sokaknak hogy collektor edition már elfogyott a boltokban......legalábbis ahol én jártam. Ennyit erről. Induláskor sokan leszünk az biztos, fél év múlva derül ki mennyire jó igazán a játék.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) T.Peter válasza ng0ofy (#1) üzenetére


T.Peter
őstag

Még mindig sokkal szebb, mint a wow, aminek hányadék a grafikája (kidolgozottság, színek, stb). Egyébként meg ezzel a grafikával több embernek fog futni a gépén. Nem tehetik meg, hogy a jobb grafika miatt kisebb legyen a célközönség.

(#8) leviske


leviske
veterán

Rengeteget javultak az animációk az első videók óta.

(#9) Viktor77 válasza T.Peter (#7) üzenetére


Viktor77
titán

Hányadék grafikával piacvezető MMO.

Na, egészen pontosan ennyit számít ebben a műfajban a grafika.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) velizare válasza Viktor77 (#9) üzenetére


velizare
nagyúr

valamit szarozni kell, na.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11) WayneGace válasza Raysen623 (#6) üzenetére


WayneGace
őstag

Nehéz a fanboy sors. :O

BestSecret invitációt privátban adok.

(#12) Necroman_Mk2 válasza Raysen623 (#6) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Egy időben divat volt különféle sebződéseket belevinni a játékokba (pl. Soldier of Fortune), csak ugye ott van még a másik oldal, a korhatár is: reális kaszabolásokat nem lehet PEGI 16 alatt leadni, mert itt egy droid esetében még elmegy, de ugye majd élőlények meg emberek ellen is harcolni fognak.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#13) Raysen623 válasza Necroman_Mk2 (#12) üzenetére


Raysen623
addikt

Pontosan erről van szó, végre egy normális hsz:D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#14) Raysen623 válasza WayneGace (#11) üzenetére


Raysen623
addikt

Tévedés mert a fanboy collector edition-t vesz díszdobozban, én meg véletlenül sem....
Más dolog a játékszeretet (mint kikapcsolódást értem ezalatt). és más dolog a fan-ség aki vakon isteníti pl a wow-ot!:D Én az első eset vagyok....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#15) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Remélhetőleg a normál classok kicsivel erősebbek lesznek az erőhasználóknál, mert különben mindenki fénykardokkal fog rohangálni a szervereken, ami elég fura lesz.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#16) ng0ofy válasza Tigerclaw (#15) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ahogy én vettem ki az eddigiekből a soldier egy kétlábú páncél lesz, a csempész meg el tud bujni és úgy harcolni (mint az újabb lövöldékben), ellentétben a "kardosokkal". Ugyanez a másik oldalon a fejvadásznál és ügynöknél.

Már csak az a furcsa, hogy van távlövész, de gondolom, hogy nem lehet majd nekem célozni.. Pedig ;]

(#17) kexksz válasza Tigerclaw (#15) üzenetére


kexksz
addikt

Ha egy kicsivel erősebbek lesznak akkor meg mindenki azzal fog rohangálni.

(#18) wikings2


wikings2
őstag

Nekem nem jön be ez a cucc.
Ahogy Mucsi mondaná, "NEM HIDEG A SÖR, HÁT HIDEG LESZ ITT A SÖR"
Vannak rossz játékok, vannak kezdetben jó próbálkozásnak tűnő cuccok, de szerintem ez messze van attól.
Ahhoz képest amennyi kva jó f2p mmorpg kijött már, kicsit túlreklámozottnak érzem ezt.
Vannak jobb mmo-k is amelyek fele ekkora dobra sem lettek verve...
Jó... "Star Wars"mmo , de szerintem akkor is túlzás....Emiatt... amit a videóbán látunk...

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#19) kexksz válasza wikings2 (#18) üzenetére


kexksz
addikt

A F2P és a "kva jó" ellentétben áll egymással.

(#20) Kassh


Kassh
csendes tag

APA KEZDŐDIK!

"de 2011 van, akinek nincs rendes nete meg gépe ne játszon"
SYSTEM REQUIREMENTS:
AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better / Inter Core 2 Duo 2.0 GHz or better
1,5 GB RAM for XP / 2GB RAM for Vista/7
ATI X1800 or better / nVidia 7800 or better (256 MB Minimum Video Ram, Shader 3.0)
szerintem 2011ben ez egy átlagos gép :P (Ezt a CE Pre-Order box hátuljáról másoltam le)

"Leesik a kislábujja, vagy iyesmi. Nem így, hogy azt a nagy robotot vágják, lövik, szúrják robbantják, égetik az erővel, stb. Azon pedig, amikor épp nincs ezeknek a mindeféle képességeknek és támadásoknak a színes felhőjében, egy karc sincs. Na ez GAGYI."
Mutass már nekem egy olyan MMO-t ami számottevő mértékű játékossal rendelkezik és fel lehet benne darabokra vágni az ellenfeleket :)
Segitek: nincs.

"Hányadék grafikával piacvezető MMO.
Na, egészen pontosan ennyit számít ebben a műfajban a grafika."
ott az igazság, bár szerintem a WoWnak a grafikája tökéletesen illik a warcraft világához :P

"Remélhetőleg a normál classok kicsivel erősebbek lesznek az erőhasználóknál, mert különben mindenki fénykardokkal fog rohangálni a szervereken, ami elég fura lesz."
ez elkerülhetetlen egy ilyen MMOban ahol van egy ilyen awesome fegyver mint a fénykard :D
de annyira nem vészes a dolog mint gondolná az ember. az eddig regisztráltak ÉS guildben lévők közül akik választottak classt(108k ember)
19% Sith Warrior
17% Sith Inquisitor
17% Jedi Knight
12% Bounty Hunter
10% Jedi Consular
9% Trooper
6% Smuggler
6% Imperial Agent
összesen amúgy 150k ember van guildben és ennek a 27%-a nem választott még classt
(forrás: http://www.swtorprogress.com/members.php)

"Már csak az a furcsa, hogy van távlövész, de gondolom, hogy nem lehet majd nekem célozni.. Pedig ;]"
MMORPG =/= MMOFPS

"Ahhoz képest amennyi kva jó f2p mmorpg kijött már, kicsit túlreklámozottnak érzem ezt."
Hány olyan f2p MMORPG van amiben van rendes grafika mellé megfelelő mennyiségű high-end content és nem pay 2 win rendszert alkalmaznak? :3

kexksz: <3

(#21) wikings2 válasza kexksz (#19) üzenetére


wikings2
őstag

Nálam nem...
F2p ahol lehet fizetni is. (amit én nem teszek meg mivel nem szeretnék függő lenni ilyen virtuális lófaszoktól)
Ahol lehet ingyen játszani az már alapból fos? :U Ja tényleg a fél fórum Wow és fizessünk a játékért mert CSAK az a jó párti amúgy is... rendben van...
Mellesleg nem az volt a lényege a mondanivalómnak... szimplán annyi , hogy láttam/unk már fele ekkora reklámmal és felhajtással tálalt mmokat amelyek hozzák ezt a szintet, vagy lazán alázzák ezt...

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#22) Zsoldo válasza wikings2 (#21) üzenetére


Zsoldo
csendes tag

Kérlek szépen akkor oszd meg velünk ezen mmo-k nevét is!

BattleTag: Netuddki#2259 Stream: https://www.twitch.tv/netudd

(#23) Tigerclaw válasza Kassh (#20) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Vajon, hogy fogják megoldani a fénykardok fejlesztését...mármint lesz különbség a gyengébb és erősebb kardok kinézetében?

A common kardok fényének lehetne fehér színe, az uncommonnak zöld, a rarenak kék, az epicnek lila. ;] csak viccelek, de tényleg érdekes kérdés, mert egy ilyen játékban szeretik látni az emberek hogy egyre jobb és egyre jobb kinézetű fegyverük van.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#24) kexksz válasza wikings2 (#21) üzenetére


kexksz
addikt

Mondj egy jó F2P játékot.

Vagy bármi "nem ennyire hypeoltat" ami szerinted sokkal jobb mint ez.

[ Szerkesztve ]

(#25) Meglivorn válasza Tigerclaw (#23) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

A szín nem a minőségtől függ.
A markolatok lesznek folyamatosan mások, bár azok is turbózhatók, szal. ha valakinek egy nagyon megtetszik, nem kell hogy lecserélje, hanem a benne lévő modokkal testre szabhatja és fejlesztheti. (Tehát nem a patkány hullájából kell kiszedni a +5-ös, lila fénykardot)
Állítólag a fejlettebb kardoknak más a hangja, és ez minden fegyverre igaz. Egyesek szerint hangról meg lehet mondani néha melyik fegyverről van szó.

(#26) oriic válasza wikings2 (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Te csúnyán kevered a f2p játékokat a mikrotranzakciós mmo játékokkal...

f2p játékoknak hívjuk azokat amikért egyáltalán semmit nem kell fizetni. Semmit, tehát semmit..Minden ingyen van...Ha egy mmo ingyenes de vehetsz benne plusz dolgokat ingyé az már nem f2p...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#27) Wolverine válasza Necroman_Mk2 (#12) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért egy single játékot ne hasonlítsunk egy MMO-hoz. Grafikailag se.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28) Kassh válasza oriic (#26) üzenetére


Kassh
csendes tag

o rly?
"Free-to-play (F2P) refers to any video game that has the option of allowing its players to play without paying."
http://en.wikipedia.org/wiki/F2P
nem véletlenül Free to PLAY nem pedig "Free to get everything in the game" :)

(#29) kexksz válasza oriic (#26) üzenetére


kexksz
addikt

Te kevered.

(#30) Wolverine válasza oriic (#26) üzenetére


Wolverine
félisten

A szaknyelvben a f2p a havidíjmentes játékokat jelenti az MMO-knál.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó megyek akkor a sarokba égni....Ezt benéztem... :((( :O

Live-Die-Respawn

(#32) Raysen623 válasza oriic (#31) üzenetére


Raysen623
addikt

Nem szégyen az!:D A legjobbakkal is megesik....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#33) wikings2 válasza kexksz (#24) üzenetére


wikings2
őstag

A véleményem ,és az hogy te mit gondolsz egyes játékokról az eltérő, ezért nem példálóztam eddig sem, és ezután sem, mivel amúgy is jön egy harmadik ember aki majd felvág valami újdonsággal és jön a vitaáradat...Az meg nem hiányzik se nekem se neked.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#34) kexksz válasza wikings2 (#33) üzenetére


kexksz
addikt

Szimplán nem tudsz mondani egy játékot sem.

(#35) Wolverine válasza kexksz (#34) üzenetére


Wolverine
félisten

Jó F2P MMO? Olyan kell, ami annak is indult, vagy olyan, ami azzá vált?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36) kexksz válasza Wolverine (#35) üzenetére


kexksz
addikt

Egyet tudnék mondani, a LoTRO-t, ami ugye eddig fizetős volt. Másról nem nagyon tudok.

(#37) Wolverine válasza kexksz (#36) üzenetére


Wolverine
félisten

Embere válogatja. A Runes of Magic kellemes játék, igaz, cseppet sem eredeti. Én élvezem a Champions Online-t is, csak néha kicsit grindelős.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38) wikings2 válasza kexksz (#34) üzenetére


wikings2
őstag

Requiem: Bloodymare.
Runescape.
Mindkettőt többre tartom akár egy Wow nál , akár egy ilyen star warsos "hányszor visszaköszönt" játéknál...
Jöhetnek az oltások....

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#39) Wolverine válasza wikings2 (#38) üzenetére


Wolverine
félisten

A Bloodymare-t sosem próbáltam, mivel a tipikus távol-keleti "grindeld magad halálra" játéknak tűnt; a Runescape nem az én stílusom, de irtózatosan sokan játszanak vele.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40) kexksz válasza Wolverine (#37) üzenetére


kexksz
addikt

Egyikben sincs endgmae, ráadásul CO-ban a fejlődés is rohadtul monoton.

@wikings2: Egyikkel sem játszottam huzamosabb ideig, kisebb szinten egyik sem tetszett.

(#41) wikings2 válasza Wolverine (#39) üzenetére


wikings2
őstag

Eleinte az is, de 50 szint felett tud az ember további két kaszt közül választani mind a 8 alapkaszt után és onnantól kezdve a pvp lehetőségek is megnyílnak (rendesen) amiből van vagy 6-7 csapat alapú és jó szórakozás és értelme is van.
Természetesen a legnagyobb első kasztúak is tolják (lvl49 legjobb build amit előtudsz állítani kategória.)
A runescape meg tényleg ember függőn én csípem meg az a 1-2millió online ember is :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.