Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovsol


kovsol
titán

Az a 40GB tárhelyigény az olyan kevésnek tűnik már napjainknak.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2) Dilikutya válasza kovsol (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tulajdonképpen külön kihírezni sem volt sok értelme. Az i5-7600 -> i5-6600K váltásnak sincs sok hírértéke.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) oriic válasza Dilikutya (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+Ryzen 7 2700X
+40 GB tárhely

Live-Die-Respawn

(#4) Dilikutya válasza oriic (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt nem tudom, a 2700X mit váltott az ajánlottnál, csak a minimum i5-öt láttam máshol, hogy mi volt, mi lett.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) oriic válasza Dilikutya (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(AMD): Ryzen 3 3200G helyett lett.

Live-Die-Respawn

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

I7 7700 vs 2700x, ráadásul dx11 alatt.Vicces.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) kovsol válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


kovsol
titán

Játékban egy szinten van az a két processzor.
Egyébként meg 7700 nem pedig egy 5Ghz re tuningolt 7700K.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8) Dilikutya válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

[link]

De a i7-8700 ellen is jól megy.

Nyilván 5 GHz-re felhúzva elhúz az i7, de a játéknál sem 5 GHz-es CPU szerepel a követelményeknél, meg az egyébként is egy szűk réteget érint, a játékipar velük nem is foglalkozik.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) GodGamer5 válasza Dilikutya (#8) üzenetére


GodGamer5
addikt

8 mag vs 4 mag. Ezért vicces és csak azért vannak egy szinten mert a 8 magot érdemben a Battlefield multikon meg a Detroiton kívül kb semmi sem használja ki...
Írhattak volna 2600x, vagy 3600x-et is, az reálisabb lett volna.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) Dilikutya válasza GodGamer5 (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

8 vs 4 mag. És? Olcsóbb, és egy szinten vannak. Más architektúra. Cserébe a Ryzen 105W TDP, az i7 meg 65.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) pomorski


pomorski
őstag

Nem vészes még így sem.

(#12) RetroFighter


RetroFighter
tag

Pedig a generáció elején majdnem még soknak is tűnt. Gyorsan változik a trend :K

(#13) GodGamer5 válasza Dilikutya (#10) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ezt te sem gondolhatod komolyan. Akkor sgítek. Próbálj meg átkonvertálni egy filmet az egyik procin is, utána a másikon is. Ég és föld, attól, hogy a játékok nem használják ki a plusz 4 magot, mert ilyen kőkori engine-eket használnak azt is dx11 alatt, még nincsenek egy szinten.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) Dilikutya válasza GodGamer5 (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt vitassuk meg a videókonvertálásnál, ez meg itt egy videójáték.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) Komplikato


Komplikato
veterán

Nekem meg a "minimum" igénynél szerelpő RX480 vs "ajánlott" igénynél szereplő RX570 vicces, utóbbi mennyivel is erősebb? :D

Más. Ha kijön a játék, megnéznék egy tesztet RyZen 2700 procin (lásd ajánlás) versus RyZen 3300X-en, mert nem lepne meg ha nem előbbi lenne a gyorsabb. Az lepne meg ha a nagy kiadók játékai is ki tudnák használni végre az összes magot rendesen.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#16) GodGamer5 válasza Dilikutya (#14) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ok, arról nem tehetek, hogy nem tudod/akarod megérteni amit írtam.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.