Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Dɨngodilɇ válasza floatr (#7) üzenetére


Dɨngodilɇ
csendes tag

Azért, mert a Fallen Order megütött egy alapszintet nem kéne rögtön elájulni. Remélem végig is játszottad nem csak a népszerű kritikákat mondod vissza. Nem akarok nagyon belemenni hátha vki kijátszaná miközben vétlen idetéved, de a Dathomir boss után számomra hulladék szintre süllyedt a story vezetése ami addig teljesen okés volt, attól függetlenül mekkora viccet csinált a Disney ebből az érából a Solo filmmel és a Rebels-szel. Azután a rész után kap a kis csapat egy sidekaraktert aki tudna is vmit csinálni, de onnantól kezdve, hogy csatlakozik csak a kispadon van. Az utolsó bolygón jönnek a kötelező klisék, de legjobban az zavart, hogy baromira rosszul skálázták be a nehézséget, a Dathomiron volt egy jó boss fight, szépen meg is izzasztott (egyel a legnehezebb fokozat alatt játszottam). A fináléban meg 2. próbálkozásra sikerült teljesíteni amit nagyon szánalmasnak éreztem, pedig nem vagyok egy Dark Souls player... :F
Majd jött egy másik úriember, azután összetettem a kezemet, hogy na végre lesz vmi kibaszott durva párbaj az előbbi bemelegítés után.. - jah, gondoltam én marha :W egy ócska scriptelt menekülés és THE END. Végül még a sztorit is "kukázták" úgy ahogy, mert zsákutca történetet kell írni, hogy passzoljon a Disney kánonhoz. Nemtom, de nálam nagyon crunch szaga volt a végének és eszembe juttatta a Mass Effect 3-mat.

Squadronsból egyelőre steamen vegyesek az értékelések, ami sajnos az én elővigyázatosságomat igazolja, egyszerűen nem tudok 3 olyan EA játékot felsorolni az elmúlt pár évből ami érdekelt és azt mondanám, hogy na igen, ezek most odatették magukat.

(#9) L3zl13: Nem kell félteni az EA-t, majd csak kitalálnak még valamit. Mint azt, hogy hozzáadták az UFC 4-hez 1 héttel a megjelenés után csendben a játék közben teljes képernyős felugró reklámokat (igen, itt már fizettél érte 60 eurót, ez nem free to play + reklámok). Vagy a most éppen gyerekmagazinokban reklámozzák a FIFA 21 mikrotranzakciókat ügy is ott van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.