Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dtomka


Dtomka
veterán

Várok még vele, mert mostanában előfordulnak problémák.

(#2) Raysen623


Raysen623
addikt

Ezen a játékon már a driver sem segít... ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) awexco válasza Raysen623 (#2) üzenetére


awexco
őstag

Mi a gond vele ?

[ Szerkesztve ]

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#4) sad_Vamp válasza awexco (#3) üzenetére


sad_Vamp
őstag

nem pay to win, hanem jóformán pay to play... az a baj hogy financiálisan siker lesz sajnos.... el kéne törölni az AAA-s játékokból a fizetést meg a lootboxokat meg a sok pénzért DLC-ket.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#5) Raysen623 válasza sad_Vamp (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

Ennyi.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nekem az előző CoD-os drivertől zölden vibrált a kép több játékban is,-csak a felbontás állítás segített-hátha ezzel megjavul.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) core i7


core i7
addikt

Én szokás szerint feltettem elsők között és no problémó :D :DDD :))

(#8) Németh Péter válasza core i7 (#7) üzenetére

Én is föl szoktam rakni elsőként, de el kell mondjam, hogy néha azért megszívom. Kicsit olyan, mintha egy loot boxot nyitnék ki. Sosem tudja az ember, hogy mit kap.

(#9) akoska07


akoska07
nagyúr

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#10) Trailblazer


Trailblazer
addikt

A system tray ikon is újra kívánatos lenne...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#11) #73029888 válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


#73029888
törölt tag

Az elöző driverrel és ezzel is a képen látható hibát csinálja. Felbontás állitás után megjavul. Más játékban hiba nincs csak az Ark-ban. Azt hittem a kártya kezd xarakodni,de nem.

(#12) Firestormhun válasza #73029888 (#11) üzenetére


Firestormhun
senior tag

HDMI-re kötött kijelzőknél rossz az EDID dedektálás és 12 bites kimenti színmélységgel kínálja meg a 8 bites panelokat. NVIDIA vezérlőpultban felbontás módosítása menüpont alatt a kimeneti színmélységet be kell állítani 8 bit-re és akkor megjavul.

[ Szerkesztve ]

...

(#13) GodGamer5 válasza Firestormhun (#12) üzenetére


GodGamer5
addikt

Köszi a segítséget! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) #73029888 válasza Firestormhun (#12) üzenetére


#73029888
törölt tag

Köszönöm: :R

Remélem javitják majd ezt a kis hibát.

(#15) VTom válasza #73029888 (#14) üzenetére


VTom
veterán

Valaki nem próbálta, hogy AC : Origins-en javít-e?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#16) C1trom


C1trom
tag

Üdv! létezik vmi általános nvidia driver "fikázó" topik, ahol meg lehet vitatni esetleges driver hibákat, tapasztalatokat megosztani, ilyesmi, mint az amd catalystes topik? Mert én nem találom sajnos.
Vagy alternatív megoldásként egy általános hibakereső, segítségnyújtó topic?

Amióta felraktam a 388.13-as drivert (amit azóta már többször, többféleképpen leszedtem, újratelepítettem, más verziót raktam fel, pl többek közt ezt a legfrissebbet is) elég komoly (driver?) hibákat produkál a gépem.

Játékok crashelnek 20-30 másodperc futás után, megnyúlt boot idő, néha kikapcsol windows boot közben a monitor... és úgy is marad, hard resetelni kell a gépet, stb.

(#17) BReal válasza akoska07 (#9) üzenetére


BReal
addikt

Undorító, hogy a 1070-et a hivatalos táblázatból már ki is hagyják, azt sugallva, hogy már nem is létezik. Szánalmas. Amúgy nem semmi teljesítmény, hogy 3 héttel a játék kiadása után a 1070 teljesítményét sikerült feltolni a Vega56-éra egy NV támogatott címben...

[ Szerkesztve ]

(#18) core i7


core i7
addikt

Új driver 388.43

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.