Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Cifu válasza Xaels (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Egyéni vélemény, kéretik ennek megfelelően kezelni.

Lehet velem van már a baj, de én nem tudok lelkesedni a Star Wars franchise-ért. Sem a filmek, sem a játékok nem hoznak lázba évek óta, mert egyszerűen futószalagon érkező gyatra tucattermékek. Legutóbb a Battlefront 2-őnél jártam meg, mert ugye ígértek űrharcot (X-Wing és Tie Fighter feeling...), sőt, azt, hogy a játék elején birodalmiak leszünk.

Felvillanyozott, vártam, aztán lett nagy pofára esés. Az átvezető animációk és a grafika minősége önmaga dicséretes volt, de ennyi pozitívumot tudtam felhozni vele kapcsolatban. Irgalmatlan sz@r játékmenet (az ellenfelek mesterséges intelligenciája alulmúlta a 25 éves Dark Forces-t is), nehezen élvezhető űrhajó-irányítás (hogy a fenébe tudták vajon megoldani 27 éve az X-Wingben?), jól induló, de aztán paródiába hajló történet.

Ha meg ezt valaki felhozta, rögtön jött az oltás, hogy ez egy multi-player játék, a single csak betanulásra van. Ahaaaa.... Mondjuk nekem a multi sem jött be, de mindegy. :U

Megnéztem az E3-as videót, és vakartam a fejem. Ugyanazok az alapok, mint annyi más SW játéknál, hogy egyszer csak Jedik leszünk és jajj, de jó (ha így haladunk, lassan egy légiónyi Jedi élte túl Anakin és a Császár vérengzését...).

Bakker, legalább lenne valami szabadság, mint anno a Dark Forces 2-nél, hogy gonoszak is lehetünk. Na... De itt még ez sincs. 12 pont egy tucat TPS játék, ahol a skineket lecserélték a Star Wars karaktereire. :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.