Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) Raggie


Raggie
őstag

Egyet kell értsek részben gabber01 kollégával.
Ez egy tisztességes iparosmunka, de nem egy kiemelkedően jó játék. Tehát a jelen cikk 7-es pontszámais kicsit jószívű de még elmegy. A másik (első hsz-ben)linkelt cikk 90/100-es pontszáma viszont eléggé túlzó.
Amennyiben akciójáték, akkor az Uncharted-ek kenterbe verik. Azok a 90 pontosak kb.
Amennyiben RPG akkor nagyon sok játék kenterbe veri, úgyhogy erre ne is vesztegessünk több karaktert.
Amennyiben hack-n-slash akkor nagyon kevés a fegyver/erő/customizáció és a harc is meglehetősen egysíkú hozzá.

Szóval ez egy jópofa hibrid, ami működik is úgy ahogy, én is élveztem amíg végigjátszottam, de egyáltalán nem vágott földhöz.

Az említett JK2 és KOTOR játékok azért jóval komplexebbek voltak, de persze azok RPG-ként is megállták a helyüket. Ha valaki azokat unta akkor el tudom képzelni, hogy neki ez a játék jobban tetszik, de akkor az nem szeret belemélyedni egy játék világába, a karakterekbe és mellékszereplőkbe, hanem csak egy jó sztorit szeretne és azon végigmenni és szórakozni. Ezzel nincsen semmi gond, csak nem kell attól még erre rámondani, hogy komplex. :)

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.