Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckey


myckey
veterán

Ezt már Október közepe körül elszövegelte egy EA "emberke" a hivatalos fórumon....aztán "senki" nem hitt neki, ezek szerint.

De mire hivatalosan is elindul a játék...majd csak leesik a tantusz az embereknek. :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2) oriic válasza myckey (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát azért a support is tud néha furcsaságokat mondani. De így kerek, végre hivatalos, nem kell keresgélni róla az infót. :)

Live-Die-Respawn

(#3) myckey válasza oriic (#2) üzenetére


myckey
veterán

Azok aztán tudnak...pláne az ilyen nagy kiadók háza táján :D Én sem hiszem el a felét se amit mondanak, még a kisebbeknek sem.... ( csak bizakodok, ha érdekel a dolog )

De őszintén szólva, én a Demot hiányolom a játékokból...eléggé kikopott a köztudatból, pedig régen nagy feelingje volt. Állandóan töltöttem ha volt rá lehetőség.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) Kristof93


Kristof93
senior tag

Az a gyanúm hogy ez a fél év alatt összedobott, elsietett akármi olyan unalmas és jellegtelen lesz, hogy demót sem mernek adni.

(#5) myckey válasza Kristof93 (#4) üzenetére


myckey
veterán

-

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) PhilBrick válasza Kristof93 (#4) üzenetére


PhilBrick
őstag

Fel evnel azert mamar tobb kell egy mobiljatekhoz is... :U

Itt inkabb a single plater storyline lehet a gyokerok:
- nem sokkal hosszabb 10 oranal
- ne spoilerezen ido elott aki meg sem vette.

(#7) Hopkins95 válasza Kristof93 (#4) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem, egyszer Phelan elmondta az egyik Otherside adásban, hogy szerinte azért nincsenek már demók, mert 1. Idő és munka azt is összerakni 2. A kiadók nem akarják azt, hogy idő előtt esetleg megunjad a játékot vagy azt mondjad hogy neked ebből ennyi épp elég volt és utána ne vedd meg. Erre megy ki a játék.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) Deck válasza myckey (#5) üzenetére


Deck
titán

Ki se jött a játék és végig se játszotta de ő már tudja milyen lesz. Hogy nem vagy képes ezt elfogadni? ;] :DDD

PS5

(#9) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nyilván el akarják kerülni, hogy esetleg a potenciális vevőket eltántorítsák az előre kiszivárgó tesztek, infok stb, mondjuk ez sok jót nem jósol.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10) myckey válasza laceszgamer (#9) üzenetére


myckey
veterán

Az a helyzet, hogy már eddig is voltak tesztek, ( nem az egész játékról ) van sok kiszivárgott info is....

De még olyan eszméleten rossz dologba nem futottam bele. Inkább volt mindenki a látottakkal kapcsolatban pozitív. Persze találtam már negatív véleményt is, a játék egy egy részével kapcsolatban. Írtam is a topicba.

De.
Van aki szépen elfogadja hogy egy sztori központú, egyszemélyes játékhoz. Most nem adnak ki 10 órás előzetes hozzáférést.
Mert nem szeretnék ha a történetnek esetleg a felét vagy több mint a felét előre kiszivárogtassák.

Van aki meg nekikezd kombinálni, meg persze beleállni a játékba vagy azokba akiknek más a véleményük.
Vagy egyszerűen csak tényként állít be, totál hazugságokat ! Amiket a levegőből szed össze.

Ilyen ez buli.

(#8) Deck
Fórum...mindenki azt ír ide, amit akar.
Aztán majd a modik meg rendezik. Bánom is én ki mit gondol. :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11) laceszgamer válasza myckey (#10) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát az a 10 óra csak nem lövi le az egész történetet, legalábbis jobb esetben nem lehet 10 óra alatt lezavarni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12) myckey válasza laceszgamer (#11) üzenetére


myckey
veterán

Inkább többet írtak ezidáig, 10 óránál....ami a Fő sztori teljesítését illeti. Olyanba még nem futottam bele, hogy pár óra alatt lezavarta volna a játék ezen részét .

Olyannal találkoztam már, hogy 4 napa alatt jutott el a végére ( fene tudja mennyi időt töltötte vele ) .
De a gyűjthető tartalmakat erősen hanyagolta. A trófeák felét szedte össze, Kihagyta azokat amiben a felfedezős részek benne vannak. Mellékküldi-titok-gyűjthető bizbazok.... :)

Azért 10+ óránál többet várok a Történettől. Legnehezebben meg fene tudja......

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13) Deck válasza myckey (#10) üzenetére


Deck
titán

Ott volt a " ;]" szóval nem komolyan írtam.

PS5

(#14) myckey válasza Deck (#13) üzenetére


myckey
veterán

Én se annak szántam....de hát mindenki tegye szépen a dolgát.
Így is nehéz az embernek, elsiklani.... :D

Egyébként meg!
Crni bele mindenbe....még pár nap ( nekem ) és mehet a game. Aztán legnehezebben gyakjuk a zellenfeleket, dzsedáj mászterek leszünk, és jól felültetjük a rosszarcúakat a takarékos izzóval ellátott seprűnyélre!
( vagyis remélem energiatakarékos lesz, csúnya volna...menet közben kifogy a kraft, aztán lehet a markolattal bézbóz ütő módon csapkodni az ellen koponyáját...legalább nem lehet panasz a csonkolásra :DD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15) laceszgamer válasza myckey (#12) üzenetére


laceszgamer
addikt

Épp erre gondoltam, hogy így teljes nyugalommal adhatnák ki ezt a 10 órát, vagy épp akkor úgy adnák ki, hogy a történet egy bizonyos pontjáig engedi, ezt sem telne sokba beletenni, a teljes történet meg csak a megjelenéskor oldódna fel. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16) myckey válasza laceszgamer (#15) üzenetére


myckey
veterán

Ez az idő is olyan dolog.....van már stream 5 óra körüli idővel. Az illető alig alig jutott valamerre.....
Persze nem is úgy áll neki.

De hát ez van. Nem kapott hozzáférést, van aki elfogadja, van akinek nem tetszik.
Engem nem izgat. ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#17) Kristof93


Kristof93
senior tag

Ha van egy kevés felfogásotok a játékfejlesztésről és az EA-ről, akkor egyértelmű, hogy mi történt itt. A nagy Visceral majd Vancouver SW projekt le lett lőve - ezt idén tudtuk meg. A Disney amúgy is elégedetlen, a rajongók is, jön az új film úgyhogy valamit muszáj összedobni. Ezzel egyedül a Respawn-t lehetett megbízni - Apex mellett maradt szabad kapacitás, sok gameplay rendszert át lehet ültetni az előző játékaikból és a Frostbite sem késlelteti őket. Ezt arra használták fel, hogy átállítsák a stúdiót Unreal 4-re, amolyan pipe cleaner projekt. És egyből látszik is ez mind az eddig kiadott videókból: jellegtelen főhős, sztori, újrahasznosított, iparosmunka játékmenet, unalmas, "biztonságos" csőpályák. Semmi egyéniség vagy újítás, elavult design, az egész by the numbers. Kár hitegetni magatokat...

(#18) Deck válasza Kristof93 (#17) üzenetére


Deck
titán

Jár a taps.. :C

PS5

(#19) myckey válasza Deck (#18) üzenetére


myckey
veterán

Kár pazarolni a karaktert !
Ne fáraszd magad mindenfélékkel. :N

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#20) Deck válasza myckey (#19) üzenetére


Deck
titán

Jogos.. :R

PS5

(#21) Joccc07 válasza Kristof93 (#17) üzenetére


Joccc07
addikt

Oké :U
De azért majd írd meg mennyire tetszett a játék.
Nem tudom eldönteni, hogy te most így hypeolod magad a játékra vagy csak egy csalódott rajongó vagy aki átverve érzi magát. Próbálsz mindenbe is belekötni az eddig látottak alapján. Akár még az is lehet te fogsz nagyobbat koppanni. Ahogy myckey is írja "Kár pazarolni a karaktert! "
Én személy szerint jól elleszek majd vele. PEACE :)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#22) F_Peter válasza Kristof93 (#4) üzenetére


F_Peter
őstag

A féléves fejlesztési idő infó honnan van?
Mert hogy 16 hónapja volt amikor már mutattak a játékból videót és azóta is fejlesztik, de már előtte is fejlesztették. Sőt, kb. 2,5 éve volt hír, hogy új projekten dolgoznak, ami miatt dobni kellett valamit. Itt aztán mindenki arra gondolt logikusan, hogy Titanfall lett dobva, majd az Apex megjelenésekor pedig az volt a tipp, hogy az volt az a projekt, de simán lehetett a JFO is az, amibe akkor fogtak bele.

(#23) #13056512 válasza F_Peter (#22) üzenetére


#13056512
törölt tag

Maguk a fejlesztők árulták el hogy nem SW játék volt készülőben csak a kiadó rendelte el hogy legyen belőle SW játék, így azt a programot nem dobták csak rá húztak egy star wars festést így lett fél év alatt kész egy SW játék. Mellesleg kiderült hogy tesztek csak a játék megjelenésével egy időben lesznek elérhetők.

(#24) F_Peter válasza #13056512 (#23) üzenetére


F_Peter
őstag

Ez oké, de miért pont félév? A bejelentés a 2018-as E3-on volt, ergo már akkor elkezdhették minimum az átdoglozást, de inkább hamarabb kezdték nem csak azután mután bejelentik. Ennek meg lassan 1,5 éve.

[ Szerkesztve ]

(#25) Dilikutya


Dilikutya
félisten

- Kb. minden játék megjelenése előtt kritikai embargó van.
- Szinte kivétel nélkül egyetlen játékból sincs demó/trial.
- Lineáris, pályabetöltős, hagyományos játékból nem nagy programozói csoda egy egypályás demót kiadni. De működik az is, ami a Battlefield/Battlefront trial-nál, le kell tölteni az egész játékot, és az időtartam van korlátozva. Utálatos dolog, de végülis benyelhető, igaz, pl. 10 megabites ADSL-el nem poén.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) oriic válasza Dilikutya (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Szinte kivétel nélkül egyetlen játékból sincs demó/trial."

Access indulasa ota en ugy emlekszem hogy az osszes jatekbol volt trial.

Live-Die-Respawn

(#27) VágniValó


VágniValó
addikt

Azt se feledje senki, hogy a Respawn ezt a síri csendet és minimál kontentet játszotta az Apex Legends előtt is, hogy az emberek letöltsék és kipróbálják és ne 3 és fél óra jutub anyag legyen, meg 50-60 milleniál jutuber tegye fel róla a webcam előtt született review-kat.

Nyilván itt más szelek fújnak, mivel ez nem egy ingyenes game, de a hozzáállásuk közel azonos.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#28) Dilikutya válasza oriic (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

Előfizetőknek. A fizetős demót én nem annak hívnám. De szerintem nem mindből. Meg nem csak az EA-re gondoltam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#29) myckey válasza #13056512 (#23) üzenetére


myckey
veterán

Ez sem igaz

Nem igaz, hogy elrendelték....
Az sem hogy fél év alatt lett kész...
Meg még jó pár valótlan dolgot állítanak be emberek a játékkal kapcsolatban. Miért nincs trial....az EA mennyire beleugatott....játékidő, és játékmenet stb....hosszú a sor.

Ezt szépen el lehet adni annak, aki nem olvas utána. Már csak a stílus rak még rá az egészre egy lapáttal.

De te még korrektebbül mondod el a valótlant, mint a delikvens fentebb, ezt legalább lehet becsülni ! :K

Utána lehet járni ,de alaposan....én már megtettem. Mert érdekelt. Írtam is pár dolgot, amit nem a levegőből vettem.

Na hajrá mindenkinek ! :R

ui:
Ja igen.....nem biztos, hogy elég egy magyar cikket átnyálazni ;]

ÉS még....A Program lehet hogy közepes lesz, lehet szar lesz! Ez megeshet bizony.....de ennek semmi köze az igazmondáshoz és a sok sületlenséghez, provokatív "tényekhez". De mindenkinél az értelem !

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#30) Deck válasza myckey (#29) üzenetére


Deck
titán

Még te mondtad nekem, hogy kár a karakter rájuk és hagyjam őket.. Erre nem tudod megállni a dolgot.. :O :P

PS5

(#31) myckey válasza Deck (#30) üzenetére


myckey
veterán

Arra a bizonyosra kár....aki tud értelmes szinten, azért nem. :)

De nem kellene senkinek sem, jaja. :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#32) #13056512 válasza myckey (#29) üzenetére


#13056512
törölt tag

Én csak azt szeretném hogy jó és élvezhető legyen ez a sz@r, de ilyet hogy tartalmat és tesztet rejtegetni a vásárlók elől. :(

(#33) Deck válasza #13056512 (#32) üzenetére


Deck
titán

Nem semmi mennyit sírsz és rinyálsz.. :)

PS5

(#34) Joccc07 válasza #13056512 (#32) üzenetére


Joccc07
addikt

Ne rendeld elő + várd meg a teszteket + Ha tetszik megveszed= örül.
Problem solved.:)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#35) myckey válasza Joccc07 (#34) üzenetére


myckey
veterán

Ez így van.

Én is azt mondtam mindig, hogy aki nem orbitális nagy SW fan..nincs kiéhezve, az hagyja a picsába, aztán nem kell kellemetlenkedni, meg hülyeségeket beszélni mindenről , is.

Le kell carni a játékot.

Aki érdeklődő, értelmesen áll hozzá, de kételkedik.....az meg vegyen meg mást, ezt meg diszkont áron húzza be, lesz rá alkalom!

Kva egyszerű a dolog !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#36) Joccc07 válasza myckey (#35) üzenetére


Joccc07
addikt

+ ne ossza az észt ész nélkül. Hanem járjon utána. Aztán írjon. Az ilyet nagyon nem szeretem. Aki arra sem veszi a fáradtságot, hogy utána olvasson a dolgoknak. Csak fossa az igét, hogy fél év alatt lett kész stb....

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#37) Deck válasza Joccc07 (#36) üzenetére


Deck
titán

A játék 20% Respawn és 80% EA szöveg se semmi.. :C

PS5

(#38) myckey


myckey
veterán

Sok hazugságot olvastam már erre arra....nem kell felülni nekik.
Egészségére mindenkinek, akinek eddig terjed. :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39) Dilikutya válasza Deck (#37) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért ne legyenek illúzióid, egy ilyen nagy kiadós játék kb olyan, mint a Hollywood-i blockbusterek. Előbb a producerek kitalálják, mi legyen, aztán keresnek olyat, aki megcsinálja. A Respawn, mint az EA saját belsős fejlesztője, szerinted mennyi önálló döntési lehetőséggel rendelkezik? Még akkor is, hogy ha a játék fejlesztése már azelőtt elkezdődött, hogy az EA felvásárolta volna őket. A játékot már 2014-ben elkezdték fejleszteni, nyilván emiatt Unreal 4-gyel, és nem Frostbyte-tal. Hogy a lenti pletyka mennyire igaz, miszerint nem Star Wars játéknak indult, lényegtelen, a projekt, eleinte még cím nélkül, már 2016 óta Star Wars.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#40) myckey válasza Dilikutya (#39) üzenetére


myckey
veterán

Elméletileg 15 ben ( Körül ? ) kezdett neki Stig Asmussen ( God of War III Rendezője ) ....és meglehetősen jól haladt vele, majd az Unreal Engine 4 hez is könnyebb volt fejlesztőket találni. Meg ehhez a játékstílushoz-rendszer ez illett is, számukra megfelelő volt.

A játék valóban nem SW köntösben volt a kezdeti fázisban, el is mondták. DE az alapvető elemek- harcrendszer, logikai és ügyességi elemek és ez az összefüggő pályatervezés- jónak bizonyultak ehhez a SW programhoz. Meg egyébként is ezzel szokták kezdeni a hasonló stílusú játékoknak a fejlesztését, ha igaz ez is. .......Legalább is Asmussen így adja elő.

Aztán persze volt még bőven idő belerakni a SW világot.
Az EA elvileg nem erősködött velük.

Ezeket mondták el interjúkban.

Miből mi igaz........
Fene tudja, de annak amit ők mondanak, talán még mindig több köze van a valóshoz, mint amit kitalálnak olyan emberek, akiknek semmi közük a dolgokhoz. :F

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#41) Dilikutya válasza myckey (#40) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nyilván, mint az EA alkalmazottja (2017-ben felvásárolták a Respawn-t) nem fogja azt mondani, hogy az EA beleszólt a fejlesztésbe, de ez azért elég nyilvánvaló, nem túl sok forradalmi fejlesztés került ki a kezeik közül mostanában, nem mernek nagy dolgokat bevállalni.

Az is nyilvánvaló, hogy vannak itt, akik baromságokat beszélnek. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42) Kr/\toS válasza PhilBrick (#6) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#43) VágniValó válasza Dilikutya (#41) üzenetére


VágniValó
addikt

De, elég szókimondóak. Az Apex sikerei után egyikük arccal, névvel interjút adott, amiben elmondta, hány meg hány meetingen keleltt könyörögniük az EA-nál, hogy vegyék vissza a marketignet és csak a megjelenés hetén kezdődjenek a 'tease' képek és videók. :K

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#44) myckey válasza Dilikutya (#41) üzenetére


myckey
veterán

Én ezekkel a nyilvánvaló dolgokkal úgy vagyok, hogy nem látok bele.......

Fingom sincs róla.

Így nem állítok soha olyat, ami nem 100%.....mint egyesek. ( egyértelmű nem te ) .
Legalább is próbálok erre figyelni.

Csak olvasok...aztán ha valakinek köze van a dolgokhoz, azt írom le, amit ő mondott, vagy állított.

Az ember meg majd kitalálja, mit hisz meg nem hisz...meg mindneki azt gondol, amit akar. :K

Egyébként, nem egyedi eset az sem hogy nem jön ki a review.....csak megjelenéskor. Vagy a Trial dologgal kapcsolatos igazmondás.

De szíve joga mindenkinek azt kitalálni, amit szeretne. Leírni is szabad, azért fórum.
Állítani tényként!
Na ott már vannak bajok !

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#45) Joccc07 válasza myckey (#44) üzenetére


Joccc07
addikt

"Egyébként, nem egyedi eset az sem hogy nem jön ki a review.....csak megjelenéskor. Vagy a Trial dologgal kapcsolatos igazmondás. "

Ez nem igaz. Ez az első ilyen játék a történelemben. Szóval tuti titkolnak valamit és hazudoznak össze-vissza.;]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#46) myckey válasza Joccc07 (#45) üzenetére


myckey
veterán

Baszki....majdnem ....aztán ...ok ! :D :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.