Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adamssss


adamssss
veterán

Elég ütős számok. Mondjuk a 100/100-at nyilván nem kell komolyan venni e az átlag is 80-on felüli. Az előzetesek látta után sok kedvem nem volt a játékhoz de így kap egy próbát.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2) myckey


myckey
veterán

OpenCritic

30 Értékelésből...
86/100 -ami a kiemeltebb teszteket illeti.
89% ban tetszett a kritikusoknak.
Erősnek mondják összességében.

Metacritic

PC elég erősen áll
Konzolon is bőven jó

Game Informer
88/100

Ilyenek voltak a preview anyagok is az Event után...
Eddig is jókat hallottam, olvastam róla.

Nem volt trial ...és megjelenés előtti Kritika/teszt.
Mégsem azért volt így, mert annyira rosszul sikerült.

De persze van benne hiba. Teljesítmény konzolon. Amire jön frissítés meg jött is.
Egyéb kisebb bugok...
Játékmenet se mindenkinek jön be.
Nekem a mozgás is néha nehézkesnek hat és egyik másik ellenfél kissé suta. :DDD De vannak benne olyan formák, hogy ez nem is csoda...
Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

De semmi nem vesz el a játékélményből és a hangulatból, mert az akad bőven !

(#3) Deck

Ezek után, sztm mondhatjuk, bátran ki lehet jelenteni, hogy ismét egy jó programot raktak össze!

Az EA pedig partner volt benne !

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3) Deck


Deck
titán

A Respawn megcsinálta! :R

PS5

(#4) atainprison


atainprison
senior tag

Már tolom pár órája, számomra a legjobb SW játék KOTOR 2 óta.

(#5) satz18


satz18
őstag

Évek óta várok a SW jedi outcast/academy utódjára. Az 1. Force unleashed az nem volt rossz, de kb ennyi. Remélem ez lesz nekem a kövi nagy SW játék. Az új filmtrilógia után asszem mindenkinek kijárna egy kis kompenzáció.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#6) Dvix válasza atainprison (#4) üzenetére


Dvix
senior tag

Tényleg ennyire jó lett? :B Nekem is tetszik igazi old school lapokra helyezett game-nek látszik, modern harcrendszerrel. :K Meg kék venni.

[ Szerkesztve ]

(#7) atainprison válasza Dvix (#6) üzenetére


atainprison
senior tag

Nekem nagyon bejön. A platformer elemek, a világ, harc, minden.

(#8) Create. válasza Dvix (#6) üzenetére


Create.
addikt

Mi lett az 5euros elveddel?

(#9) GreatL


GreatL
őstag

Kissé tartok tőle hogy nekem nem lesz megfelelő... a robotos fps-sük is addig volt csak érdekes amíg az ember mászkált benne, a gyenge sztorihoz jó pályák társultak. A robotharc már túl volt bonyolítva a pajzsozásokkal meg a többivel. Gondolom ezt is ebbe az irányba tolták.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#10) predakon


predakon
őstag

Nem hittem volna a korábbi évek tapasztalatai alapján, hogy többet kap mint 5 pont a 10ből... meglepő fordulat, örülök neki!

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#11) myckey válasza GreatL (#9) üzenetére


myckey
veterán

Itt a sztori nem gyenge, és a pályák elég összetettek.
Nem toltak semmi, sehova.....adott a harcrendszer. Utána kell nézni miből áll.
Kitérés,elmozgás,blokkolás,ilyen olyan támadás, erőhasználat...közelharci elemek és akrobatikus dolgok.

Mindezt pedig jól kell időzíteni. Rá kell érezni.
Sekiro/Souls style...hasonló kb.

Ebbe az irányba van tolva.
Engedékenyebb rendszerrel, tehát nem olyan nehéz, de a Master és GrandMaster szint...az azért nem piskóta.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12) Create. válasza Create. (#8) üzenetére


Create.
addikt

Bocsi, nem ide, meg nem neked akartam írni.

egyébként tetszetős játék, majd jövőre valamikor biztos ránézek, vagy ha bekerül a basic csomagba is.

(#13) Hopkins95 válasza myckey (#2) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ááá értékelések, minek is azok, hiszen Kristof93 kolléga már előre megmondta, hogy szar lesz Apropó, hol is van most? ;]

Amúgy nagyon jól néz ki a játék. Hamar megnéztem az IGN-es tesztet és szerintem veszem is Steamen teljes áron! :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14) GodGamer5 válasza myckey (#11) üzenetére


GodGamer5
addikt

Remélem is, hogy nem olyan nehéz. Így is kilóméterekről kerülöm a roguelike játékokat..

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#15) myckey válasza GodGamer5 (#14) üzenetére


myckey
veterán

NEM NEM !

Az ügyességi dolgokhoz kell....odafigyelés és rá kell érezni, ütemezni.

A Harci elemeket meg kell szokni, és variálni....Nem csak a fénykarddal lehet operálni ám, sőt, nélküle is elvagy.

De van benne 4 fokozat.
Az alap és a közepes vállalható simán.
Master és GrandMaster....akinek kell a nagyobb kihívás a harcban. :)
Ugye több sebzést kapsz be, nehezebb az időzítést eltalálni.....az ellenfelek jobban rádmásznak, agresszívabbak!

(#13) Hopkins95
Mindegy is...hagyjuk a nagyotmondókat :R
Akinek nem tetszik a grafika, animáció, játékmenet és pályarendszer....vagy az egészben nem lát semmit.
Az max leírja hogy szar..aztán egészségére!

De meg lehet nézni OpenCritic meg Metacriticen a visszajelzést. Vagy fórumokon.
Csak nem lehet ez annyira rossz.
De persze EA keze benne van...

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16) kwzatz válasza GreatL (#9) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem mondom, hogy a Titanfall 2 sztorija nem klisés, de mégis nekem valahogy végig élvezetes volt, a játékmenet meg abszolút pöpec. Ha nem így lett volna, akkor is: Effects and Cause. Már emiatt az egy pálya miatt megéri önmagában. :D
Valahogy emiatt is sejtettem, hogy jó kis Star Wars játék lesz ebből. Ráadásul, ahogy néztem erőmű sem kell hozzá, pedig nem néz ki rosszul. (TF2 is így volt mondjuk)

(#17) Devilstudio


Devilstudio
tag

Egy kis videó az első 30 percről.
Én nagyon élveztem az első pillanatokat.
Kíváncsian várom a folytatást. :)

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#18) rdt89


rdt89
addikt

Nem vagyok egy Star Ears rajongó, de ez a játék a Princ of Persia féle mozgáskultúrájával megvett.

(#19) Raysen623 válasza Devilstudio (#17) üzenetére


Raysen623
addikt

Na hát ebben aztán minden van: TR megoldásoktól kezdve a közelharcig. Eddig jónak tűnik, de mivel rajta van az EA átok így hamar olcsó lesz :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#20) Plazmacucci válasza Devilstudio (#17) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Annyira fogyatékos a mozgás, pont az taszít el.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21) Phobion


Phobion
őstag

PS4 Pro-n az alábbiakat tapasztaltam:

- A töltési idő: horrorisztikusan sok, irgalmatlan zavaró, amiatt is, hogy állandóan esek-kelek
- Nehézség: Második nehézségi fokon -számomra- irgalmatlan nehéz (nem játszottam Dark Souls és társaival, számomra szomorú, hogy ezeket a játékokat vették alapul, inkább lett volna God of War stílusú.)
- Framerate: Még performance módban is vannak FPS droppok (még úgyis, hogy 'Sharing date' opciót kikpacsoltam, redditen azt írták, hogy akkor megszűnnek az FPS droppok, hát nem.)
- Grafika: Performance módban egyszerűen csúnya, csak sajnos perfomance mód kikapcsolásával is vannak rondaságok ("kockás" lightsaber)
- Bugok: Hirtelen megjelenő ellenfelek, ráadás T-pose-ban

Ezek mind javítható hibák lennének (tudom a nehézségi szintet vegyem le...), és akkor elég jó játék lehetne. :W

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#22) Deck válasza Phobion (#21) üzenetére


Deck
titán

Framerate probléma van. Majd javítják.. Reméljük..Mostanra minden új játéknál van sajnos, és jöhetne már a következő generáció is.. De még 1 év..

"Nehézség: Második nehézségi fokon -számomra- irgalmatlan nehéz (nem játszottam Dark Souls és társaival, számomra szomorú, hogy ezeket a játékokat vették alapul, inkább lett volna God of War stílusú.)"

Az a normál semmi DS szintű nehézség nincs abban. De ha neked nehéz azis akkor játsz easyn.

Gondolom akkor a GOW-ot se normál felett játszottad.

PS5

(#23) Hopkins95 válasza Deck (#22) üzenetére


Hopkins95
addikt

Lehet, hogy ez esetben épp PC-s verzió lesz a nyerő? :DD

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#24) szupermacs


szupermacs
veterán

Majd jövőre kipróbálom ha bekerül Vaultba, engem a tesztek alapján nem győzött meg.

(#25) Dvix válasza Create. (#8) üzenetére


Dvix
senior tag

AZ még mindig megvan és sértetlen :DDD sőt csak 5 Dollár ;) Bár nem tudom miért mondod ezt, hogy teljesen őszinte leszek, de magamévá teszem "az elvet". Eszem ágában sincs megvenni ezt a játékot ennyi pénzért, mert inkább Darksiders Genesis-t veszem meg megjelenéskor 25 buktáért :K

(#26) Chapel


Chapel
addikt

Amikor kijött a gameplay video itt ment a rinya hogy csőjáték stb. most hirtelen csak a pont számok alapján - amit az esetek 90% csak kinevetünk - hirtelen nagyon erős játék lett??

Star - Tomb Raider - Wars. Ez a falon kapaszkodós dolog, arra jó hogy a-ból b-be lassabban jutsz el, tehát növeli a játékidőt (jobban mondva húzza).
Nagyon szép, ez tény, gondolom pc-n kell is neki majd a 2080 stb.

Open world SW világ és az EA keze ne legyen benne :K

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#27) venom8888


venom8888
őstag

Azt hogy lehet kikapcsolni,hogy ne kerdezgesse allandoan BD-1 et hogy van,jol van stb? 5 masodpercenkent kerdezi tole,unalmas mar.

(#28) venom8888


venom8888
őstag

Amikor meg fogom azt a kotelet,hogy kikossem valahova, hogy tudom el engedni? Osze nyomkodtam midnent,de nem engedi el, alt+f4 et kellett nyomnom,es ujra menni ez miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.