Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Deck


Deck
titán

Én valahogy nem érzem a SW hangulatot se azt, hogy kell ez nekem. Más is így van vele? :U

PS5

(#2) Plazmacucci válasza Deck (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem végig az az érzésem volt, mintha a Battlefront 2 single player kampányát látnám, ami már rég rossz. Nem tudom, hogy megfogalmazni, egyszerűen butuska és faék számomra. Ránézésre a Jedi Academy nagyobb szabadságot és jobb közelharcot biztosít.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Nekem tetszik. Nem egy JA az igaz, de attól még nem feltétlenül kell rossznak lennie. Jópofa a robot. Kicsit olyan witcheres megoldás a meditációs hely. Tetszik az erő használat, remélem javítanak a harcon is és akkor jó lesz. Nem tűnik openworldnek, de lehet jó lesz. Csak legyen normális story. Az előző videó nem tetszett de ez már jobb volt.

(#4) .LnB válasza Deck (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem véletlen. Nem SW játéknak készült ez. Még a fejlesztők is bevallottál. Csak gyorsba kellett az EA-nak egy SW cím.

Vannak játékok amiket azért mutattak be zárt ajtók mögött az E3-on, hogy kiváltság legyen látni (Cyberpunk 2077). És vannak amiket azért mert rejtegetik (EZ). :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) gyimger


gyimger
őstag

Rólam tudni lehet, hogy gyűlölöm a Disney éra minden másodpercét és hogy ha fizetnének se ülnék be moziba még egy Star Wars előzetesre se, de ez pozitív csalódás. A játékmenet, a feladványok erősen Jedi Outcastra emlékezetetnek, én is meglepődtem rajta, de tetszik.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#6) Plazmacucci válasza gyimger (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én úgy gondolom egy Jedi Outcast nehézségű játéktól manapság már besírna a kazuár társadalom.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) gyimger válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


gyimger
őstag

A kommentek között volt, aki a könnyűségére panaszkodott, de a játékmenet meggyőző. A videóban bemutatott pálya az Outcast Yavin bolygójára emlékeztetett, ahogy a fél-nyitott pályatervezés és a feladványok is. A Disney-karakterek és a cukirobot idegesít, de tényleg nem tűnik rossznak.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#8) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Zavaró a mozgás, de azt mondják, hogy a harcrendszer sokat fog majd dobni rajta. Az számomra még mindig látható, hogy nem Frostbite - habár épp tegnap olvastam, hogy állításuk szerint már akkor elkezdődött a fejlesztés amikor még nem is tartoztak az EA alá, így nem jött szóba alapvetően a Frostbite, ééééss állításuk szerint nem is kötelező EA-n belül a Frostbite :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9) Deck válasza gyimger (#7) üzenetére


Deck
titán

Ha még panaszkodnak is arra, hogy túl könnyű.. Az azért nem semmi.. :/

[ Szerkesztve ]

PS5

(#10) Bad Pritt válasza gyimger (#7) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Persze, arra emlékeztet, de tényleg könnyűnek tűnik minden feladvány meg ügyességi rész.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) Plazmacucci válasza Bad Pritt (#10) üzenetére


Plazmacucci
félisten

na meg ott áll a videóban két rohamosztagos egymás mellett, leöli az egyiket karddal, a másik meg sem fordul :DDD

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) l.skywalker válasza Plazmacucci (#11) üzenetére


l.skywalker
félisten

te nem tudod mire képes az Erő... :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13) Deck válasza Plazmacucci (#11) üzenetére


Deck
titán

Nevetséges lesz ha ez a "nehézség" lesz benne :(

PS5

(#14) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Gagyi, számomra.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15) persil válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


persil
nagyúr

A kazuar tovabbra is egy vicces kinezetu, ropkeptelen madarka, a casual szo meg alkalmit jelent.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Hát nekem ez egyre gagyibbnak tűnik. Oké szép, látványos, de olyan jellegtelen az egész, látszik, hogy 10 éveseknek készült. Szerintem ma már felnőtteknek szánt, komplex, mély történetű SW-re ne is számtsunk. Kár. Talán egyszer, egy messzi messzi galaxisban, KOTOR 3.... :F

(#18) Plazmacucci válasza persil (#15) üzenetére


Plazmacucci
félisten

whatever...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A víz nagyon állat, de a fénykard fizikája nem tükrözi, hogy 2019 van.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#20) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ha megjelenik végigtolom a Jedi Academy megint :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21) h4h01


h4h01
senior tag

Bazdki ez mintha egy 10 éves játék lenne..Ilyen mini boss fight már az arkham asylumban is gáz volt, de ezt így 2019 végére? Uncharted 4-ből azért meríthettek volna többet mint etalon..Jól néz ki, és sw de azon kívül szerintem ez marha gáz..

(#22) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Nem tudom mit gondoljak erről!

Néha azt gondolom, hogy elmegy, néha meg iszonyat gagyinak hat mai szinthez képest a grafika és a mozgásanimáció. :F

(#23) m0h0senator


m0h0senator
őstag

1 havi bérlést megér nekem.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#24) _cHAos_


_cHAos_
aktív tag

Szvsz nem bennetek van a hiba, ez a játék egyszerűen gyerekeknek szól. Így feleslges mély értelmet vagy kiemelkedő minőséget keresni... amúgy is Electronic Arts. ;]
Ha 12 éves lennék odalennék érte. :D
Mi majd játszunk a Doom-al, amíg a kölykök Star Wars-oznak. :K

[ Szerkesztve ]

(#25) mike1334 válasza GodGamer5 (#19) üzenetére


mike1334
veterán

Mert milyen a fénykard fizikája? Bekapcsolod és elér a holdig, vagy mi? :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26) l.skywalker válasza m0h0senator (#23) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ott a pont.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#27) #20411392 válasza m0h0senator (#23) üzenetére


#20411392
törölt tag

+1

(#28) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nekem meg kifejezetten tetszik. Épp az volt a kritika a Battlefront játékoknál, hogy csak alibi kampányt kaptunk, erre itt van egy teljes single player Star Wars. Szerintem jól is néz ki a játék, én kíváncsi vagyok rá.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#29) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Most nézem,hogy a Death Stranding és a Doom közé rakták be :D akkor idén kimarad

Life, Uh, Finds A Way

(#30) szupermacs


szupermacs
veterán

Kíváncsi vagyok mennyi lootbox és egyéb finom mikrotranzakcióval lesz teleszórva.

(#20) l.skywalker: A Jedi Academy már rég megjelent, sőt! X-re még patchet is kapott. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#31) VágniValó


VágniValó
addikt

Engem csak a Respawn Entertainment szimpátiámért tart meg magának ez játék. Biztos vagyok benne, hogy az előző Battlefrontok által nem túl magasra rakott lécet ez a csapat nevetve fogja megugrani, a többi meg csak ráadás lesz.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#32) Hunpriest válasza szupermacs (#30) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Jaj az már nem lootbox, hanem surprise mechanic. :)

(#33) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

nagy SW fan vagyok, de ezt se bérelni se megvenni nem fogom....inkább kaphatna a Jedy Academy egy olyan jól sikerült remake-et mint a Resident Evil 2.

(#34) gyimger válasza HELLAFLUSH (#33) üzenetére


gyimger
őstag

Én viszont nem tartom magam Star Wars rajongónak, mégis tetszik, hogy a Jedi Outcastot idézi és várom a játékot. Csak ezen a fórumon is elég vegyesek a reakciók :D. De már _cHAos_ kolléga megmondta, hogy gyerekeknek való, mert a felnőttek olyan igazán komoly játékokkal játszanak, mint pl. a Doom.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#35) l.skywalker válasza szupermacs (#30) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én direkt beszerzek hozzá egy régi pentiumot :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36) Bad Pritt válasza gyimger (#34) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem csak azért, de ami ügyességi elemek voltak ebben a gameplay-ban, annál még a PS4-es Ratchet&Clank is nehezebb volt. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37) myckey


myckey
veterán

Nekem bejön a "kullancs" robot.
sunáznám
:)) :D ;]

A grafika egynek elmegy, de nem ez fog leginkább érdekelni.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#38) csongi


csongi
veterán

Ez a robotka, nem adamantiumbol van, az mar biztos :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.