Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) keIdor válasza szupermacs (#50) üzenetére


keIdor
titán

Remélem, hogy jó lesz.:) Nagyon sok a sikeres Single only játék, RE2, God of War, Spider Man stb. igaz ezek többsége Sony cím. De pl. RDR2 is a solo miatt sikeres, az online halott.
Én nagyon várok már végre egy jó SW játékot, nem megyek a hype vonatra én sem, de nekem a trailer tetszett, adott egy jó atmoszféra eddig, meglátjuk mi lesz belőle. Nekem bőven elég egy 15 óra tartalom.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#52) Shepard válasza #80123904 (#49) üzenetére


Shepard
tag

Igen, talán az egyetlen új történet, ami tetszett is mióta a Disney kezeiben van a franchise és új színt tudott vinni a saga-ba. Pont azért is jött be, mert élet szerű a befejezéssel és mondani valójával.

Ezt játékban eddig azért valljuk be, ritkán merték bevállalni. Pedig pl. RDR-ben is mekkorát szólt a vége.

(#53) cocobanana


cocobanana
tag

EA és a Single játékok nem férhetnek meg együtt. Hatalmas nagy bukás lesz. :C
EA=multi=money. :))

(#54) warcat válasza cocobanana (#53) üzenetére


warcat
veterán

Nem a multi a "bűnös" hanem a csodálatos buzzword: 'live service'

A hatalmas nagy bukás lesz + tapsolós emoteot meg nem értem őszintén.
Ha bukás lesz, akkor rá lesz fogva, hogy nem kellett a single only miatt az embereknek, még ennyit sem fognak erre szánni mint eddig, EA meg nem megy tönkre miatta...

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#55) szupermacs válasza keIdor (#51) üzenetére


szupermacs
veterán

RDR első része se singleben, se onlineban nem fogott meg. Gears of Warban viszont megfogott a single és megfogott a multi is. Működhet a kettő együtt. PS oldalon nem vagyok otthon, így nem tudom mennyire működnek ott a játékok. Soha nem is érdekelt.
A trailerre visszatérve nekem a CP2077 valami gyengébb klónja jött át.

(#56) saelin


saelin
veterán

Engem inkább az zavar, hogy ez egy pre-render trailer. Szép, látványos, de semmi nem derül ki a játékból. Engem ez nem fog felhypeolni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#57) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. :U

Nincs benne multi? :DD Nincs mikrotranzakció? :Y Nincsenek Loot Box-ok? :C Nincs fizetős DLC? :))

Álmaim netovábbja... végre egy K.O.T.O.R.-hoz hasonlító, egyszemélyes, sztori-orientált RPG???

A Respawn-nak még talán el is hinném... csakhogy a kiadó az EA, azaz ők mondják meg a frankót. Emiatt továbbra sem merem előrendelni, meglátjuk, milyenek lesznek az értékelések.

Meg aztán erősen tartok ettől a "Game as a Service" stílustól, remélhetőleg tanultak az Anthem esetéből, hogy ne adjanak ki félkész - pardon, negyedkész - játékot, hogy utána félévenként bővítsék azt egy pár dologgal, mondván, hogy ez kell a népnek, full support rulez!!! ;]

Egyébként, nem mintha a Sötét Oldalnak drukkolnék, de mikor lesz már valami értelmes Star Wars játék a Birodalom szemszögéből is? Miért mindig a Jedik a hősök? Miért nem lehetünk Sith lovagok is, ha azt akarjuk? A K.O.T.O.R.-ban megoldották, itt nagy kérés lenne? :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#58) ProEvoFan válasza Vistaboy (#57) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem lesz "sötét" oldal, mert Disney...

(#59) Vistaboy válasza ProEvoFan (#58) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor adjanak Miki Egér fejére egy Darth Vader-sisakot és kész. Dobjanak rá egy 16-os plecsnit. Egek, ilyenek miatt csúszunk le a jóról... :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#60) Polllen válasza Vistaboy (#57) üzenetére


Polllen
nagyúr

A Battlefront 2-ben is gonoszként kezdtél.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#61) ProEvoFan válasza Vistaboy (#59) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az új SW film is azért lett olyan, amilyen...a gyermekkori hősömből csináltak egy síránkozó kislányt...

(#62) #65675776 válasza Juhaszatti (#36) üzenetére


#65675776
törölt tag

Volt az már a Jedi Outcast-ben is.

(#63) Raysen623


Raysen623
addikt

Aki a sötét oldallal akar játszani vagy dark jedire vágyik az játszon egy jót az SWTOR-al. Bár sajnos halálra ítélte azt is az EA.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#64) Juhaszatti válasza Vistaboy (#57) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem RPG, "akció TPS". Valószínűleg elenyésző mennyiségű rpg elemmel.
Ami egyébként nem feltétlenül baj, imádom őket, de nem kell minden játéknak szerepjátéknak lennie. Ha jó lesz a játékmenet és a történet, így is hiánypótló.

(#65) KEAN válasza Raysen623 (#63) üzenetére


KEAN
tag

... vagy a Tie Fighter-rel. :D :D (Lassan itt a 25 éves évforduló, lehetne valami giga-mega szuper remaster.)

[ Szerkesztve ]

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#66) Crinos


Crinos
tag

Gay Jesus is gonna be a Jedi....
Nehéz lesz azonosulni ezzel a karakterrel a Shamlessben eltöltött 8.5 évadja után.
De majd csak lesz benne még egy rakat libshit cucc is.... :(

Crinos az állat..... battletag: Crinos#2304

(#67) warcat válasza Crinos (#66) üzenetére


warcat
veterán

Hát ezek a saját korlátaid, amin át kell lépned (vagy legalább megpróbálni), én kedvelem a színészt és el tudom választani a korábban játszott karaktereitől :)

EA: It's in the crate!

(#68) k-adi válasza Crinos (#66) üzenetére


k-adi
nagyúr

én gotham-ban láttam először, ott egész jól alakít!

(#69) BoB


BoB
veterán

Stallone kellene ide. :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.