Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#2) Raysen623


Raysen623
addikt

Kissé tele van már a tököm a jedi oldallal. Mikor lesz már egy jó Bounty hunter RPG? Állandóan ezt az egy témát maszírozzák, pedig az univerzum azért egy picivel nagyobb hogy csak erről szóljon.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) tuki2200


tuki2200
senior tag

Single Only? Akkor passzolom.

(#4) myckey


myckey
veterán

Jöhetne valami frankó Single game, lézerkardozással. :C :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5) Analog79


Analog79
kezdő

Én öregszem vagy….? :U :D

De nem nagy durranást érzek ebbe...

" Rövid az élet, hosszú a sír, mindenki játszon, amennyit bír "

(#6) Gery9112


Gery9112
őstag

Aztak**va :Y Ezek alapján úgy néz ki végre kapunk egy normális SW játékot. Cameron Monaghanért pedig piros pont, nagyon jól alakít a Gothamben.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#7) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Végre nem a frostbite engine a baltával faragott botox arcaival. ;] Várós!

[ Szerkesztve ]

(#8) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Akár még jó is lehet ha pl open world lenne, rendes képesség fejlesztés stb.

(#9) Giovan! válasza oriic (#1) üzenetére


Giovan!
addikt

A két szélső sisakja egy az egyben a 2005-ös Battlefront klón snipereitől lett átemelve. Nem tudom hogy ez jelent e bármit is, csak feltűnt :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#10) warcat válasza Maxxy10 (#8) üzenetére


warcat
veterán

Ezt úgy írod, mintha hiány lenne belőle (open world) Ubisoft sorozatban gyártja, és hatalmas meló valódi tartalommal feltölteni (lásd RDR 2)

Egy jó sztori sokkal többet ér egy közepesnél + modvacsinált openworld katyvasznál amire itt képesek lennének.Ráadásul EA openworld megoldásnál már lecsapott volna a live service + mikrotranzakciók mantrájával ami jelen állás szerint nem lesz, ezért vélhetően nincs benne open world

Más: oké, Cameron Monaghan, Gotham
Nade a Shameless 10 évadnyi szereplése az hol van ? :)

EA: It's in the crate!

(#11) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

No microtransaction, no loot boxes, and no, we won't be adding them.

Mondták.

Mi pedig nem hittük el.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12) Maxxy10 válasza warcat (#10) üzenetére


Maxxy10
addikt

Egy jó open world SW játékból szerintem hiány van..:)

(#13) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ennyi? :U

Life, Uh, Finds A Way

(#14) k-adi válasza hombre[EU] (#13) üzenetére


k-adi
nagyúr

aha, ez bejelentő trailer.. majd lesz rendes is, most csak a hype-ot építik fel

(#15) warcat válasza Maxxy10 (#12) üzenetére


warcat
veterán

JÓ Star Wars játékból van hiány, az annak már az alkategóriája...

EA: It's in the crate!

(#16) Polllen válasza hombre[EU] (#13) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez első trailernek jó. Nekem bejött. A többit meg meglátjuk.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

screenshot a trailerbōl Szép munka

Life, Uh, Finds A Way

(#18) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Aztaaaa...ez k* jó!
Titanfall készítőiben még nem csalódtam.Ha minimum 20 órás lesz a játékidő, akkor első héten megveszem.

(#19) BoB


BoB
veterán

EA? :U

Kár érte, akár még jó is lehetett volna...

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#20) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Valahogy annyira ebből nem jött át az SW hangulat, vagyis inkább olyan nyomokban SW-t tartalmaz érzésem volt végig. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21) Kristof93


Kristof93
senior tag

Túl hamar jön, főleg hogy nem rég kaszáltak el 2 SW projektet is EA-nél. Félrk, hogy valami 1 év alatt összedobott tűzoltás lesz.

(#22) k-adi válasza Kristof93 (#21) üzenetére


k-adi
nagyúr

persze hogy az, BF nagy égés után

(#23) XuChi válasza tuki2200 (#3) üzenetére


XuChi
addikt

Akkor menj és bohóckodj a haverokkal a BF2-ben!! Végre nem egy multis baromság, hanem single!

(#24) #65537792


#65537792
törölt tag

Hát ez a trailer egy nagy kaki volt. A karakter meg valahogy nem jött át. Trust no one....ok...Mindegy...majd a gameplay vidik után döntök.

(#25) gyimger válasza #65537792 (#24) üzenetére


gyimger
őstag

Szerintem egy BF2 kampány szintet hozza majd, többet nem. Vagy egy látványos, de annál kevésbé érdekes Force Unleashed utánzat.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#26) ribizly válasza #65537792 (#24) üzenetére


ribizly
veterán

Jó látni, hogy nem csak én érzem így. Eddig ez egy nagy 0. Én az release utáni gameplay-ek után döntök, de az igaz, hogy a Respawn eddig ügyesen alkot.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#27) kraven54 válasza ribizly (#26) üzenetére


kraven54
aktív tag

Tök mindegy milyen lesz! Star Wars Single player halom ember erre várt. Pre-order alatt pénzüknél lesznek hol érdekli öket jo lesz-e! Amennyi bőrt lelehet húzni még azt megteszik, aztán a Disney megveszi az EA-t és tovább süllyed a nívó, már ha van lejjebb ;]

(#28) Puma K


Puma K
veterán

Falon futás?

Mi ez Prince of Persia reskin fénykardozással?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29) #80123904 válasza Puma K (#28) üzenetére


#80123904
törölt tag

A jedi academyben is volt falon futás.

(#30) tuki2200 válasza XuChi (#23) üzenetére


tuki2200
senior tag

Ügyes vagy, jól megmondtad. :D

(#31) Puma K válasza #80123904 (#29) üzenetére


Puma K
veterán

Most nekem újat mondtál :Y

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32) cacasz02 válasza #65537792 (#24) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Pfff a karakter nem jött át egy 2.30 as traileren. Benned a kritikusok gyöngye veszett el. De nagyon!
A respawn csinálja a legjobb jus4fun fps-eket a világon. Ezek a srácok csinálták Moder warfare szériát, ami az utolsó értékelhető cod volt. Ha ezek sw játékot csinálnak akkor az szórakoztató lesz az tuti. Ahogy a titanfall 2 single is az lett. A homokozós játékok pedig bebizonyították hogy belefuladnak a loot craft monotonitásba, mert költséges feladatokat kitaláni hozzá. Jó lessz ez!

(#33) warcat válasza cacasz02 (#32) üzenetére


warcat
veterán

Nagyjából így gondolom én is, de azért a sorozatos EA hulladékgyártás korában érdemes erősen óvatos optimizmust gyakorolni.

Vélhetően amúgy sokan nem ismerik a színészt sem, ha adnak alá egy jó történetet + performance capture tőle nálam nagy plusz lesz önmagában is.

EA: It's in the crate!

(#34) szupermacs


szupermacs
veterán

Csak nekem nem mondott semmit ez a trailer? Túl epic akart lenni és közben meg üres. Sose lesz már egy értelmes Jedi Knight 3 játék. :(

(#23) XuChi: Érdekes, hogy a múltban voltak nagyon jó (a legjobb SW) játékok élvezhető multival. Nem értem, hogy a kettő miért zárja ki egymást? Haverokkal a Jedi Academybe sok-sok órát beletettünk különböző játékmódokba. Most viszont olyan érzésem van, mint ami a TFU-nál volt: aránylag jó kampány, de elég gyenge és lineáris játékmenet kevés izgalommal. Gagyi kombókkal, csak "szódával elmegy" mechanikával.

[ Szerkesztve ]

(#35) VágniValó


VágniValó
addikt

Falon futó Jedi...I see what you did there.

Mondom, lesz itt lépegetőből akksiccella kiszedés :C

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#36) Juhaszatti válasza VágniValó (#35) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Falon futó Jedi...I see what you did there."

Pont mint a Jedi Academyben. :D
De az biztos hogy kapóra jött a Respawnnak.

(#37) oriic válasza VágniValó (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jedi Academy-ben is használható dolog volt, szóval nem lepődök meg rajta. :)

Live-Die-Respawn

(#38) VágniValó válasza Juhaszatti (#36) üzenetére


VágniValó
addikt

+(#37) oriic Na innen látszik, hogy a feléig se jutottam annak a játéknak anno. Ez mindenesetre siker lesz. A Star Warst boldog-boldogtalan megveszi, és az előző se szerepelt totál le a kasszáknál a botrány ellenére. Ha a Respawn csak egy átlagos játékot ad ki, már akkor is hülyére keresik magukat.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#39) k-adi válasza szupermacs (#34) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát igen jobb lenne egy saját jedi kreátor az elején dehát... "premade prog" van

(#40) laceszgamer válasza k-adi (#39) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nyilván mert azzal kevesebb a munka, mintha lenne kismillió variáció a főszereplőre, nem, faj, kinézet stb, egy normális RPG esetében ezek is simán beleszólnak a történetbe még ha csak apróságokban is. De így meg ilyesmire nem kell figyelniük.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#41) Juhaszatti válasza laceszgamer (#40) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem feltétlenül. A Witcher az ellenpélda, hogy az előre generált hős lehet sokkal izgalmasabb és érdekesebb is a randomnál. Ha kellő mennyiségű munkát fektetnek bele, és a történetét is rendesen kibontják.
Persze ettől ilyen mélységeket kár várni.

(#42) laceszgamer válasza Juhaszatti (#41) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na igen, de ahogy Te is zártad, itt nem valószínű, hogy ez lesz a helyzet, és azért tennének így mert egy karakterrel akarnak igazán komolyat alkotni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#43) keIdor válasza szupermacs (#34) üzenetére


keIdor
titán

Nem zárja ki egymást, csak manapság az online=nulla story/szar story meg live service.
Microtranzakció, grind, fizess, fizess, fizess.
Több benne a pénz, akiknek meg csak a részvényesek meg a mondvacsinált növekedés a fontos (Activision, EA) azok csak ezt nyomják.

Az a fajta multiplayer ami 15 éve volt, szerintem ma már nem állná meg a helyét.

Engem érdekel a jó történet, elsősorban azért meg jó katakterekért játszom játékot. Na meg az atmoszféra.
Multiban ilyenek nincsenek, másról szól.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#44) k-adi válasza laceszgamer (#40) üzenetére


k-adi
nagyúr

A kérdés az hogy ez rpg lesz-e vagy csak sima tps-action

(#45) oriic válasza k-adi (#44) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sima TPS akció elvileg.

Live-Die-Respawn

(#46) laceszgamer válasza oriic (#45) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor ez is megy a majd jól árasítva kategóriába nálam: :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#47) Shepard


Shepard
tag

Nálam eddig egy gyengébb Force Unleashed klón érzetét kelti a játék. Természetesen megint valaki életben maradt a 66. parancs után (20. klisé), aki le is bukik, de valahogy biztos túléli az egészet majd, mert Disney történet.

Az egyetlen tetsző dolog eddig, hogy úgy tűnik tényleg dobták az olyan nevetségesen epic jeleneteket, mint az Unleashed-ben a csillagrombolós megsemmisítés, vagy a kilométeres zuhanások közbeni hadakozások.

[ Szerkesztve ]

(#48) Raysen623 válasza Shepard (#47) üzenetére


Raysen623
addikt

Ki mondta a Disney képtelen elengedni az ilyen jellegű történeteket? Egyébként +1. Herótom van az ismétlésektől. Miért nem ugranak vissza kb 1000 évet az időben és ott csinálnak valamit? 30 éve a Luke Skywalker köré felépített idősíkban bolyongunk és már unjuk az ismétléseket.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#49) #80123904 válasza Shepard (#47) üzenetére


#80123904
törölt tag

"biztos túléli az egészet majd, mert Disney történet"
Láttad a rogue one-t?

[ Szerkesztve ]

(#50) szupermacs válasza keIdor (#43) üzenetére


szupermacs
veterán

Várjuk ki a végét, csak pár hónap és jönnek az első végigjátszások, értékelések és kiderül mi lesz ezzel a single only játékkal. Én nem fűzök hozzá sok reményt, pedig nagy rajongó voltam. A hype vonatra nem váltok most jegyet.

(Egyébként simán elmenne most is az a fajta multi bohóckodás, mint 14-15 évvel ezelőtt. Doomnál is működik, mai napig sokan tolják.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.