Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Na, erre rendkívül kíváncsi vagyok. Nyilván nem fogom elhinni, amit látok, de azért az alapok csak meglesznek a kiadott játékban is ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) saelin válasza Kanczy (#1) üzenetére


saelin
veterán

Én az Anthem óta azt sem hiszem el amit látok, majd ha megjelent és kipróbálható, csak akkor fog érdekelni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) mike1334


mike1334
veterán

Én bízom benne, hogy a korábbi Star Wars fiaskók után megemberelik magukat és kapunk egy normális, 20-30 órás single player star wars játékot :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#4) Youri válasza mike1334 (#3) üzenetére


Youri
veterán

Meg talán egy normális filmet

RTX ON

(#5) oriic válasza Youri (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most ugye a 9. rész után elvileg kis pihenőre megy az egész Star Wars film széria, viszont ugye hivatalosan elismerték, hogy tervben van Old Republic film is, szóval reménykedni lehet. :C

Live-Die-Respawn

(#6) mike1334 válasza Youri (#4) üzenetére


mike1334
veterán

Az engem nem zavar, az új trilógia első részét láttam az előzmény trilógia óta, és úgy döntöttem, hogy a többi már nem is érdekel :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7) Shepard válasza mike1334 (#6) üzenetére


Shepard
tag

Pedig az még az utolsó trilógia mostani két részéhez képest...

Bocs, benéztem. Szerintem is gyenge eresztés volt.

Bár itt sem értem miért kell egy saját Force Unleashed újra. Lenne más anyag, amihez érdemben nyúlhatnának.

[ Szerkesztve ]

(#8) mike1334 válasza Shepard (#7) üzenetére


mike1334
veterán

Én abban bízok, hogy csinálnak egy fasza parry/dodge/force kombóra építő fénykardozós arpg-t :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#9) Youri válasza oriic (#5) üzenetére


Youri
veterán

Ellenben Rian Johnson is kap egy saját trilógiát.
SW --> SJW

RTX ON

(#10) Plazmacucci válasza Youri (#9) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem úgy van, hogy a trónok harcás két retek csinálja az új trilógiát, és annyi leak jött, hogy Rian (a k*rva anyját) nincs kirúgva?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) hhenry válasza mike1334 (#3) üzenetére


hhenry
őstag

Nagyon jó lenne! :C

(#12) doooo


doooo
veterán

Jól van... jöjjön csak a tűzoltás, ráfér az egész brandre az új trilógia (meg minden ahhoz kapcsolódó dolog, pl. Resistance sorozat) után... Csináljanak töltelékeket az epizódok közé, előzményeket, stb, de a 6. rész utáni témákat inkább hanyagolják. Elég volt ebből az alternatív történelemként felfogható marhaságból, amúgy is elvesztették az érdeklődés nagy részét az utóbbi időben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.