Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Az 1 kimaradt, de az FU2-vel próbálkoztam anno. PC-s portja nevezetesen bug-os volt és voltak kifejezetten irritálóan nehéz ügyességi részek. Még máig várja, hogy végigtoljam, szerintem 1/3-ig sem jutottam, mert voltak már akkor is sokkal jobb játékok helyette. A JA1-2 meg összehasonlíthatatlanul jobb koncepció és játékok voltak minden tekintetben.

Egy single only ARPG kellene már, még az se baj, ha nem olyan "taktikázós", mint a KOTOR, csak ne hack&slash only legyen már megint, mert abból már Dunát lehet rekeszteni. És hát ez, meg persze, hogy megint az lesz...

[ Szerkesztve ]

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Csodát nem várok csak legyen rendesen összerakva.

Life, Uh, Finds A Way

(#3) Gery9112 válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


Gery9112
őstag

Egyetértek :R Többre nem lehet számítani tőlük. Ha hoznak egy korrekt szintet sztori és játékmenet tekintetében az már jó.

Az UE4 viszont meglep, az EA eddig előszeretettel erőltette a Frostbite motort, amivel piszok nehéz dolgozni. Úgy látszik, erre már ők is rájöttek.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

EA, az erő sötét oldala.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) WombRaider


WombRaider
csendes tag

Örülnék, ha jó lenne, de túl sok reményt nem szeretnék hozzáfűzni. :/

(#6) VágniValó


VágniValó
addikt

Respawn Entertainment + Single player only = WIN

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Star Wars Jedi Knight/Uncharted szintet várok tőlük sok-sok fénykardozással. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) b.


b.
félisten

Végre...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) Deck


Deck
titán

Nagyon reménykedem benne.. :)

PS5

(#10) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Várós már valami normálisabb SW game. :C Remélem jó lesz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#11) satz18


satz18
őstag

Nekem eddig a Forca unleashed 1 és a Jedi Academy a kedvenceim. Jó rég volt már... Azóta várok egy jó SW játékra

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#12) Hunner


Hunner
senior tag

Én viszont igen is várom tőle a csodát. Amit a srácok a Titanfall 2-vel letettek az asztalra, és amilyen nevek vannak odafönt a listában, ennek nagyot kell ütnie, és nagyon remélem, hogy fog is. :))

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#13) Gery9112 válasza Hunner (#12) üzenetére


Gery9112
őstag

A Titanfall, Apex Legends a Respawn saját játéka. A Star Wars teljesen más kategória, komoly megkötésekkel nyúlhatnak bele a Star Wars Disney által elképzelt világába.

Azt az alkotói szabadságot, ami a Jedi Outcastnál vagy a régebbi SW játékoknál volt, el kell felejteni.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#14) kikikirly válasza Gery9112 (#13) üzenetére


kikikirly
senior tag

Ezek a megkötések legfeljebb a story-t érintik.Játékmenet illetve a látványos move setek határozzák meg a játékélményt.Shadow Of Mordor/War minőséggel boldog vagyok, látványos harc és a fighting system is kiválóan működik.Ha ezt megkapom fénykardal és erőképességekkel, ki vagyok elégítve. :K

[ Szerkesztve ]

(#15) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Úristen, egy tartalmas single play - és neadj isten openworld- SW játék! :Y Könyörgöm csak ne csesszék el, mert a téma határtalan lehetőséget ad.

(#16) VágniValó válasza kikikirly (#14) üzenetére


VágniValó
addikt

AT-AT-re majd grapplingel felugorhatunk, hogy kikapjuk az akksicelláját. :U

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#17) Deck válasza Medocsabi (#15) üzenetére


Deck
titán

Határtalan DLC-ket.. :D ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#18) BiP


BiP
nagyúr

Hú, várom én is már. Az Ep3 utáni sötét évek baromi jó sztorira adnak lehetőséget. (mondjuk a SW-ban bármelyik korszak ilyen :) )

megj: első bekezdés: végre lehull a lepel. Nem ik.

(#19) Gery9112 válasza kikikirly (#14) üzenetére


Gery9112
őstag

Azért az SW-ben nem elhanyagolható a történet, legalábbis jó sztori nélkül egy tucatjátékot kapunk mint az új Assassin's Creed-ek vagy Call of Duty-k. De lehet csak én szeretnék nagyobb elvárásokat támasztani egy SW játékkal szemben mint a mélyen tisztelt AAA ipar.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#20) Shepard


Shepard
tag

Ez eddig jól hangzik. Jól összegyúrt sztorival, kellôen kidolgozott karakterekkel akár jó is lehet(ne). Nem tudom egyébként, miért erôltetik ennyire ezt a két trilógia közti idôszakot. Egy kis kreativitással lehetnénk akár birodalmi inkvizítorok, vagy besurranó, lázadó kémek, kettôs ügynökök az Új remény idejében. Egy csempész is simán eladható lenne, aki mindegyik oldal igényeibôl hasznot húzva szedi meg magát (akár a története kiegészítvén AC4 stílû hajózással megspékelve, Mon Mothna-nak fegyvert, a felkelôknek bármilyen nyersanyagot szállítva pl.). Aztán ha nagyon el akarok szakadni a megszokott játékmenettôl simán beleférhetne egy coop alapú vadászpilóta és a gépét javító droid története, vagy egy VR ATAT, valamilyen egyéb birodalmi gép kezelése. Tudom-tudom, az EA-Disney páros nem mer, akar újítani ilyen lázálmokkal. Potenciál pedig lenne bôven még, ahogy elôttem is írták jó páran.

[ Szerkesztve ]

(#21) Medocsabi válasza Deck (#17) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hát ha olyan szintűre megcsinálják, mint pl a CD Project Red Witcher3-ja volt, jöhetnek a DLC-k :K

(#22) hombre[EU] válasza Hunner (#12) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ezt nem az a csapat készíti

Life, Uh, Finds A Way

(#23) kikikirly válasza Gery9112 (#19) üzenetére


kikikirly
senior tag

Igaz. :)

(#24) VágniValó válasza hombre[EU] (#22) üzenetére


VágniValó
addikt

Levagyok maradva, miért melyik?

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#25) Gery9112 válasza VágniValó (#24) üzenetére


Gery9112
őstag

A Respawn fejleszti de a csapaton belül is vannak kisebb "divíziók". A Fallen Orderre a Respawn egy teljesen külön csapatot szentel, hogy az Apextől ne vonják el a fejlesztőket, illetve az új csapat is teljes mértékben az SW játékra tudjon koncentrálni.

Forrás

"Yesterday, Respawn launched its newest game, a battle royale shooter called Apex Legends. According to VG247, the team responsible for that game is compromised almost entirely of the Titanfall crew, while the Star Wars title is currently in development with an entirely new division of Respawn hired specifically for the project."

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#26) VágniValó válasza Gery9112 (#25) üzenetére


VágniValó
addikt

Köszi! Az új csapatot viszont a core csapatból pár ember felügyeli, az azért nem rossz.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#27) Giovan! válasza Shepard (#20) üzenetére


Giovan!
addikt

Szerintem a Darth Bane és a Baljós Árnyak közti időszak sokkal érdekesebb téma lenne egy játéknak. Pl. egy sith és a tanítványa milyen eszközökkel rontja belülről a Köztársaságot, gyilkosságokkal, csalásokkal, stb. Akár maga Sidious is lehetne a főszereplő. De ez a jóságos jedikkel megmentjük a galaxist story persze sokkal eladhatóbb (és klisésebb), úgyhogy ezt kapjuk.

Ja, meg egy Republic Commando lezárásnak is örülnék, de az meg megint munka lenne, szóval marad ez a (szerintem unalmas) grindolós open world zsáner, ami manapság annyira megy. Ettől függetlenül nem akarom előre leírni, ha a story érdekes lesz, lehet ránézek majd.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#28) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ez most felcsigázott, egy single akció-RPG a Star Wars világában mindig érdekesen hangzik. Az meg külön jó pont, hogy a 3. rész utáni sötét és borús időszakba helyezték. Ha tényleg a 66-os parancs és a jeditemplom lemészárlása után veszi fel a fonalat (akár évekkel), különösen kíváncsi leszek rá.

(#29) tudi13 válasza Giovan! (#27) üzenetére


tudi13
aktív tag

Sith tanítvány sztori az megvolt a The Force Unleashed 1 és 2-vel. :)

(#30) Giovan! válasza tudi13 (#29) üzenetére


Giovan!
addikt

Ott már a sithek uralják a galaxist, és a főhős is átáll a másik csapatba. Én egy olyan játékra lennék kíváncsi, ahol a sithek az árnyékban kénytelenek szervezkedni, és még a létüket sem fedhetik fel, mert a jedik levadásznák őket (tehát pl. még a fénykardot is csak legvégső esteben használhatnák, mert az ugye elárulja őket). Kb. az utolsó Bane-könyv cselekményéhez hasonló sztorit látnék szívesen.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#31) Medocsabi válasza Giovan! (#30) üzenetére


Medocsabi
addikt

Vaaaagy! Mégjobb lenne, ha a tetteid döntik majd el melyik oldalon leszel! :K

(#32) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Remélem a Respawn játéka feledteti velünk a bajover nem kicsit xar Anthemjet.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#33) szupermacs válasza SunMount3r (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Az első résszel együtt érdemes végigtolni, nagyon jó a története.

A cikkhez: sajnálom, hogy single only lesz. A Jedi Academy multiban nagyon sokat szórakoztunk még suliban. Hiányzik. :(

(#34) SunMount3r válasza Juhaszatti (#28) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Akció és max "kaland" (kb. úgy mint a TR, vagy az Uncharted gondolom), ez azért messze van az RPG-től. Attól még, hogy lesz egy fapados fejlődési fa és, hogy fokozatosan kapjuk majd az újabb képességeket (meghogy lesz némi épkézláb story is), attól még nem lesz igazi RPG. Ilyen erővel a Devil May Cry és az Ori is az lenne.

Itt már csak az akció kivitelezésén és a story-n múlik minden, pl. hogy mennyire lesz egyedi vagy filmszerű, kb. úgy mint a Quantum Break és társai. Én inkább a filmszerűség és látvány előretolásában gondolom, hogy jeleskedni fog. Persze jó játék még így is lehet (valamilyen szinten)...

[ Szerkesztve ]

(#35) Juhaszatti válasza SunMount3r (#34) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Én sem igazi RPG-t írtam, hanem akció RPG-t. De nevezhetjük sztoriorientált hack&slash-nek is, igazából a megnevezés lényegtelen.

(#36) Shepard válasza Giovan! (#27) üzenetére


Shepard
tag

Értem, amit írsz és lehetne onnan is meríteni - bár a Bane trilógia és a Baljós árnyak cselekménye között rendkívül sok idô telik el - viszont egy köpönyeg forgatással, álságos mesterkedéssel teli sztori, teljesen akció mentesen nehezen állná meg a helyét. Ott max. ilyen Council féle játékmenetet, vagy a quantic dreams féle filmközeli élményt tudnék elképzelni, tele döntésekkel és szerteágazó cselekménnyel, befejezésekkel.

(#37) v.tom


v.tom
őstag

Jobban örülnék egy erősebb open world RPG-nek Star Wars kánon köntösben, de hát ez adatik. Ha csak 60% átlagos review eredménye lesz, már megvan a motiváció hogy vegyek újra egy gamer gépet és eltegyem pihenni a business notebookot :D

(#38) hombre[EU] válasza v.tom (#37) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akkor kezdhetsz spórolni,mert mostanában 60 pontot olyan játékok kapnak,amelyeket az emberek be sem kapcsolnak,szinte ingyen sem :D

Life, Uh, Finds A Way

(#39) BiP


BiP
nagyúr

Teaser image.

(#40) oriic válasza BiP (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Játék topikja

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.