Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Gery9112 válasza #21946880 (#15) üzenetére


Gery9112
őstag

Mondjuk kezdésként főleg ha már a csgo-t említed (mivel ott is volt egy botrány a közelmúltban Tmartn és társai miatt) elítélhetik őket és nem ússzák meg olyan könnyen, ahogy azt tették pár hónapja.

Folytatásként, ha loot boxok szerencsejátéknak fognak minősülni akkor azt nem lehet annyival elintézni, hogy 12 helyett +18-as karikát teszek a játékra...számolni kell azzal, hogy törvényt sértenek, aminek következményei vannak.

"Amennyiben még ezután sem tetszene az államoknak, akkor meg fog halni rengeteg játek." őőőő nem?

Eddig is rentábilisak voltak a játékok loot boxok nélkül sőt páran még az EA botrány előtt kivették a loot boxokat. Másik fórumban egy hozzászólásomban már kifejtettem, hogy ez már rég nem egy játék nyereségessé tételéről szól (ha nem lenne nyereséges alapból nem csinálnák) hanem az, hogy már nem elég a jó üzlet, minden pénzedre szükségük van.

Abba nem megyek bele, hogy játékok nem tudnak meghalni. Ez olyan mint a Terminátor 2 végén....most már tudom miért sírtok, csak én sohasem tudok sírni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.