Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) exec79


exec79
tag

"aktív Access előfizetésünk legyen" tehát nem ingyenes, köszönjük szépen a semmit...

(#2) oriic válasza exec79 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ennek semmi köze ahhoz az ingyenességhez. Ez csak korai hozzáférés. Ingyenes lesz majd a béta, mint az első rész esetében.

Live-Die-Respawn

(#3) ribizly válasza exec79 (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Ott is biztosan lesz valami elővételi akció. BF1-nél is volt. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) Bjørgersson válasza ribizly (#3) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ami megint nem ingyenes. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) csizo13 válasza Bjørgersson (#4) üzenetére


csizo13
tag

Ingyen még a só is édes.
Egyszer már bővebben kifejtettem, most csak egy mondatban: ha nincs pénzetek valamire, az nem nektek van kitalálva, és emiatt nem az eladó a hibás.
Vagy vegyél fel kölcsönt, esetleg még fórumokon sírdogálj, dühöngj, egyszóval hisztizz.

(#6) Bjørgersson válasza csizo13 (#5) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Inkább nem írok semmit. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Megvettem az ETDE-t, amint kikerült origin-re. Most, kb 1 hét nem oszt, vagy szoroz, de 80 euróért, akkor már főleg én kapjam meg előbb, akár kipróbálás szinten is. Komolyan, ha a pénzéhesség fájna, az EA az egyik legjobban ordító lenne.

(#8) HoyHoy2 válasza csizo13 (#5) üzenetére


HoyHoy2
tag

Érdekes eszmefuttatás. :DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#9) szupermacs válasza csizo13 (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszönjük, Emese.

(#10) sheep


sheep
addikt

Én csak azt nem értem hogy miért kell mindenáron fizetni a demóért.
Miért nem lehet mindenkinek ingyen kipróbálnia akinek van Origin fiókja?
Nem az a pár dollár számít, megvettem a BF1-et is az első nap, az sem volt olcsó, de ezt akkor is lehúzásnak érzem. Hiába van multi béta napokig, az semmit nem mutat a single kampányból, pedig számomra az fontosabb.
Én nem pénzért akarok előre játszani, hanem szeretném megnézni (és ez alapján eldönteni) hogy megveszem-e a játékot vagy nem. Akár a megjelenés után.
Nem érdekel hogy csak pár dollár, visszamondható, stb. A hangsúly azon van hogy a kipróbálás ne legyen fizetős.

[ Szerkesztve ]

Azért nem jó medvével beszélgetni mert gyakran félbeszakít

(#11) Bjørgersson válasza sheep (#10) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mert megtehetik, és rengetegen élnek is a lehetőséggel. Nekem is van ismerősöm, aki előrendelte az Andromedát, és még az Accessre is előfizetett, hogy pár nappal hamarabb tudjon vele játszani. :o

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12) Corpuscle válasza oriic (#2) üzenetére


Corpuscle
őstag

Oric! Ha beaktiválom a géphez kapott 1 havi EA Access-t, azzal jogosult leszek kipróbálni és a kedvezményes ár is vonatkozik rám? Goldos hasonlattal élve „teljes értékű”?

(#13) bulikavagyok válasza Corpuscle (#12) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen.

(#14) Corpuscle válasza bulikavagyok (#13) üzenetére


Corpuscle
őstag

Köszi Mester! :) Egy újabb lökés a vásárlás felé. :DDD

(#15) oriic válasza Corpuscle (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Természetesen. :)

Live-Die-Respawn

(#16) #85552128 válasza sheep (#10) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem a kipróbálás fizetős. Az Access előfizetés lényege továbbra is a Vaultban lévő teljes játékok, ezek mellé kapsz kipróbálási lehetőséget az aktuális AAA címekből, hogy hátha rátudnak csábítani a megvételére.
Az, hogy sokan csak emiatt egy-egy nagy cím megjelenése előtt előfizetnek rá is teljesen érthető - mert 4€ lófing, egyetlen mozijegy egy 1.5 órás filmre kerül ennyibe. Itt meg kapsz 10 óra trialt + ott van a lehetőség valamelyik régebbi játék végigjátszására is. Lehet szeretni, nem szeretni, de ez nem a "fizetős demó" céllal érkezett, ha nem lenne ilyen lehetőség akkor sem adnának ki demókat.

Mondjuk ebből a játékból ott lesz még a béta is, ok nincs SP, de ez továbbra is főleg egy MP cím, a BF-eket se a SP miatt vesszük.
Ha originről rendeled akkor 24 órán belül az első indítástól számítva van lehetőséged a visszamondásra is ha nem tetszik a játék. Azért ma már a tesztek, youtube beszámolók, felhasználói vélemények alapján egyszerűbb levonni, hogy tetszhet e egy játék vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#17) ΞΔGLΞ válasza #85552128 (#16) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Biztos, hogy nem fogom visszamondani ezt a játékot, de kevés az a 24 óra, inkább 14 nap kellene, vagy legalább 1 hét, ennyi idő alatt visszaküldtem volna (saját vélemény) a fos Andromeda-jukat...
24 óra alatt szinte nem lehet még úgy kipróbálni, hogy hozhasson a vásárló egy jó döntést.

---------------
szerk:

Igaz, ez is hülyeség. Baromságot írtam, ez szinte kivitelezetlen, a legtöbben kinyomnák pár nap alatt aztán visszaküldenék.
Csak akinek éppen napi 1-2 órája van erre, annak nehéz eldönteni 24 óra alatt.

[ Szerkesztve ]

(#18) Corpuscle válasza oriic (#15) üzenetére


Corpuscle
őstag

:R

(#19) sheep válasza #85552128 (#16) üzenetére


sheep
addikt

Elbeszélünk egymás mellett.
Én értem ezt, de akkor rosszul fogalmaztam, máshogy teszem fel a kérdést:
miért kell mindenáron Origin access előfizetéshez kötni hogy egy játékot kipróbálhassak? Miért nem lehet egy butított demót (egy single pálya pl.) kiadni, akár pár héttel a megjelenés után?
Nem kell hogy megjelenés előtt kipróbálhassam, és még egyszer mondom hogy nem az a pár forint fáj, a "fizess mindenképp" hozzáállással van gondom. Aki akar az fizessen érte ha előbb akar játszani, de ha nekem ez nem fontos, akkor ne erőltessék rám. Tőlem csináljanak egy ingyenes demót a kiadás után 2 héttel.
Tudom ma már nem divat a demó de ez csak a kiadókon múlik...lásd pl. resident Evil 7.

[ Szerkesztve ]

Azért nem jó medvével beszélgetni mert gyakran félbeszakít

(#20) csizo13 válasza szupermacs (#9) üzenetére


csizo13
tag

Nincs mit, kisgyerek.

(#21) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Szerintem jó dolog hogy ki lehet próbálni.
Egyszerűbb mint anno demo verziókat kiadni stb.
Igy mindenki meg nézheti és el dönthető hogy tetszik vagy sem.
Okos ötlet lenne ha minden játéknál be vezetnék ezt a "próba" opciót!
A "nagyoknál" működik. Pl: wow lvl20ig mindenféle előfizetés nélkül játszhatsz.
Tehát ez egy működő konstrukció csak hát nem minden cég adja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.