Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Nem rossz:)

(#2) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

10/10 eddig :)

(#3) twollah1976


twollah1976
őstag

Érdekes az ajánlott gépigény.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) Chrys_


Chrys_
addikt

Nem tetszett az első rész, nem is játszottam vele sokat. De ezzel megint a bemutatóval elérték, hogy megvegyem a második részt...

(#5) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mit takar az az alig egy hét?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) hazger87


hazger87
csendes tag

Tetszik. Kell. :)

(#7) oriic válasza Bjørgersson (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előrendelők 4-én már játszhatnak.

Live-Die-Respawn

(#8) ribizly


ribizly
veterán

Hűha! Ezek azt szertnék, hogy ezt megvegyem! Bajban leszek. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) AxBattler


AxBattler
félisten

Jó lett, várós! :C

Egyébként mit hallok: a Galactic Battleground csak 20v20 fő?
Vagy ez csak konzol, és PC-n mehet a 32v32 is? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#10) Polllen válasza AxBattler (#9) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem sima 20 vs 20, epic 20 vs 20...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) sixpak válasza ribizly (#8) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én nem....nem rossz-nem rossz, de engem nem szippantanak be, az elsőt előrendeltem Origin-en, de hamar le is tettem, meguntam, tök lélektelen volt az egész, béna matchmaking rendszerrel.
Nos, ez ugyanaz lesz, pár új map, néhány új hero....viszont a grafika tényleg döbbenetes, de azzal az elsőben sem volt (most sincs) gond.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12) AxBattler válasza Polllen (#10) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem értem, mire gondolsz? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#13) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

én most azon vagyok meglepődve, hogy 15Gb hely kell neki :Y
előző 40+ volt :D

[ Szerkesztve ]

(#14) MerLinh


MerLinh
senior tag

Heroes VS Villains! :DD remélem nem lesz elcseszve a hősők irányítása. Nagyon hiányzik már egy Jedi outcast/ Academy szintű párbaj....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#15) Kr/\toS válasza MerLinh (#14) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Na olyan nem lesz! :))

(#16) oriic válasza HELLAFLUSH (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván ez a béta gépigénye.

Live-Die-Respawn

(#17) Polllen válasza AxBattler (#12) üzenetére


Polllen
nagyúr

Arra, h ez szerintük micsoda királyság, pedig tényleg nem jó...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) ProEvoFan válasza sixpak (#11) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jaja, én is óvatos vagyok.Előrendelés nem lesz, megvárom a teszteket és a felhasználói véleményeket.Amúgy idén a kivánságlistám első helyén áll, de a mai világban vigyázni kell az előrendelésekkel...

[ Szerkesztve ]

(#19) batai15 válasza bulikavagyok (#2) üzenetére


batai15
félisten

+1

(#20) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem annyira elvette a kedvem az első teszt, hogy ez az amúgy fasza trailer se tud úgy felcsigázni, hogy megvegyem. :((( Nem tudom, az a Naboo-s pálya egyszerűen szar volt. Minden szempontból.. Pedig én még az előző részt is tudtam szeretni.

Persze decemberbe mikor majd jövök ki az EP VIII-ról akkor valószínűleg úgy is az első dolgom lesz megvenni, ismerve magamat..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) Dominó85


Dominó85
veterán

Upgrade = Freemium, Pay2Win... Már az első részben is érdekes volt hogy mások ugyanazzal a fegyverrel, elvileg nem aktivált cuccokkal egy lövéssel szedtek le... Ki fogom próbálni, de félek nagyon elmegy ez is a fizetős vonal felé. No meg ami az EA égisze alatt jön ki, ott garantált hogy rengeteg hacker lesz, nulla BAN mellett. Ugyanis EA-nél csak a pénz/bevétel számít, xarnak a gamerek fejére. Lásd ... hosszú sor ... játékaik. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#22) AxBattler válasza Polllen (#17) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, hát igen. :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#23) ProEvoFan válasza Dominó85 (#21) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PCn lehetetlenség kiszűrni a csalókat úgy, hogy nem legyenek sokan.Mindig lesznek nagy számban.

(#24) #20844032 válasza ProEvoFan (#23) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szerintem mindenki az, aki lelő ;]

Origin Accessben 9-től tolható, a 17-re mire megjelenik, mindenkinek kiderül, hogy érdemes-e behúzni.

[ Szerkesztve ]

(#25) GoTReX


GoTReX
őstag

I5 4440-el úgy látom a minimális gèp követelményt sem érem el. :-/

Érdemes megvenni az egyet, aktív lesz az még?

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#26) tuki2200 válasza GoTReX (#25) üzenetére


tuki2200
senior tag

Pc-n mar most halott az elso resz.. elmult 24oraba 3.000 jatekos osszesen...

(#27) Dominó85 válasza ProEvoFan (#23) üzenetére


Dominó85
veterán

Tudnék ellenpéldákkal élni. Lásd 2008-2010 között a Warface. Egyszer felmentek pár hétre a MOD-ok kicsit nézelődni és a fórum szerint közel 25.000 account-ot szórtak ki végleg. Majd másfél évig 99%-ban tiszta volt a játék. Az EA a legsutyerákabb cégek/óriásvállalatok közé tartozik. Persze ez nem a játékok milyenségében van jeken, mert rengeteg címet én is végigtoltam az EA égisze alatt. De online játékoknál csak a qrva pénz számít nekik. Xart se tesznek a hackerek ellen. Szerintem marha unalmas és vérlázító, hogy nulla másodperc spawnprotection van Star Wars BF I-ben... Hja és persze a 112-0-val végzett játékos a "profi". Aham, profi a hackelésben. Szerintem ha egy játékos közösség minél magasabb szinten óvva van a csalóktól, annál jobban vonzza a normális gamereket hosszú időre. Hja és minél többen, minél tovább tolnak egy multit, annál többen vesznek prémiumot. De egy hackerektől hemzsegő játékban hülye az aki prémiumot vesz. De mindegy, ez magánvélemény és senkinek se fájjon, amit írtam. :R

tuki2200
És annak a 5-10%-a lazán xarrá hackeli a pályákat. Most voltam fent. 91-0, 79-2, 65-1 az első három scoreja és egyik se volt hőssel vagy ATST-ben. Második pálya másik szerveren, csávóka folyamatosan Hero-val kezdett és amint leszedték Hero-ként spawnolt. No comment.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#28) ProEvoFan válasza Dominó85 (#27) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igazat adok neked, nem is azért írtam.
Csak annyit akartam jelezni, hogy PCn a legtöbb multi az sajnos nem csalómentes övezet :(

(#29) #20844032 válasza ProEvoFan (#28) üzenetére


#20844032
törölt tag

Olyan övezet sehol nincs. Ahol emberekkel játszol, ott csalók lesznek. Ilyen az ember természete :)

/valamelyik nap a képembe tolta az origin a fetaured contentot, hogy az überpro pléjer hogy csinál 53:0-t ps4-ee BF1-ben. Csilliárd feliratkozóval. Nos, 15 másodpercen belül megkaptam a választ a videóból: egérrel és billentyűzettel :D Csak ott ez nem számít csalásnak. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#30) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Kíváncsi leszek én arra a kampányra, meg az ismeretlen történetre.

(#31) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Ez valami brutális. Ha 2m-re ülök a monitortól simán azt mondom, hogy ez nem egy játék, hanem egy film. A bétát azért megvárom mindenképp, de az már egy előrelépés, hogy nem powerupokként kell összeszedni a járműveket, ha jól láttam.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#32) ribizly válasza sixpak (#11) üzenetére


ribizly
veterán

Az alap, hogy ki kell próbálni bétában. Engem már ott elveszített az első rész. Viszont, ha ez így fog kinézni (márpedig ez tuti), akkor nálam a valaha készült legszebb game díjját el is nyeri.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#33) .LnB válasza ribizly (#32) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én próbáltam ugye már. És semmi kiemelkedő nincs a grafikában. Az első rész is szebb egy frankó reshade-del megtoldva. És mindettől függetlenül a Battlefield 1 sokkal szebb. Sztem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) Anaren91 válasza GoTReX (#25) üzenetére


Anaren91
senior tag

A procid közel ugyan annyit tud mint az ajánlott fx 8350 (oké fele annyi mag) szóval szerintem nyugodtan megveheted a 2. részt. Vga szerintem fontosabb tényező.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.