Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Remélem nem csak 3p nézetbe lehet menni vele.

(#2) oriic válasza v!ct0y (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van FPS mod is.

Live-Die-Respawn

(#3) v!ct0y válasza oriic (#2) üzenetére


v!ct0y
veterán

Tudom. De mivel ez a csaj is játszható hős lesz ezért gondoltam, hogy csak külső nézete lesz.

(#4) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Remélem nem 5 órás kampányt tolnak a képünkbe, hanem egy szép nagy kerek történetet minimum 10 órában.
Ébredj Neo...

(#5) oriic válasza ProEvoFan (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

5-8 órás a kampány a legutóbbi hírek szerint.

Live-Die-Respawn

(#6) Squirrel


Squirrel
őstag

Azt azért fájt nézni, amikor a TIE Fighter egy laza sorozattal elintéz egy koréliai korvettet... Ennyire arcade lesz az űrharc a TIE Fighterhez/X-Winghez képest?

(#7) duvi válasza Squirrel (#6) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, ezen és is jót mosolyogtam :K Ha ez nem arcade, akkor semmi.

(#8) Squirrel válasza duvi (#7) üzenetére


Squirrel
őstag

Ez kb. mint a Jedi visszaterben az A-Wing eltrafalja kamikaze modjara az Executor parancsnoki hidjat, az meg erre beleall a felig kesz Halalcsillagba. Azert az X-Wing/TIE Fighterben egy korvett elintezesehez is csapatmunka kellett. Nebulon B-hez vagy Csillagrombolohoz vagy egy Calamari cirkalohoz meg aztan egy 2-3 oras harc. De jok is voltak :-)

(#9) duvi válasza Squirrel (#8) üzenetére


duvi
nagyúr

Bizony, hatalmas játék volt! Sajnos az X-Wing vs.TIE Fighter már a multé. Manapság sokkal nagyobb hangsúlyt kap a látvány, mint a tartalom :(

(#10) Squirrel válasza duvi (#9) üzenetére


Squirrel
őstag

Ebben a Battlefrontban is latom, hogy az ember a celkeresztet iranyitja es a hajo koveti annak a mozgasat. Szomoru. Komolyan kepes lennek ujra egy asztali gepet venni, ha kidobnak ujra az X-Winget es tarsait. Felolem lehetnek teljesen ugyanazok a kuldetesek, multi sem kell, csak a regi hangulat, erzes es "komplexitas".

Azert vannak, akik probalkoznak:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#11) Kaiku


Kaiku
senior tag

Kár, hogy nem csak FPS nézet van a repülőgépekben, tankokban. Nekem a TPS nézet miatt csak egy szimpla lövölde érzetem van. Sokkal, de sokkal élethűbb lenne, ha csak fps lenne, tudom akkor nem lennének agyament statok, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.