Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Komoly frissítések ezek kérem szépen... :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Most olcsón adták akcióban. Játszik ezzel még valaki? Én nem szívesen ruháznék be olyasmibe aminek évente kijön egy új része, és az előzőt skippeli mindenki, mint pl az előző részt. Utálom az EA-ot.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) zadir1 válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


zadir1
tag

Idén nem fog kijönni új rész ebből. Én Xboxon nyomom, ott elég sokan tolják.
A tartalmak lehet, hogy lassan jönnek és kevésnek tűnnek, de ingyen vannak :)

Én kisebb-nagyobb megszakításokkal megjelenés óta játszom vele. Az a jó benne, hogy a hagyományos fps-en kívül ott az űrhajós és hős mód nem csak külön, hanem a Galactic Assaultnak hála egy játékban sincs hasonló élmény. Szerintem még 1.5-2 évig lesz hozzá tartalom és emberanyag.

[ Szerkesztve ]

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez még nem ingyenes? Úgy még ki is próbálnám. :) (ps-en)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) markknight


markknight
veterán

Korrekt multiplayer lövölde. Aki azt mondja, hogy gagyi az még nem játszott vele egy percet sem. Teljes mértékben megfelel a mai elvárásoknak én a fortnite-on kívül még ezzel szoktam sokat játszani. Múltkor felvettem ahogy a geonozison harcolunk és hát gyerekek az a hangulat az magáért beszél! Még arra is figyeltek, hogy az végén mint a filmben legyen homokvihar a pályán. Meg ugye látod ahogy a nagy meg a kis lézerek cikáznak a pályán, óriási.

[ Szerkesztve ]

(#6) mg1992mg válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


mg1992mg
senior tag

PC-n tolom, 99%-ban Galactic Assaultot nyomok, s mindig instant hív.. :)

(#7) tibaimp válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én most vettem meg 10EUR volt, annyit megér bőven.

Kérdés: ez a frissítés ingyenes, vagy valamilyen fizetős DLC lesz?

mg1992mg: mivel tolod PC-n, kontroller? Csak mert van joy-om, azzal próbálkoznék, az irányítás már OK, de a tűzgombot nem tudom átállítani.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) markknight válasza tibaimp (#7) üzenetére


markknight
veterán

Ingyenes. Annyi a megkötés, hogy 45 ezer kredit kell, hogy felold majd az új karaktert, de 2-3 nap alatt simán be lehet húzni annyit.

(#9) eeXaa


eeXaa
addikt

Teljesen jó játék lett belőle... a sztori mód is köröket ver az összes dizni szarra.... bagóért vettem a nyáron, annyit meg bőven megért...

[ Szerkesztve ]

(#10) -Skylake- válasza markknight (#5) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ne vedd bantasnak, de ha valaki a Fortniteot tekinti a kor elvarasanak fps cimszo alatt, az korantsem jelenti azt, hogy akkor a Battlefront az jo jatek lenne. A fortnitehoz kepest minden fps jatek jo jatek, tehat ez igy nem jelent semmit. Nicki Minaj zeneje sem nevezheto sem ertekelhetonek, sem jonak, sem semminek, aztan megis tobb lemezt elad, mint egy random KIVALO zenesz. Nem vonom ketsegbe, hogy sokan jatszanak a fprtniteal, en is lattam statisztikakat, de ez nem jelent semmit. Attol az meg egy szar marad, csak ismert szar. Ahogy minaj zeneje is.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#11) markknight válasza -Skylake- (#10) üzenetére


markknight
veterán

Sajnos el vagy tájolva picit. Nem mondtam, hogy a Fortnite a legjobb, csak azt, hogy én ezzel játszom a Battlefront 2 mellett. Mert az Overwatchtól kezdve, a Codon át egészen a Battlefieldig, minden olyan elem megtalálható a Battlefront 2-ben, ami más multiplayer lövöldékben is. Másrészt.. a Fortnite-ot lehet szeretni, meg nem szeretni, de tagadhatatlan, hogy sokat foglalkoznak vele, kreatív játékmódok vannak benne, nincsenek 20 perces unalmas cutscene-ek, egyszerű és ráadásul olyan crossplatform multplayer vár benne, amit idáig még egyetlen játék sem tudott elmondani magáról. Egy játék ami nem a pay to win formulára épül és semmi mást nem akar csak szórakoztatni, úgy mint egy nagybetűs játék, erre megkapja a gamer "társadalom" magjától, hogy szar. Akkor ne játssz vele, de marhaságokat ne beszélj kérlek.

[ Szerkesztve ]

(#12) mg1992mg válasza tibaimp (#7) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Egér és bill. :) Kontrollerrel nem is próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#13) tibaimp válasza mg1992mg (#12) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Értem, köszi.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#14) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Beszerezni honnan érdemes ezt a játékot?

Nem minden vándorút céltalan...

(#15) V60


V60
aktív tag

Sziasztok!

Adott a játék és adott volt egy GTX 770-es vga amivel gond nélkül ment a játék. Ki lett cserélve egy RX 480-ra és azt csinálja, hogy elindul a játék: continue : Endor misszió és töltés közben elmegy a hang és kidob a játék az asztalra.
Ilyenkor mi van vele?

Válaszokat előre is köszönöm :R

Üdv Zola

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.