Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Benzoldog


Benzoldog
tag

Nagyon jól összefoglaltátok a hét legfontosabb eseményeit! :R A VAIO elbúcsúzásával, viszont egy új korszak nyílhat a Sony-nál.

(#2) #65675776 válasza Benzoldog (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Secondary hull-ba rakták volna a projektort még az eredeti alakot is megtarthatták volna.

(#3) pilóta válasza #65675776 (#2) üzenetére


pilóta
nagyúr

Jaja. Meg egyébként is a Voyager sokkal jobban néz ki, de amúgy meg egy ragadozómadár kellene még annál is jobban :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) Nekomajin


Nekomajin
aktív tag

17 colos az a notebook, de a kurzormozgatóknak nem volt hely. Minden elismerésem.

(#5) BenHans


BenHans
addikt

Elfogadnék egy ilyen csillaghajó órát, meg egy olyan holdas izét is. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#6) Huma válasza BenHans (#5) üzenetére


Huma
addikt

A hold nekem is kellene. Az mondjuk sokat dobja rajta ha konnektorba is be lehetne dugni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) Fr3eWar válasza Benzoldog (#1) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Milyen új korszak? Nincs és nem is lesz náluk új korszak..
Továbbra is fenntartják majd a mélyrepülést.
Még a talán a PS és a mobilos üzletáguk húzza egy kicsit az elektronikai piacon őket, de a TV-i bukta, VAIO bukta...
Jó márka volt 10-20 évvel ezelőtt. Ma csak egy, a termékeit túlárazással eladni megpróbáló bukott óriás.

[ Szerkesztve ]

(#8) gógyi


gógyi
aktív tag

Kíváncsi vagyok mennyiből raknak össze vágottszemű barátaink egy ilyen űrhajós órát?
Így képen , csöppet gagyinak tűnik.

(#9) pilóta válasza gógyi (#8) üzenetére


pilóta
nagyúr

13 Ft 40 fillér/db.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#10) blaca83


blaca83
őstag

A színolvasó az nagyon nagy! :DD :C

A kit érdekel a "holdlámpa" itt talál róla bemutató videót:
[link]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#11) Findzs


Findzs
addikt

a hold lámpa praktikus lehet vérfarkasoknak :)

ez a pohár meg a vámpíroknak mondjuk [link] :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#12) blaca83 válasza Findzs (#11) üzenetére


blaca83
őstag

Vagány!!! ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#13) solaris17


solaris17
aktív tag

Holdlámpa ;) oké

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#14) kromatika


kromatika
veterán

köszi az írást.érdekes volt.

[ Szerkesztve ]

Légy jó mind halálig.

(#15) Wlac


Wlac
Ármester

A Snail Speakeres videó még izgalmasabb lehetett volna, ha sikerül belőni a fókuszt, mert így csak éppen a videó alanyát nem lehetett tisztán látni.
A Star Trekes óra szerintem is gagyin néz ki (nem a dizájn a gond, hanem a fröccsöntött műanyag hatás), de a Hold nekem is tetszik.

“The wha-"

(#16) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

A Remote Control Illuminated Moon-tól agyf*szt kaptam helyből. Ki talál ki ilyen baromságokat? :DDD

(#17) #81187072


#81187072
törölt tag

A kijelzőt, monitort, TV-t, mint műszaki vívmány nagyon értékelem, létezik értelmes felhasználása is még mindig (...), de ez a megszállott gyártása és fogyasztása az egyébként előállításukhoz meglehetősen sok energiát és ritka ásványi anyagokat igénylő újabb és újabb és újabb eszközöknek, amin az emberek közel száz százaléka néz folyamatosan gátlástalan, emberalatti mocskot, beleértve az elmebeteg játékipar produktumait, alkotásoknak álcázott, mást már nem lehet mondani: globális átnevelőprogramokat, olvasni s így gondolkodni is sohasem tanul meg rendesen, tart közösen a szellemi semmibe, szóval mindezt ismerve inkább csak káromkodni szoktam a hasonló hírekre vagy legyinteni; csináljátok, úgy kell nektek.

(#18) Garada válasza Benzoldog (#1) üzenetére


Garada
őstag

:K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.