Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) remington2


remington2
senior tag

Morn nincs? :DDD

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2) RasHaN válasza remington2 (#1) üzenetére


RasHaN
aktív tag

a második gyomrában tárolt több liter latínumból megvásárolt flottájával mozgatja a háttérből a szálakat, őt kell lenyomozni.

sajnálom, lelőttem a játék lényegét :DDD

olyan a cikk mint egy szappanopera :)

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#3) Lenry


Lenry
félisten

DS9 DS9 DS9
WOOOHOOOO

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) remington2 válasza RasHaN (#2) üzenetére


remington2
senior tag

Először én is ezt akartam írni, de rájöttem, hogy ennyire szűkszavúan, lényegre törően leírva az eddigi sorozatok tartalma is annak tűnne, így inkább kihagytam. Meg aztán, szappanként a végtelenségig lehet nyújtani . . .

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#5) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Hali!!!!ez megis milyen jatek???Olyasmi mint a WOW???vagy online lehet majd urhajokkal ugykodni?Mert ha igen, azt imadom!!!!!!!!

(#6) Wolverine válasza RasHaN (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem írhattam le mindent, amit az eredeti tartalmaz - nem akartam ennyire spoilerezni... :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) Real_Gabe


Real_Gabe
tag

Sziasztok!

Ezek a történetek megtalálhatóak valahol magyarul?

sáríála

(#8) WantedBee


WantedBee
csendes tag

Korábban valaki kérdezte, hogy ez meg van e valahol magyarul. A startrekonline.scifi.hu oldalon a legtöbb írást lefordítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.