Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor7th


gabor7th
addikt

Jelentkezzen aki megvenné. Van erre kereslet MO-n?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2) ldave válasza gabor7th (#1) üzenetére


ldave
félisten

A sok itt élő kínai mind megveszi.

A Slime draws near! Command?

(#3) szarvasbogár válasza ldave (#2) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

:DDD

(#4) tDr1v3r válasza ldave (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Meg a rizsimado libsik.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) janos68 válasza gabor7th (#1) üzenetére


janos68
aktív tag

Jelentkezem. A második rész volt eddig a legjobb, a negyedik viszont nem sikerült a legjobban. Remélem ezzel kiköszörülik majd a csorbát.

(#6) gabor7th válasza janos68 (#5) üzenetére


gabor7th
addikt

Mesélj már miért szereted, miért jó? Emellett szereted a szokásos játékokat is, mint pl. a Battlefield, COD, ismertebb nevek? - A szöveget mindig érted, minden le van fordítva angolra?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7) szarvasbogár válasza gabor7th (#6) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Sajnos már a mostani rpg-k is kezdenek elkorcsosulni de azért még akad pár gyöngyszem:) nekem az egyik kedvenc műfajom főleg a régivonalas jrpg cuccok (final fantasy összes, breath of fire, secret of mana, terranigma stb) ezek voltak az igaziak;) magával ragadó történet, fülbemászó zenék, lehengerlő harcrendszer, száz meg száz órás fejlődési potenciál...:))
A mai generáció lassan már azt sem tudja eszik vagy isszák az ilyesmit.
Aki viszont szereti az nagyon szereti:)

De megértem mert különbözőek vagyunk én pl kb 10 percet bírnék játszani egy számomra teljesen érdektelen végletekig unalmas elcsépelt cod szerű tucatlövöldével..:D

(#8) Rigormortiis válasza gabor7th (#6) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A harmadik rész zseniális volt ps2re, de a negyediket is imádtam 360on. Klasszikus tri ace jrpg. Akinek ez mond valamit, úgyis megveszi, akit meg nem érintenek meg a jrpgk az leszarja. Én pl folyamatosan battlefieldezek és személy szerint azt nem értem, mi a jó egy wotban vagy minecraftban. Ízlés dolgán nem érdemes vitázni. De a maga zsánerében nagyon jó kis jatek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.