Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Simi87


Simi87
senior tag

Elkeserítő volt az idei felhozatal. Ebben a mezőnyben tutti befutó volt a passat. Nagyon szép a C Merci, de ezek a varrógép motorok siralmasak. A VW-be annyira nem gáz, mert csak itt keleten presztizs autó. De ha a méret osztályából kéne új autó, akkor Mazda 6. Volt malac Passat-unk, új 0 km-es, imádtuk, de az VR6 volt. Dízelbe szerintem kell az 5-6 henger a járáskultúra miatt. Nagyon gáz hogy a 3 éves 325D BMW-nek milyen rezonanciája van, 6-os golf GTD-t meg hagyjuk inkább, vicc. Szép az új Passat, de úgy vagyok vele mint a zsiráfal. Jól néz ki, meg minden, de otthonra nem kéne. 😂 dízel új autóból valami most kifutó 5 hengeres volvo-ert ölni tudnék. Ha van rá lehetőséged menj egy kört egy svéd 2.4D-vel, utána nem akarsz majd a Passat-ra köpni sem. :R

(#2) Stanlee válasza Simi87 (#1) üzenetére


Stanlee
őstag

Eddig csak egyetlen uj volvot vezettem, az egy XC60 D4 AWD volt. Az biztos, hogy a Passatok mellett az volt az egyik legelmenydusabb auto, igaz csak 4 napig hasznaltam. Mivel azt Angliaban vezettem, nem tudtam kiprobalni, hogy milyen a vege, de nagyon lehetett erezni az osszkerek meghajtast, meg komfortos is volt. De en nem szeretem a nagyzolast. A Passat boven eleg lenne. De meg egy trabantra sincs penzem :-)

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#3) Simi87 válasza Stanlee (#2) üzenetére


Simi87
senior tag

Itthon szerintem a Passat-nak több presztizse van, mint pl egy S60-nak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.