Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Stanlee válasza Hieronymus (#5) üzenetére


Stanlee
őstag

Az EC kartya sem segitseg, ha nyitvatartasi idon kivul adod le az autot. Akkor nincs ott senki, aki atvegye. Amugy az EC kartyan is lefoglalnak kauciot par szaz euro ertekben, ha gond van, akkor az is odavan es ugyanugy vitatkozhatsz a kolcsonzovel, majd maximum behajtjak mas uton a penzt. Az EC-t csak Nemetorszagban fogadjak el. Mashol mar a dombornyomott debit se megy, csak credit. Ugy jarsz ha nemet fejjel csak EC kartyazol, mint a titkarnenink, aki Mallorcan nem tudta atvenni az autojat, mert a hitelkartya pin.jet elfelejtette, a EC-t meg nem fogadtak el tole, es fel volt haborodva, mert Nemetorszagban az EC jo :)

Az en esetemben az elso alkalommal kofelverodessel atadtam az autot, felvettek a jegyzokonyvet, aztan repedesrol jott a megkereses, tehat olyasmit akartak ram huzni, amit nem en okoztam.

A legutolso esetnel meg nyitvatartasi idon kivul tettem le az autot, ott fennall annak a veszelye, hogy olyasmit kernek szamon, amit nem is okozott az emberfia, de azert fenykepezzuk korbe az autot.

Amugy van biztositasom, ami az autokolcsonzok fele az onresz fedezesere van, tehat nem az a bajom, hogy ha kart okozok az autoban, akkor fizetni kell erte; ami nem tetszik, hogy mennyire szemtelenul beprobalkoznak, es nyiltan kozlik, hogy nulla euros onresznel nem nezik a seruleseket.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.