Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stangli


stangli
senior tag

így kell ocúé ingyen reklámot csinálni egy új terméknek... :W :D

(#2) Иван


Иван
őstag

Mondjuk a többi is egy észlény, mert azt hiszik a Norbi írta ezt.

Mert neki más dolga sincs, csak a fészbukják igazgatja :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#3) Gergő_ válasza Иван (#2) üzenetére


Gergő_
őstag

A Shelles kirohanása óta bármit kinézek a hülyegyerekből.

[ Szerkesztve ]

(#4) Def26


Def26
félisten

Én tőlük rendelem a napi menüt. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) Lenry válasza Иван (#2) üzenetére


Lenry
félisten

bárki is írta, ő a céget, a márkanevet képviseli. rosszul

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ja ezt láttam én is pár napja. Nem semmi az biztos. De az se semmi hogy azt szugerálják az agy mosott vevőbe hogy karácsonykor is egyél ápdét kaját, különösen Debreceni töltött káposztát. A Karácsony nem erről szól basszus. LEgalábbis a normális embereknél.

All→M8

(#7) djculture


djculture
félisten

Akkor nézzétek meg a norbi update ketchup részt a facebookon ha röhögni akartok. Az se semmi, bár gondolom felét már ki szortírozták :D Különben nagyon nagy átvágások ezek a termékek, sokszor egy szalagon gyártódik ugyanazon termékből bérgyártásban a norbi update meg az aro és metro termékek. Az áruk meg hatszorosa sokszor.

[ Szerkesztve ]

(#8) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Szép... :U Azt hiszem innen sem fogok kaját venni.

Mentalita'

(#9) Иван válasza Lenry (#5) üzenetére


Иван
őstag

Evidens.

Ez köbö oylan, mint amikor a t-mobil boltban (mammut) nézegettem a blackberryket, majd az eladótól segítséget kértem, hogy törölje ki a fészbuk adataim, amin bejelentkeztem (igen, én voltam a hülye, mert publikus helyen nem lett volna szabad, de ez más problematika). Csávó odajön, fingja nincs róla, majd fennhangon szidja a BB-t.

Értem én, hogy nem tetszik neki, de ember, a te terméked, én vagyok a fogyasztó! Akkor se mondasz ilyet, ha tényleg egy szar és utálod... Akkor is hallgatsz, és tűrsz, ha meg megkérdezem milyen az a telefon dicséred, majd megpróbálod a másikat rám sózni, de nem szidod.

Marketingből egyessel hazaküldtem.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#10) 7


7
addikt

Azt nézem, hogy nem csak ez az egy megszólalása van a kép alatt annak, aki a képen látható reakciót írta, és ugyanaz a támadó hozzáállás tükröződik a többiből is. Az biztos, hogy ez az ember nem ügyfélszolgálatosnak való, és nagyon hamar megoldanám, hogy ne kelljen ügyfelekkel foglalkoznia. Lehet, hogy másban jó, de ilyen kirohanásokkal nem hagynám a "brand" nevében kommentálni.

[ Szerkesztve ]

(#11) EczkE válasza Иван (#9) üzenetére


EczkE
addikt

Csak belecsempészted a BB-.t

[link]

Asszem mindenféleképpen!

(#12) Иван válasza EczkE (#11) üzenetére


Иван
őstag

Nem lehetett megállnom.

Amúgy meg Norbit azért nem szoktam csesztetni, mert ő tényleg self-made man. Olyan szempontból számomra hiteles a figura, hogy nem a cimbijeiből és közbeszerzésekből lett gazdag.
Nem azt mondom, hogy szimpatikus, meg soha egy termékét se vettem meg, de a birodalmát legalább saját erőből építette fel és igazgatja.
Ha most ilyenekkel elrontja az imidzsét, ez van, bénázik.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#13) djculture


djculture
félisten

Na válaszolt a facebookon Norbi barátunk:
Az elmúlt 1-2 napban olvasgattam minden posztnál néhány "igényes ember" hozzászólását: "Te büdös zsidó, rohadt féreg, csalódtam benned, rohadj meg a ló feleségeddel stb."
Ezek a bejegyzések néha arccal és adatlappal fejezték ki a kommentelő igényes stílusát. Hivatkozva egy kétsoros hozzászólásra, amit állítólag én írtam és lededóztam valakit, mert igényes terméket szapul az ára miatt. Valaki jól megviccelt engem, de nem ez a lényeg. Vegyük úgy, hogy pl. valakit elküldök a fenébe, mert ordít velem az utcán, hogy számára drága a csoki. Ordít velem, gyaláz, mert úgy gondolja többre tartom magam nála, mert önmagát egyből besorolja igénytelennek, bár senki nem mondta.
Most lezárom a témát. Igényesnek tartom magam és még rengeteg embert, mert kevesebbet eszem, de jót. Igényesnek tartom magam, mert az arcképem mellé senkihez nem írok mocskosságot. Igényesebbnek tartom magam, mint azok a blog- és újságírók, akik telefonos megkérdezés nélkül írnak rólam vélt, vagy valós mocskot. Többnek is tartom magam sok embernél, akik mocskolódnak, ismeretlenül fröcsögnek, cigányoznak, zsidóznak, saját lelki, testi, anyagi nyomoruk okát imádják másban megtalálni és ezáltal felszabadultan vívni kövezős szabadságharcukat. Ekkor megértem, hogy miért húznak el ebből az országból a sikeres értelmiségiek, befektetők, de még olimpiai bajnokok is. Mert jobban akarnak élni és nem minden a pénz. Nem akarnak széthúzó, feszültséget élvező gyökerek közt hadakozni a napi megélhetésért. Ha ránézel a képre, akkor azt a lakást látod, ahol gyermekkorom nagyrészét boldogan töltöttem. VIII. ker. Nagytemplom u. 8. Már lebontották. Én egy olyan "igényes" csávó vagyok, aki elment rendőrnek, hogy tovább tudjon tanulni és ne hitelért kelljen kuncsorognia. Egyedül, módszerek nélkül kijött a 100 kg hájas testből, hogy hitet szerezzen önmagában. Sikeres triatlonversenyzőként küzdve a futamon elestem és a megroppant gerincemmel a műtőben találtam magam és nyomorékon sántikáltam. Majd igényesen felálltam és aerobik órákat kezdtem tartani úgy, hogy nekem lett akkoriban az ország legnagyobb teltházas óráinak sikere, pedig senki nem ismert. Behívtak a tévébe és a nézettség sikerén feldobtam igényesen a századosi rangom, jó fizetésem, jogi egyetemi, másoddiplomás harmadik évem és saját pénzem kockáztatva videót adtam ki. Százezreket vettek meg és lefogytak vele. Ahogy Bagi mondta: Vegyed meg a kazettámat, hadd építsek még egy házat... Egyet sem építettem még, de fogok! Akkor sem kértem senki segítségét amikor a világon a legtöbb embert tornáztattam meg. Igényesen végigcsináltam 10 ezer aerobik órát 160-as pulzussal úgy, hogy nem tudhattam születésem óta egy aorta billentyűm üzemen kívül van. A fröcsögők közül senki nem állt mellettem a színpadon. Bármikor meghallhattam volna. A könyvem is magam írtam, az Update nevet, rendszert, kódokat is magam találtam ki és a költségeket is magam fizettem. Senki nem súgott, vagy tolt oda pénzt. Persze a siker után jött, hogy másoltam stb. Honnan? Ja! Konkrétum semmi. A franchise boltok rendszerét is magam találtam ki és a padlóról is felállítottam, sikeres munkatársakat kerestem és a világon egyedül klinikai vizsgálatokkal tudtam bizonyítani a hatásosságát. Igényesen a saját pénzem és autóm áldoztam fel a költségekre. Három évet tornáztam úgy végig, hogy vártam a halálom időpontját igényesen, de az emberek ezt nem érezték, érezhették. Majd belementem egy új műtéti eljárásba és igényesen, titokban elköszöntem a gyerekeimtől, a szerelmemtől és igényesen 40 percre megállíttattam a szívem, hogy tovább és újra dolgozhassak igényes termékeken, igényes embereknek. Húzom a belem négy hete. Edzegetek, írogatok, dolgozom, néha folyik a genny valamelyik sebemből és barátom a fájdalom csillapító.
Pont a legfontosabb dolgom, hogy valakit lealázzak... Igényes vagyok, mert megmutatom, hogy mindig fel lehet állni és nem kell fröcsögve nyüszíteni, acsarkodni a porban. Nem tetszik? Köcsög vagyok? Járd végig az utam kisöcsém, aztán élj Te is jobban! Többre tartom magam valakinél? Többre. Mert az életben bebizonyítottam, hogy többre vagyok képes és nem a pénzen mérem az embereket. Az eredményeiken és a lelkükön mérem. Leírtam. Ez vagyok. Nem tetszik? Csináld meg jobban! Szép napot és sok sikert! Norbi

(#14) djculture


djculture
félisten

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.