Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ez nagyon jó! Fogalmam sem volt róla, hogy ilyen is létezik!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) stangli válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


stangli
senior tag

Én sem tudtam, de nagy élmény volna, ha 7végente egy ilyen szelné a várost. Csak amint tudjuk, itten nem lehetne csak úgy kiengedni egy ilyen villamost, mert a sok idióta gyerek csak rongálná...

(#3) Geri Bátyó válasza stangli (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Igen! Ez eléggé szörnyű is!
Viszont valami ritka menetrenddel járhatna. Még valami extra pénzt is megérne nekem. Apám gyerekkorában utazhatott hasonlón.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Sokkal szebb mint a sárga. Bár a kombájnó annyira nem néz ki rosszul, de a többi...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Másfél éve láttam ugyanilyet Franciaországban tréleren. Lehet, hogy ide hozták?

(#6) Crystalheart válasza potyautas (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Turisták rendelhetnek nosztalgiavillamost, valami 100 ezer fölötti áron. Csoportoknak megvan pár ezer pénzből, külföldinek nem kottyan meg. :D Lényegében annyit csinál, hogy elindul az egyik végállomásról, és végigdöcög a maga útján, majd a turisták leszállnak róla. Tényleg nagy élmény lehet, de nem az átlag hazai pénztárcának találták ki :)

Régen ilyenek, és egyéb, hasonló stílusú villamosok jártak Budapesten. Bánná ma valaki, hogy ilyen külleme legyen a villamosoknak? A modern technológiát és kényelmet (khmm) ezzel is lehet kombinálni, nem csak az áramvonalas futurisztikával.

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

BKVT "S" sorozat, 611 az eredeti pályaszáma ex. FVV/BKV 1717(I) ikerkocsi, másik fele a közlekedési múzeumban található.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.