Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hát én, amúgy sem szoktam nagyon semmit.

(#2) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Pedig pont ma akartam sört venni. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3) EczkE válasza Bjørgersson (#2) üzenetére


EczkE
addikt

Én meg kaját. :O

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Bjørgersson válasza EczkE (#3) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor szerintem én vagyok szarabb helyzetben. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) danih válasza EczkE (#3) üzenetére


danih
addikt

Akkor ma éhezünk...

(#6) sztanozs


sztanozs
veterán

Ezt már bebuktam...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#7) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Olyan nincs, hogy használd a józan paraszti eszed és azt vedd meg amire szükséged van, ahelyett, hogy minden szart megvennél, mert valaki azt mondta hogy neked jó és aztán meg kompenzálj túl azzal, hogy évente egyszer nem veszel semmit, és akkor már le is van tudva a dolog mint láncdohányosnak a tüdőszűrés nap?

(#8) KaiotEch válasza DeFranco (#7) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

:R

(#9) Eastman


Eastman
őstag

...én Valentin-napon szoktam megtartani.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10) total90


total90
veterán

... és ez most miért ilyen különleges nap? Már, hogy miért épp ma ne?
Mondjuk én nem vásárolok minden nap, szóval nem is értem ezt igazán :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) sztanozs válasza total90 (#10) üzenetére


sztanozs
veterán

Fekete Péntek

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#12) Eastman válasza sztanozs (#11) üzenetére


Eastman
őstag

Nagy ott a sötétség.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) sztanozs válasza Eastman (#12) üzenetére


sztanozs
veterán

Mondjuk az nem értem, hogy ez a "ne vásárolj semmit nap" propaganda hogy jön ide - amikor nálunk semmi hasonló nincs :U Leaglább is nem ma.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#14) Eastman válasza sztanozs (#13) üzenetére


Eastman
őstag

...legalább is még.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15) Eastman válasza sztanozs (#13) üzenetére


Eastman
őstag

[link] Szépen összefoglalta.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16) Иван


Иван
őstag

Ezt már bebukta.

Meg amúgy is, a tőzsde nem zár be, innentől nevetséges.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#17) sztanozs válasza Eastman (#15) üzenetére


sztanozs
veterán

Mondjuk ezt olovasni is olyan, mint amikor az ember olvassa a hírekben, hogy ugandát elárasztotta a víz... wtfc :F

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#18) total90 válasza sztanozs (#11) üzenetére


total90
veterán

Aha, akkor értem... vagy is a lényegét nem, de ha nekik jó :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#19) Lenry


Lenry
félisten

ma 2millió Ft értékben kértem árajánlatot hardverre, de még nem vettem csak az ebédemet. akkor most elbuktam vagy sem?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) kovsol


kovsol
titán

én még éjfél után bowlingoztam és söröztem tegnap(vagyis ma) és délután megyek jégkorong mérkőzésre és oda is kell jegy(meg pia:) ), azt hiszem ezt én már bebuktam :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#21) Иван válasza Lenry (#19) üzenetére


Иван
őstag

Mindenki elbukta, mert pl a közművek pörögnek. Az más kérdés, hogy majd máskor fizeted, de attól még vásárolsz.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#22) HuMarc


HuMarc
addikt

Hát mi számít vásárlásnak...? :F Mert ha komolyan vesszük, akkor ma nem telefonálhattok, nem tévézhettek, nem netezhettek, nem vécézhettek, nem fűthettek... ;] Valahogy ez ugrik be róla... MEGYÜNK LOPNI

(#23) #72042496


#72042496
törölt tag

Jaja, ne vásárolj semmit... majd holnap bepótolod. :)

DeFranco #7-esére +1.

(#24) KaiotEch válasza HuMarc (#22) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

De ezeket nem ma fizeted be, így végülis 2 féleképpen lehet ez értelmezni. Én az a fajta vagyok aki szerint a pohár félig üres.

(#25) HuMarc válasza KaiotEch (#24) üzenetére


HuMarc
addikt

Én leginkább a realista ebben a pohárban whisky van felfogású vagyok :DDD Amúgy igen, úgy is lehet értelmezni, hogy azt veszed ma, amit levonnak a számládról még ma...

(#26) KaiotEch válasza HuMarc (#25) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát az enyémről nem(nem úgy) vonnak sokat le, mert csekken fizetem :P

[ Szerkesztve ]

(#27) Иван


Иван
őstag

Ne vásárolj semmit napon hányan meghalnának mrá... kórházak se vehetnének áramot! :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#28) #72042496


#72042496
törölt tag

A ne vásárolj semmit nap margójára: ma próbáltak rámsózni valami szuper francia parfümöt bevezető áron. Rögtön négyet. A produkció közönségdíjas volt, kár hogy nem fizetek ki 3-12 ezer pénzt csak mert azt mondják, hogy ez a tuti. :)
Büszke vagyok magamra.

[ Szerkesztve ]

(#29) Thunderzolee

Hehhehhee.. ezt neked, ne vásárolj a mai nap mozgalom.. :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#30) sztanozs válasza Thunderzolee (#29) üzenetére


sztanozs
veterán

Anyám! 3 TV...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#31) Bjørgersson válasza Thunderzolee (#29) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van pénz lóvéra.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Na megszegtem: vettem egy kis gyrostálat :P

(#33) HuMarc válasza KaiotEch (#32) üzenetére


HuMarc
addikt

Távozz sátán! :P

(#34) Eastman válasza sztanozs (#30) üzenetére


Eastman
őstag

Szerintem az a három az inkább öt.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#35) Thunderzolee válasza sztanozs (#30) üzenetére

Háááárom??
A kocsin tol a csaj három 46"-os Samsungot, és mellette is van még egy kisebb; a férfinél meg két másik TV van, alatta kettő nagy Canon nyomtató, meg még valami egyéb dobozok.

Szép bevásárlás. :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#36) DeFranco válasza Thunderzolee (#35) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kocsmát nyitnak, kell a berendezés. Problem?

Szerintem simán nem magának vette, egy belvárosi nagyobb pubban meg simán elvan ennyi TV.

(#37) danih


danih
addikt

Ma már lehet ész nélkül vásárolni?
Vennék tejet, kiflit.

(#38) DeFranco válasza danih (#37) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azt vedd, ami akciós, meg amire van kupon!

Meg amire adnak pontot.

(#39) Eastman válasza danih (#37) üzenetére


Eastman
őstag

Kiflit lehet, tejet még nem.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#40) djculture


djculture
félisten

Zöld Hétfő lesz a neten így levezetésnek.

[ Szerkesztve ]

(#41) Kassadin


Kassadin
addikt

Önmagában a felsorolt pontok (a weboldalon) egyáltalán nem hülyeségek. De én nem bírom meginni a csapvizet. Próbálkoztam, de annyira elüt az íze, hogy inkább megint gagyi ásványvizet iszok.

(#42) danih válasza Eastman (#39) üzenetére


danih
addikt

Akkor a tej helyett plazma, kuponos hitelre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.