Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ez mókás! Tényleg olyan, mintha éppen telefonálna. Na de kivel beszél 1928-ban?
Arra azért kíváncsi lennék, hogy mit csinált valójában!? :F

Amúgy mi van veled? Eltűntél mostanában. Legalábbis a kiscsaládtól.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Brutál az bizony időutazó. :) :Y

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) Móci


Móci
addikt

Akár az is lehet, de sajna nem éles a kép, így elég nehéz kivenni, mit is fog a kezében az illető.
Másrészt az a tévés jútúb videó... hát...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Vicces de szerintem is csak a fülét vakargatja... Vagy épp a kalapot igazítja.
Amikor megáll és odébb fordul kicsit látszik, hogy nincs a kezében mobil. Vagy legalábbis nem kivehetően.

Meg ha időutazó is lenne, mért épp olyan stílusú mobillal mászkál, mint ami manapság kapható? :D

Ha egyszer el is jutunk egy olyan szintre, ahol / amikor lehetséges lenne az időutazás, akkor az ilyen kommunikációs eszközök minimum bőr alá beépített implantátumok lesznek vagy még annyi se.
A másik meg, hogy v.színűleg nem lenne kit hívnia : ) Ha csak nem az Enterprise-t éppen. :DD
Ettől függetlenül tényleg egy 21. századi telefonálóra hasonlít a jelenet.

Azt esetleg lehet látni, hogy mozog-e a szája? Azt még nemfigyeltem meg...

Na most megnéztem megint, kicsit mozog a szája...

[ Szerkesztve ]

(#5) ollie


ollie
MODERÁTOR

Már rég megdőlt ez a hoax. Az "időutazó" valószínűleg egy hallócsövet tart a füléhez. A mobiltelefonnal amúgy sem lehet telefonálni térerő nélkül. És akkoriban a műholdak is elég ritkák voltak ahhoz, hogy műholdas telefon legyen. :)

[ Szerkesztve ]

***

(#6) Gabás


Gabás
addikt

(#7) EmberXY válasza ollie (#5) üzenetére


EmberXY
addikt

Én is éppen erre gondoltam, átjátszótornyok nélkül nehéz lett volna használni a "telefont"..
De attól függetlenül az ott egy időutazó, ez kétségtelen. :D

Up the Irons!

(#8) Móci válasza EmberXY (#7) üzenetére


Móci
addikt

Időutazó, az... az ufók meg jő nők, s szexelni akarnak velem, nem? :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) #27483136


#27483136
törölt tag

Ez nem telefonál!
Vulkáni és a fülét takarja.

(#10) Eastman


Eastman
őstag

Szerintem Chaplin maga már ufó volt. Meg Elvis is...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

vmi fehér van a kezében, úgyhogy tuti egy ájfon volt.

jobs megcsinálta :P :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) Probber válasza Eastman (#10) üzenetére


Probber
őstag

Michael Jackson is közéjük tartozott, ő is földönkívüli időutazó volt, ez már kiderült a Man in Black-ből. :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#13) rolkaDb válasza Mr.Csizmás (#11) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

+1 :DDD

(#14) stangli


stangli
senior tag

Azon el sem gondolkodtatok, hogy a múltból a jövőbe telefonál a szuperdimenzionális iphone telefonjával, mert elvégezte a rá bízott feladatot és vissza akar jutni a jövőben? :U :DDD

"McFly nyuszi vagy?" :DDD úgy-e hogy úgy-e? ha a doki megcsinálta, akkor miért ne tudná más is megcsinálni éppen Chaplin filmjében? :D

(#15) geprombolo


geprombolo
senior tag

E.T. hazatelefonál :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16) e=mc² válasza geprombolo (#15) üzenetére


e=mc²
őstag

Kerem dobjon be meg $3.524.213-t a kapcsolashoz...

Ambulimax Provider

(#17) C64


C64
őstag

hey, azok a régi szép idők... :D
azóta már 987x lecseréltem a telefonom... :P :C

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#18) Crystalheart válasza Dany007 (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Miért mániája mindenkinek a bőr alá ültetett mobil? Azon hogyan lehetne videót nézni? :DDD

(#19) Dany007 válasza Crystalheart (#18) üzenetére


Dany007
veterán

Mondjuk úgy, hogy a jeleket közvetlenül az agyadba küldi, arra a része ami az ilyen képfeldolgozásért felelős. :)

Amúgy meg csak egy példa volt arra, hogy v.színűleg párszáz év múlva már nem kézben tartós, összecsukható kagylótelefonok lesznek...

[ Szerkesztve ]

(#20) Crystalheart válasza Dany007 (#19) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez kb. olyan, mint a videofonálás - akár ki is találhatják, de annak ellenére, hogy minden második scifiben szerepel, a valóságban nem lesz elterjedt. :) Ma is megoldható, hogy a fülemen csak egy bluetooth fülhallgató van és úgy nyomom, az emberek nagy hányada mégis a füléhez tartja. A kütyü az kütyü. Különben is, Mass Effect rulz. :D

(#21) Dany007 válasza Crystalheart (#20) üzenetére


Dany007
veterán

Nem toltam a Mass Effectet sajnos :P

Amúgy nem hinném, hogy mondjuk 100 év múlva is ez lesz az elterjedt telefonálási forma.
Sokkal egyszerűbb és jobb lenne ha elég lenne gondolni mondjuk a menüre és a szemem előtt megjelenne a "menü", mint valami HUD. És persze mindez beépített lenne.
A bt headset azért nem gyakori, mert az emberek nem telefonálnak annyit, hogy szüksége legyen rá. Viszont jópár ügyfelem, marketingesek és hasonlók mind ezzel mászkálnak. Mert nekik a nagy futkározásban, vezetés közben ez a megfelelő.

(#22) Crystalheart válasza Dany007 (#21) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kimaradt a Mass Effect? Nem tudod, mit vesztettél eddig. :D (A többi csak duma, ez meg a lényeg! ;P)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.