Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Nahát ilyennel kell reklámozni Magyarországot.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#2) Móci


Móci
addikt

Ez már tényleg reklám! Nagyon tetszett! Végre, valami igazán jó, nem a szokásos idióta országblamázs-marhaság.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Nem véletlen, hogy egy hét alatt 90.000-res nézettséget ért el.

(#4) joshua7


joshua7
veterán

Tetszetős nagyon. :R

Semper Fi

(#5) Dany007


Dany007
veterán

Szép! Tényleg jó lett!

Bár én a Helikopternél Igor Sikorsky-re asszociálok, de elképzelhet, hogy a magyaroknak is volt benne jelentős szerepe...
Azért egy kicsit vártam, hogy Szilárd Leót és Teller Edét vajon be fogják-e mutatni, és ha igen akkor hogyan... :U Azért az se volt kis dolog, de tény, hogy nem Budapest bemutatásához tartozik.
Na ez már országimázs, amúgy. Sose felejtem el azt a 30 milliós 30 másodperces kis filmet, ami annyiból állt, hogy egy fehér háttér előtt egy fehér ruhás nőről leesik egy virágszirom, majd a lábánál landol :D
Szal látszik a fejlődés.

(#6) Lenry


Lenry
félisten

csak gratulálni tudok.
igazán szívet melengető film :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nájsz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8) Fecogame


Fecogame
veterán

Egész jó lett :DD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hát... Az eddigiekhez képest jó. Azért vannak benne... khmm, érdekes dolgok.

(#10) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Maxi tisztelet a készítőknek! :R

Rip and tear

(#11) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mondom belekukkantok. Végignéztem. Nem tudtam abbahagyni.

Ami pedig a helikoptert illeti, az elv Asboth Oszkár nevéhez fűződik, és bár Sikorsky tette igazán használhatóvá, nem ő találta fel.
Nem én vagyok ilyen okos, csak rákerestem a NET-en. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) mephi666


mephi666
nagyúr

hm... ez nekem is nagyon tetszett :) (van azért árnyoldala is az egésznek, ami nem lett bemutatva, de egy "reklámfilmben" ez nem is baj :) )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Ice!?


Ice!?
őstag

Respect.

(#14) ABE


ABE
őstag

Tetszik ez a reklámfilm. Igaz, hogy félig magyar, félig osztrák, de én beválogattam volna Barényi Bélát is, főleg az autók biztonságossá tétele érdekében tett erőfeszítéseiért, de így is jó. :)

(#15) CséZé


CséZé
őstag

ha senkit nem akartak volna kihagyni a szerkesztők, akkor egy egészestét film lett volna :K ;)

(#16) joey04


joey04
titán

szép a macbook :)

a videó szép munka, grat. bár nem hatott meg, de semmilyen hasonló videó nem hat meg, szóval ez nem az alkotó felé kritika.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) venember83


venember83
nagyúr

A helikopter kicsit gagyi, de különben egyértelműen jó reklámfilm. Puskás pl. még benne lehetett volna.

(#18) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Tesóm mondta, hogy ismeri a film készítőjét, és ez az egész film 3 millióból jött ki. Nagyon is jó lett szerintem.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#19) stangli válasza Snowy_owl (#18) üzenetére


stangli
senior tag

3millióért nem is olyan drága, és ami nem is elhanyagolható színvonalas film magyarország értékeiről, ami szvsz azt sugallja, hogy érdemes erre az országra odafigyelni... csak hát az országnak is fel kell nőnie erre a szintre...

(#20) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Szép videó! :C

Talán végig lehetett volna magyar zene. :B

(#21) Magnum_


Magnum_
nagyúr

de igényes rövidfilm
bár már sok,hogy mindenhol a biznilájfot mutatják be, cask a rongyrázás, stb...

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#22) Thunderzolee

Wazz.. ha előbb észreveszem, nem kínlódok annyit az én verziómmal.. :D
http://logout.hu/bejegyzes/thunderzolee/get_engaged_budapest_business_region_image_movie/friss.html#rel_msgs

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#23) Crystalheart válasza Magnum_ (#21) üzenetére


Crystalheart
senior tag

No igen, igen, ez nekem sem igazán tetszett. Magyarország nem ebből áll, és speciel nem is szeretném. Na mindegy :)

(#24) Thunderzolee válasza Crystalheart (#23) üzenetére

Ebből kimaradt a gulyás, talán ez a baj? :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#25) At4 válasza Crystalheart (#23) üzenetére


At4
tag

nem hát, viszont a filmecske igencsak jól sikerült szerintem. :R
Thunderzolee: :D talán belefért volna, elég nagy találmány az is. :)

[ Szerkesztve ]

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#26) Crystalheart válasza Thunderzolee (#24) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Egyszerűen csak semmitmondó. Ráadásul kicsinyes.

A kisfilm technikailag valóban megfelelő, ámde nem kellően művészi. (Nem az operatőr munkáját kifogásolom, sokkal inkább az elméleti szerzőkét.) Ezen túlmenően az audio sem a legjobb választás, túlzottan rétegzene, nem reklámba való.

[ Szerkesztve ]

(#27) Ősember


Ősember
őstag

csak ne akarjuk elhitetni masokkal, hogy mi vagyunk europa agya :D ezet amugy hol tervezik leadni? mi a cel vele? a turizmust nem ilyen formaban szokas reklamozni, ha meg pusztan az a cel, hogy megmutassunk par fontosabb talalmanyt, akkor erre csak azt tudom mondani, hogy a vilag tobbrol szol, mint a golyostoll es dobostorta...

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#28) Crystalheart válasza Ősember (#27) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Éppen ez az, hogy kicsinyes dolog a találmányainkat mutogatni, a legtöbb civilizált ország büszkélkedhet ilyenekkel. Ha mindenáron bizonygatni akarjuk, az csak azt mutatja, hogy azért ugrálunk: tekintsenek már minket is civilizáltnak! Nem, ez nem jó hozzáállás. Ennek magától kellene értetődnie.

És nekem sincs fogalmam, ezzel mit akarnak reklámozni, vagy elérni. Lehet, hogy csak valami vizsgamunka a filmművészetibe.

(#29) Thunderzolee

Crystalheart és Ősember:

Ezt érdemes megnéznetek, ha már nálam nem vettétek észre.
http://www.youtube.com/user/aeraproperty#p/u/6/HwR-XzXWoZU

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#30) Crystalheart válasza Thunderzolee (#29) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Értem, tehát ingatlanfejlesztők társulása készíttette a kisfilmet az expókra. Ezek után mégúgy nem értem, hogy jönnek a találmányaink a városhoz, az élhetőséghez meg az ingatlanokhoz. Aki kicsit is belegondol, annak egy ilyen ellentmondás elhitelteleníti a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#31) Thunderzolee válasza Crystalheart (#30) üzenetére

"A BBR az Expo Realon a szokványostól eltérő emeletes stand mellett egy imázsfilmmel is meglepte a müncheni kiállítás látogatóit.

„Olyan filmet szerettünk volna, amely Budapestet nem mint épületek tömegét mutatja, hanem kicsit betekint az épületek mögé, és az ott jelenlévő szellemi tőkét, invenciózusságot mutatja meg. A Balkan Fanatik fantasztikus zenéje pedig még egy jellegzetesen magyaros, mégis modern érzetet adott a filmhez” – mondta el Madarász István többszörös díjnyertes filmrendező, akinek munkáját azóta több tízezren látták itthon és világszerte."

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#32) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Jók a hsz-ek:

"Az atom bomba kimaradt!!! Teller Ede közreműködésével milliók haltak meg a két bevetett bombától és annak több évtizedes sugárzásától!!"

:))

Egyébként a videó jó, csak nem szabad elfelejteni, hogy ez nem országimázs video (abba sok lenne a Gucci, Z4, Segway, stb..), hanem a budapesti üzleti szféra reklámvideója.

a topik indítónak:

"sikerült összehozni egy olyan reklámfilmet, amiben benne van Mo. szíve, lelke, értéke"

Magyarország szíve, lelke, érteke = egy kamu életképet bemutató, teljes mértékben Budapestről szóló összeállítással?

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33) Oliverda


Oliverda
félisten

A nyócker' vajon miért maradt ki meg a káosz és mocsok? Kár hogy a valóság meglehetősen távol áll attól amit a filmmel érzékeltetnek.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#34) Ősember válasza Thunderzolee (#29) üzenetére


Ősember
őstag

megneztem. igy mar nagyjabol kialakult bennem egy kep, hogy megis ki lehet a celkozonseg, de meg jobban ossze vagyok zavarodva, hogy miert ezzel a filmmel probalnak bennuk szimpatiat kelteni :F
mellesleg az a baj, hogy mindenki tapsikal meg orul ennek a filmnek, de szerintem alig vannak paran, akik ezt a linkelt videot is megeneztek, vagy atlatnak a mondanivalojat.

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#35) Crystalheart válasza Thunderzolee (#31) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nos, ezek szerint egy néhány-filmes rendező készítette, hát tévedtem, hogy nonémnek gondoltam. (Az Előbb-utóbb c. rövidfilmmel nyert díjakat.) Ettől függetlenül hibás döntésnek tartom, hogy a külföldiek arcába tolnak néhány híresebb magyar találmányt, egyenest hencegnek vele. Azon kívül, ha éppen kihagynák a kérdéses találmányokat, a reklámfilm tetszőleges országra ráhúzható volna, végig hiperautókat és szuperhepi öltönyösöket mutogatnak. Tipikus, átlagos, ezért nem is lehet kitűnő.

(#36) Thunderzolee válasza Ősember (#34) üzenetére

Ezek jobbak? :D

Soproni sörreklám - Magyarország, én így szeretlek!

Sörreklám - kicsit másképp

Vagy esetleg ez: :U
2009 Sziget reklám

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#37) Crystalheart válasza Thunderzolee (#36) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Tudod, a jó országimázs-film nem is feltétlen kell, hogy magáról az országról szóljon. Példaképp Sergio Leone művei hatalmas reklámértékkel bírtak az Egyesült Államokban, annak ellenére, hogy Spanyolországban vették föl és a témája western volt.

Szóval nem, nem jobbak. :)

(#38) Ősember válasza Thunderzolee (#36) üzenetére


Ősember
őstag

szerintem nem jo a pelda :B ezeket a most linkelt reklamokat itthoni embereknek szantak/szanjak. mi, akik ebben nyakig benne vagyunk tudjuk mirol szol. :)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#39) jorden06 válasza Oliverda (#33) üzenetére


jorden06
senior tag

Nálam is ugyan ezek fogalmazódnak meg az ilyen videóknál. Mint ha pl. Elefántcsontaprtról készítenének egy videót. Vannak szép részei, a tengerpart csodás, néhol a belváros is gyönyörű, de ami a mélyebb zugokban, vagy a külvárosban van, az förmedvény. Ugyan ez itt is. Van pár értékes dolgunk, belváros szép, vidék is néhol szépen meg van csinálva, de egyébként.. no comm.

(#40) Tüzi válasza Ősember (#27) üzenetére

Szvsz nem pont az idegenforgalom-fellendítő hatásra akartak rámenni ezzel a filmel (ami előtt megemelem a kalapom, mert nekem is jobban tetszik az összes eddiginél), hanem amolyan általános reklámot adni az országnak. (mod: esetleg kis önbecsülést a népnek)
Ne menjünk abba bele, hogy kintről nézve gyönyörű, bentről meg velejéig rohadt, hanem abba gondoljunk bele, hogy biza ez a nemzet ér annyit, mint akármely másik, ha nem (sokkal) többet... csak ez nézőpont manapság nem elfogadott mivel közröhej tárgyát képzi (illetve azzá tették)

Kicsit a sci-fibe belemenve, akár világuralmi szerepünk is lehetne, csak nekünk lenne hidrogénbombánk, mekkora királyok lennénk :)

Még annyit, hogy kis pucával bele lehetett volna tenni a miskolci feltalálót is, akit "kicsit" elnyomott az olajlobbi...

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.