Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk nem vészes az az 5 dodó, de akkor is....

All→M8

(#3) stangli válasza Kalandor (#2) üzenetére


stangli
senior tag

Főleg ha a ph videókért is fizetni kell majd :F :DDD

(#4) #51736960


#51736960
törölt tag

személy szerint nem tudom elképzelni, hogy bármiért fizessek a yt-n, bár a fails of the week azért hiányozna :)

(#6) S-Attila


S-Attila
aktív tag

tartalmakérttartalmakhoz :F

És ha user, akkor férhet és nem férhetnek szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#7) Иван


Иван
őstag

Értem én, hogy az emberek utálják ha valamiért fizetni kell, de azért azt is meglehetne érteni, hogy ez egy üzleti vállalkozás. Ha nem éri eg majd a pénzt a szolgáltatás, becsukják. HA meg van rá a piacon kereslet, menni fog.

Simple as that.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#8) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Ha nem lesznek reklámok az ilyen tartalmakban/mellett/körül/stb., akkor kifejezetten üdvözlendő lépés.

Sent from my keyBoard

(#9) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Az orosz fail videókat csak pénzért streamelhetjük? :O :DDD Az prémium cuccnak számít.

[ Szerkesztve ]

(#10) HuMarc


HuMarc
addikt

Hát nem hiszem, hogy az általam nézett csatornák fizetősek lesznek (Videómánia, Hollywood Hírügynökség, Otherworld, Mobilarena, Rossz PC Játékok, esetenként IHM és Pamkutya) de azért ez egy unfair húzás a Youtube-tól... Mindenki pártoljon az Indavideóhoz!!

(#11) #51736960 válasza HuMarc (#10) üzenetére


#51736960
törölt tag

az utolsó mondatodról az a vicc jut eszembe, amikor két kanadai favágó dolgozik az erdőben, és egyszer csak az egyik tőből lecsapja a haverja kezét a baltával.
erre a sértett megkérdi:
- te, ugye ezt csak viccnek szántad?
- nem, miért?
- akkor jó, mert viccnek rossz lett volna...

:)

(#12) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ébresztő:

YouTube ugyanis lehetővé teszi majd tartalomfeltöltői számára, hogy pénzt kérjenek a csatornájukon elérhető videók megtekintéséért

Mit állítok? Pénzt kér. Ki kér pénzt? A feltöltő.

Azt már meg sem említem, hogy ez egy lehetőség arra, hogy eddig fel sem töltött anyagok lehessenek elérhetőek kicsipénzért.

(#13) hoffman_ válasza DeFranco (#12) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ugyanakkor:

Az oldal szerint a YouTube már fel is keresett néhány nagyobb, fontosabb tartalomgyártó partnert, hogy készítsenek fizetős csatornákat a szolgáltatás tavaszi indulásához.

Nem hinném, hogy sok olyan simple-user-feltöltő lenne, aki be merné vállalni, hogy pénzt kérjen a channel-ért. A youtube által készíttetettekre kíváncsi leszek.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14) total90 válasza N€T0X|N (#8) üzenetére


total90
veterán

Én simán fizetném ha nem lenne reklám, már azér megér 5 dodót :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#15) Иван válasza total90 (#14) üzenetére


Иван
őstag

Az adblock ígyis kiveszi ;)

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#16) total90 válasza Иван (#15) üzenetére


total90
veterán

Chrome-ra van?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#17) Lauda válasza total90 (#16) üzenetére


Lauda
félisten

Mi az hogy. ;] Nem is ertem milyen reklamokrol beszeltek. :DDD

(#18) Huma


Huma
addikt

Akkor lassan kezdhetem feltölteni a rólam készült anyagokat a youtubera Huma bölcsességei és okos mondásai címen.

Azért remélem nem esnek át a ló túloldalára. A hülye reklámjaikkal már így is borzolják az idegeimet. Először bejött a kikapcsolható reklám a kép alján. Aztán meg az áttekerhetetlen, több másodperces reklám a videó előtt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#19) Иван válasza total90 (#16) üzenetére


Иван
őstag

Mert van másra is? :Y

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.