Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Valóra vált! :C

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#2) EczkE válasza atidzsiforc (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Csessze meg, ezt kerestem, de nem találtam. Igaz magyarul kerestem. :D Űrgolyhók, mekkora film! :D :C

Asszem mindenféleképpen!

(#3) atidzsiforc válasza EczkE (#2) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Egyik nagy kedvencem. :K

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#4) lapa


lapa
veterán

a tiszta levegőért most is fizetni kell. úgy hívják a terméket, hogy szuburb.

(#6) lapa válasza Kalandor (#5) üzenetére


lapa
veterán

nézz rá egy budapesti színesre és látod, hogy relatív. kínához képest pest is milyenjó.

(#7) stangli válasza Kalandor (#5) üzenetére


stangli
senior tag

A cikk szerint Diaoyu szigetekről származik eme tökéletesen tiszta friss levegő :DDD
A gmapsen rákeresve, még ki sem mutatható ez a sziget, vagy cenzúrázva lehet...

(#8) Dany007


Dany007
veterán

Én úgy tudtam, hogy Japánban már a 90-es években voltak friss levegő automaták az utcákon.
Sőt, most rémlik valami egy az ólmozott benzinről szóló dok. filmből, mintha még korábban lett volna már ilyesmi Japánban. De ahhoz újra kéne néznem a filmet, és arra most nincs időm. :)

(#9) Vladi válasza lapa (#4) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Mire gondolsz? Kertváros?

Ott mindenki szeméttel tüzel itt vidéken, eskü a 4. emeleten jobb a levegő télen... :Y

(#5) Kalandor:

azért a hegyekben ahol nincs település 10 km-es körzetben elég jó. Erdélyben például sok ilyen van. :K

A cikkhez:

Ezt a pénzt inkább a környezetvédelemre kéne foreítani valamilyen formában. Pl: napenergia erőművek tudományos, technikai fejlesztésére. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

eljutottunk oda, ha a szó legszorosabb értelmében "levegőt veszel", akkor az meg van adóztatva :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) stangli


stangli
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.