Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na ez az, ami engem soha nem érdekelt. Járvány ide, járvány oda, éltem az életem, és nem adtam a dokik véleményére, hogy oltassam be magam.
Ma már ingyen járna a vakcina, de meghagyom a majrésoknak.

Ja, H1N1, meg csirkeinfluenza, meg száj és körömfájás, májgörnyedés, hátviszketéses szindróma...
Éltessék a gyógyszergyárak azokat, akik hajlandóak fizetni nekik.
Vöröshagyma, fokhagyma, oszt jóvan. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) bambano válasza Vakegérke (#1) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

én azt a kérdést olvasom ki a posztból, hogy már ezt is gyűjti a gugli, minden sz.rt bekap az adathörcsög? szerintem jogos kérdés.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) Vakegérke válasza bambano (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha már sz*rt emlegettél, arról is lehetne grafikon, hogy tájegységenként mikor és meddig kotlanak a WC-n a férfiak és a nők. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) stangli válasza Vakegérke (#3) üzenetére


stangli
senior tag

ami késik, az nem múlik... :DDD

(#5) Vakegérke válasza stangli (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Önkéntes bevallás alapján, vagy valaki ott áll stopperrel, és jegyzetel? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) stangli válasza Vakegérke (#5) üzenetére


stangli
senior tag

egy intelligens progi lepásztázza, hogy mikor vagy aktív az adott ip cím alatt, így megsaccolják statisztikailag, hogy az emberek többség mikor rottyant... :DDD

(#7) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem kezd kicsit tele lenni a hócipőm ezzel az influenzával. Minden reggel azt hallom hogy oltasd be magad, csak pár ezer forint és nagy valószínűséggel átvészelhető a járvány.

1.: Ha már megveszem és beadatom az oltást akkor ne beszéljenek feltételes módban. Garantálják akkor amit kell.
2.: Miért kell ennyire kampányszerűen lobbizni e mellett? Már-már az az érzése az embernek hogy ennek az egésznek nem az a lényege hogy az emberek védelme hanem egy szaros marketing fogás plusz bevételre.
3.: Éna büdös életbe még nem voltam influenza ellen beoltva mégis élek és gépelek. Igaz hogy most lebetegedtem, de semmi köze nincs az influenzához. Nincs szükség oltásra csak pihenésre és minimális mennyiségű gyógyszerre.

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.