Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fesii


fesii
aktív tag

A dumája nagy Like :DD

(#2) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Megértem, neki pont irreleváns a tüntetés, mert hogy egyetemet mérföldekről se látott, de talán még érettségit se, az hót ziher :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3) Gergő_ válasza hoffman_ (#2) üzenetére


Gergő_
őstag

ez lényegtelen. teljesen korrekt és őszinte figura. nem képes végezni a munkáját a *** miatt.
;]

(#4) Dr. Romano válasza hoffman_ (#2) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ha aznap este hideg pizzát kaptál, akkor rólad beszélt a motoros ürge ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) bubi92


bubi92
őstag

milyen kis céltudatos a drága. lehet ő lesz a következő szállító!

(#6) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Abban mondjuk megegyezhetünk, hogy a hideg pizza gyilkosszar. Ez a srác meg egy nagyon jó ember, mert nem a saját pizzájáról van szó, így hát nagyon törődik az elégedett megrendelőkkel. Ez becsülendő :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

:R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8) Иван válasza Dr. Romano (#4) üzenetére


Иван
őstag

Kuzárt dolog, mert lidlis hamburger az ultimate junkfood.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#9) bubi92


bubi92
őstag

most volt morningshowban a tag. kimacerálták egy cseppet :K

(#10) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Minap éppen elcsíptem a tv-ben miközben egy egyetemistát kérdeztek meg aki tiltakozott( ha jól melékszem az ELTE-re jár) , hogy mégis miként csinálja azt. A válasza valami olyasmi volt , hogy megy az utcára mindíg meg nem veszi fel a vizsgákat arra a hétre.

Na az utolsó eléggé elgondolkoztatott, hogy mégis mit tanul ő , hogy itt viszgaidőszakban van ideje egy hetet skippelni , miközben nálunk nem ritka , hogy utlsó nap is menni kell, hogy meglegyen minden vizsgád.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11) bubi92 válasza Gergosz2 (#10) üzenetére


bubi92
őstag

miért hány vizsgád van 30? nekem 11 vizsgám volt, bőven eltudtam osztani, úgyhogy januárban van 2-3 szabad hetem.

(#12) Gergosz2 válasza bubi92 (#11) üzenetére


Gergosz2
veterán

őő csak nálunk nem egy olyan vizsgát sikerül ősszeállítani amire ha tanulsz se mész át.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.