Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) negyedes


negyedes
addikt

Nagyon jo, mint egy igazi termeszetfilm. nekem az ert hianyzik david attenborough tipikus brit angolja

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2) Zsom!


Zsom!
tag

Tényleg briliáns. :R

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Rühellem ezt a szót, de lájk.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) puttputt válasza lezso6 (#3) üzenetére


puttputt
őstag

Üdv, kedves "felfokozott"! :)

/

Nagyon régen azon gondolkodtam, hogy egy út szélén hagyott táskával kellene valami hasonlót..., de aztán jöttek a "Kész Átverés"-félék, most meg ez... :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5) Probber


Probber
őstag

Nem rossz, nem rossz.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#6) rolkaDb válasza Probber (#5) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Nem mondom, hogy rossz! :DDD

(#7) Probber válasza rolkaDb (#6) üzenetére


Probber
őstag

Majd én mondom: nem rossz. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#8) JetiRulez


JetiRulez
őstag

"Sarézva" az összes ismerősnek. :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#9) gaborbol


gaborbol
őstag

Nem is baj, hogy fizetos lett egy csomo helyen.

Itt Amerikaba olyan meglepett pofakat tudnak vagni a penztarosok ha nem kersz zacskot, vagy esetleg 5 kulonbozo termeket rakatsz be veluk ugyan abba a szatyorba :W

(#10) Vakegérke válasza gaborbol (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt meg nem adnak, ha kellene is. Fizetni kell érte, és ingyen reklámhordozóvá válok.
Jelöletlen zacskó nincs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) #27483136


#27483136
törölt tag

Pedig milyen békésen elvannak ott a nagy áramlásban. Lehet, hogy még medúzákkal is összejön nekik 1-1- randi.

(#12) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Igazából nem szeretem a nájlon szatyrot. Teljesen alkalmatlan bármilyen nagyobb bevásárlás után hazacipelni benne bármit is. Van itthon szövet szatyor (fajintos katicás mintával;)) és fonott szatyor is. Kimosható, strapabíró, olcsó (gazdaságos). Vagy elviszem a hátizsákomat és akkor a kerékpár kerekére sem kell odafigyelni.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.