Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

meva?

(#3) máyköl válasza Ice!? (#2) üzenetére


máyköl
veterán

Én se vagyok képben. :DDD

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha ennek jelenlegi állapotában van valami értelme, akkor önként bújok kényszerzubbonyba.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) <NewL>


<NewL>
addikt

up

There's an app for that

(#6) stangli


stangli
senior tag

Na ahogy látom nem nagyon ment át az üzenet :DDD

Amúgy csak úgy jött magától oszt ph-ra vettetem gondolat foszlányomat, hogy a legjobb dolgok az életben (életünkben), nem is dolgok (hanem valami egyéb).

A dolog szót használjuk pl tárgyakra, konkrét dologra, észlelésre éstb... Ha relatíve a dolgok (kacatok, kütyük) adnak pillanatnyi boldogságot az embereknek majd egy idő után sarokba kerül, attól az még nem jó dolog úgy-e, mert csak egy pillanatnyi időtartamig tartott, majd megfeledkezünk arról a dologról ergo nem boldogítják az embereket az a tárgy/ak, csak egy bizonyos ideig... Ebből mi következik? Az hogy a dolgok nem képesek boldogítani az emberiséget. :DDD

És szerintem mi a legjobb dolog és megunhatatlan? Hááát vissza kell nyúlnom egy előző bejegyzésemhez de ezek volnának (rákattintani csakis 18+ felett :U ) 1, 2, és ha becsúszik, akkor végső soron ez. Ennyi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) Vakegérke válasza stangli (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó, de vegyük sürübbre kicsit.

az életben, nem is dolgok.
(Vagy mégis? Ááááá nem)

Nincs más körítés, fogódzó.

Nem babrállak, talán kár is volt megszólalnom. Tény, hogy értelmem sekélyes, nem tudom átérezni a lényeget.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) stangli válasza Vakegérke (#7) üzenetére


stangli
senior tag

:)

Össze kell olvasni a címet a töltelékkel, úgy nyer értelmes mondatot...
A végén amint Te is látod OFF ként van odaírva, hogy (Vagy mégis? Ááááá nem), mert jött azt elbizonytalanodás, hogy mégis a dolog ad valami boldogságot, és ezután a megerősítés is megérkezett, hogy mégsem. :D

(#9) Vakegérke válasza stangli (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahamm, már értem. :K

Egyébként azt mondják, hogy ami az életben jó, az vagy káros az egészségre, vagy erkölcstelen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.