Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hemaka válasza macskea (#44) üzenetére


hemaka
nagyúr

Valami Asus rettenetem nekem is van még itthon valamelyik sarokban, szintén azzal a csodálatos op. rendszerrel, elég fura és a touch is még a nyomom izomból azt majd történik valami stílus. :D

(#52) Shyciii válasza cstom (#47) üzenetére


Shyciii
veterán

Nekünk volt anno jópár S3 és S4, de egyikkel sem voltak olyan gond, amiket te leírtál. Én Samsungból csak S2-őt használtam, de azzal se volt gond. Igaz azon is moddolt romot használtam :)

(#53) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

Droidnál azért külön kellene nézni a nexus telókat. Nálam a 6.0.1 telepítés óta meg se rezzen N6-on. Az pedig nem a gugli hibája, ha a többi gyártó (pl. barátnőm alsó kategóriás sony-val szenvedett sokat, mire megunta s ájfonra váltott) elcseszi a rendszerét vagy nem megfelelő hardvert tesz alá.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#54) tevike válasza #21715712 (#15) üzenetére


tevike
senior tag

Hat, nem tudom ki mit hasznal, biztos rajtam kivul is vannak akik megszallott modon cserelgettek a telefonjukat.
De 2000-res evek ota a nokia symbiantol a legalapvetobb droid es ios-tol az s6 edge plus-ig mindent probaltma beleertve az osszes iphonet.

Most 6S van mert ha az alap Os nem is szamit a rairt programok nem fagynak le itt. :)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#55) macskea válasza hemaka (#51) üzenetére


macskea
őstag

Az enyém még csak nem is érintőkijelzős volt, hanem volt rajta egy optikai érzékelős navigációsgomb, kb mint az egér alja. Mindenesetre elég nagy türelemre nevelte az embert a mobil eszközök iránt. :D

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#56) Lirion válasza macskea (#40) üzenetére


Lirion
addikt

Bírom, amikor valaki egy db (amúgy közismerten botrányosan szarul sikerült) telefon alapján alkot véleményt egy gyártó teljes palettájáról. :((( Nekem volt egy s advance-m, ami párszor lefagyott és hetente újra kellett indítanom, mert használhatatlanra lassult, de mégse ez alapján alkotok véleményt az s7-ről (vagy egyéb korábbi csúcs samukról).

egy alsóbb kategóriás telefontól én azt vagyok hajlandó elnézni, hogy [blablabla...]
Az meg se fordul a fejedben, hogy egy alsóbb kategóriás telefonnál sokkal kevésbé foglalkoznak a szoftveres optimalizálással, aminek a következménye többek között az instabilabb működés? Rendkívül naiv vagy, ha azt hiszed, a kategóriák között csak teljesítménybeli különbségek vannak...

(#57) macskea válasza Lirion (#56) üzenetére


macskea
őstag

Jaj de magas az a ló, de legalább jobban tudod, hogy mit gondolok, mint én magam. Mert ha már én nem írtam oda, mint következtetést, hogy ennek okán minden Alcatel vagy Sony szar kell hogy legyen, te megtetted helyettem...

A másik téma meg, az melyik bolygón normális, hogy ha valami olcsóbb, akkor teljesen helyénvaló, hogy sz*r is? Ha egy gyártó egy bizonyos összeg alatt nem tud legyártani egy készüléket, akkor nem kell olyat csinálni. Ilyen egyszerű. És ha te az ellenkezőjét gondolod, akkor te vagy naiv. Mutatok egy egyszerűbb, de kicsit sarkos példát. Például ha egy autó lenne is ez lenne a véleményed? Itt ez az olcsóbb autó, kicsi benne a motor, nem megy fel a dombra, hát ez ilyen, nem kell olyan helyen használni. Nem lassabban megy fel, nem megy fel, és kész. Meg a fék is kisebb, mint kellene, szóval két-három fékezés után elmelegszik, és nem áll meg. Nem nagyobb a fekút, hanem nem áll meg. De oda se neki, olcsó volt, kívülről nagyon szép is, mert ott nem, vagy kevesebbet spóroltunk, de azért messze ne indulj el vele, mert néha leáll. De az is normális, hiszen olcsó volt, ugye már nem is zavar annyira... ha meg mégis, akkor te vagy a hülye, mert becsaptunk, de attól még vágjál hozzá jó képet, és lehetőség szerint ne alkoss a termékről (és lehetőleg szerint rólunk sem) negatív véleményt, mert még megbélyegeznek a végén, hogy hater/olcsojános/naiv/user error...

Szóval ez a szemlélet szerintem minimum nevetséges, és sok minden másra is következtetni enged, de személyeskedni nem akarok.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#58) Fejvadi válasza .LnB (#8) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Még a fagyasztóban sem.

(#59) jorgoszka


jorgoszka
tag

Jobs forog a sírjában:
-hiba: [link]
-megoldás: [link]

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#60) d@minator


d@minator
addikt

Én ma 1,5Xannyit használtam a telót, mint máskor és 78%-on áll. Amúgy 60-on szokott. Jó ez a 9.3.

(#61) tescodr válasza laci_csk (#26) üzenetére


tescodr
tag

Azért mert csúcs telegonra nem volt pénzem, de szerintem egy 80.000es készüléktől is elvárható hogy ne faggyon, max lassabban működjön. Új telóm fele ennyi sem volt és stabil mint egy iphone xD specifikációk feljebb :p

(#62) cstom válasza jorgoszka (#59) üzenetére


cstom
aktív tag

No azért itt legalább pár nap alatt adnak ki javítást. -ez nem mondható el minden platformról... Bár nálam nem jelentkezett ez a hiba, már telepítem is a frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#63) joey04


joey04
titán

meggyőző számok, valóban jó kis frissítés lett. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#65) Jeanne d'Arc

Na végre, 1 hete csak azt olvasom mindenhol hogy mekkora gázok vannak.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#66) Potrien válasza #31600896 (#20) üzenetére


Potrien
senior tag

Én ráengedtem!
Nincsen vele gond idáig!

(#67) zombinyul


zombinyul
addikt

Nincs nagy különbség stabilitás terén iOS meg Android között úgy látom. Borzasztó sokat fejlődött az Android ilyen téren. A tabletom lassan 1 éves, fagyás sose volt, újraindulás is max 1x-2x, de csak miota 5.0 van rajta (mondjuk ez az 5.0 pont egy hulladék, ezerszer használhatatlanabb mint a 4-es verzió volt, mondjuk használom is rendesen), a G4-em viszont a 7-8 hónap alatt sose produkált hasonlót, még csak be se lassult. Tényleg príma.

Az 5s viszont már volt hogy megkergült. Igaz, csak egyszer. :D Majd feltolom rá ezt az új rendszert, és szólok jóanyámnak hogy számoljon be róla hogy muzsikál. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#68) Aron1988 válasza macskea (#40) üzenetére


Aron1988
tag

Sony SP? A világ legrosszabb telefonja.. pár hónap alatt felére esett az ára, mert horror kínok közt menekült démoni idegösszeroppanás által kerülgetve minden tulaja. Annak a telefonnak nem volt 1 olyan szoftveres, vagy hardveres aspektusa, ami nem ösztönözte gazdáját Mennyei Egyigaz Krisztus Urunk becsmérlésére.

ios9 nagyon jó lett, végre nem DADOG a programváltó nézet ipad mini2-n

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#69) joey04 válasza Jeanne d'Arc (#65) üzenetére


joey04
titán

Ez a trolloknak meg a kattvadász oldalaknak köszönhető.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#70) tescodr válasza Aron1988 (#68) üzenetére


tescodr
tag

Hardverilag ne is lett volna vele gond, na de a soft.. A Sony megszívatott mindenkit az elmaradt frissítéssel... Zárt bl miatt pedig lehetetlen volt komolyabb custome romot használni, most aposnál van neki telefonálni meg híreket nézni pont elég xD

(#71) Pttypang


Pttypang
veterán

Ize, amugy mit abrazol a statisztika? Honnan jon ez a szazalekos ertek?

Everybody lies.

(#72) Pjotr


Pjotr
senior tag

Mar kijott a 9.3.1 is tegnap :) Nagyon siettek vele, van baj.

(#73) #40359168 válasza jorgoszka (#59) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ne forgassátok már ennyit szerencsétlent... volt jónéhány csúnya arconcsúszása az almának a Jobs-érában is, szóval semmi szükség a "forog a sírjában", "az Apple szépen csúszik lefelé" meg a "napról napra rohad a harapott alma" jellegű hozzászólásokra, ez is csak egy techcég. Kis saját tapasztalat amúgy: egy 5c-t meg egy iPad 4-et használok, egyiken se találkoztam a Safari anomáliáival.

(#74) laci_csk


laci_csk
senior tag

En csak azt elvezem, mikor valaki egy alsokategorias telorol, a'tte'r egy masik ceg csucstelojara, es akkor logikusan osszehasonlitja, hogy az utobbi ceg mennyivel jobb telokat/szoftokat gyart, es hogy az elozo ceg milyen sz@rokat gyart. Ezt minden masodik hozzaszolo kiemeli.

A mult heten adta be a kulcsot a sogornom SP-je, de ugy hogy a szerviz sem tudja javitani, egyszeruen meghalt a szoft vagy valami, de addig kivaloan mukodott eveken keresztul es meg is volt vele elegedve a sogornom.

A fontebbi autos peldahoz csak annyit, hogy azert egy Trabant-tol nem varja el az ember hogy 160-al szaguldjon, ugye? Megveszem mert olcso, es ha nem szaguld 160-nal akkor meg kiabalom hogy milyen sz@r, na ez a user error.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#76) macskea válasza laci_csk (#74) üzenetére


macskea
őstag

De nehéz a felfogásod... épp azt próbálom a szádba rágni, hogy a SEBESSÉG az, ahol ki kellene ütközni az olcsóságnak, nem a megbízhatóságban, vagy az alapfunkciók használhatóságában. Ezek szerint sikertelenül... a másik meg, hogy egyik platform olcsó készülékéről a másik drágájára. Na ilyet se írt senki. Egy remek érv vagy a prémium tagság, és a vele járó felhasználó szűrés mellett...

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.