Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Szerintem nagyon túlárazott ez a laptop. Nekem Lenovo IdeaPad 330-am van, Ryzen5 2500u+Radeon540, ez a gép kb. 200000-rel kevesebbe került. Teljesítményben nem marad el annyira, mint az ár indokolná. Gyakorlatilag 2 ilyen gép kitelik belőle.
pl: GTA5-öt ez a régebbi hardver is bírja 1600x900-on 30-40 stabil fps-sel, egész magas részletességgel. VirtualBox virtuális gépekből is elfut szépen 2-3 db egyszerre.
A vga driverek rengeteget javultak a kiadási állapothoz képest.
A teszt tetszett, úgy látom nem éri meg még váltani az újabb kiadásra. Ettől függetlenül nem rossz a Huawei laposa, csak én tuti nem venném meg ennyiért :)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#2) st3v3np3t3r válasza Victoryus (#1) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

A Radeon 540 talán kicsit erősebb mint a Vega 10 papírforma szerint, az APU 1 generációval újabb, bár ott sincs számottevő difi. Sajnos a Telekomnál nem volt nagyon bő választék, még viszonylag ez volt a jobbik fajta, ami belefért a keretbe. Ennél olcsóbbak már jóval gyengébbek voltak vagy nem voltak készleten. Nekem bőven elég ennek a gépnek a képességei. Amúgy valóban kicsit túlárazott. Véleményem szerint ebben az ársávban bőven belefért volna mindegyik usb port 3.1-es képessége(a másik 2 usb 2.0-ás port usb 3.x csatival szerelt!), dupla ram(főleg,hogy nem bővíthető), +1 hdd, lan adapter.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#3) ruarua


ruarua
tag

Én is beszereztem egy amolyan mindenes laptopnak a UPC/Vodától. Én elég kedvezményesen kb. 211e volt a végösszeg.
Amit vadásztam a neten, és mindenhol falba ütköztem, az a legújabb windows frissítés. Mikor várható vagy miért olyan bonyolult elérni?

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#4) st3v3np3t3r válasza ruarua (#3) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szia. Én ezt úgy oldottam, hogy manuálisan tettem fel tiszta telepítéssel.

Meg megszabadultam pár dologtól. Pl. gyári windows 10home, a 16gb-os image partíció és a gyári smart izé ami F10-re jön be. A gyári win10home 1909-et clean installal 20H2-vel újrahúztam, a 16GB-os image partíciót hozzáadtam a D-hez, a smart izét leváltottam MacriumReflect-re.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#5) bb0t


bb0t
senior tag

Sziasztok! Adott egy új Huawei Matebook D15 Windows 10 Enterprise-zal és az a gondom, hogy nem települ a wifi driver. Letöltöttem a Huawei oldaláról egy drivert, de azt sem ismeri fel. Járt már más is így? :W

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#6) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Én is a témaindító noti mellett voksoltam. Minőségben és összeszerelésben tényleg nagyon jó kis gép.
Viszont a gyári rendszertől szabadulni kell, ahogy a teszt író Fórumtárs is fentebb jelezte. Telepítésnél nálam nem volt wifi, utólag kellett a Huawei oldaláról letöltenem a drivert, de ezt leszámítva tökéletesen működik!
Köszönöm a tesztet, sokat segítettél a döntésben! :R :R

(#7) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Szia. Ha a gyári meghajtó nem fel, akkor egy másik géppel vagy USB-s wifi segítségével próbáld meg az Snappy Driver Installerrel. Nekem az app bevált.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

1év 1hónap szolgálat után a hűtőventillátor meghalt. Sajnos jótállásban nem tudom javítattni.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.