Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Én még mindig Intel párti vagyok. SF nekem nem bejövős. :N

⭐ Stella

(#2) Coyot válasza radi8tor (#1) üzenetére


Coyot
őstag

És ha az intelekben is SF vezérlő van? :D

Má' nem

(#3) mpierre válasza Coyot (#2) üzenetére


mpierre
veterán

Az újakban van olyan, amiben igen..., akad is velük gond... (nem megy a 256bit aes)

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4) _csocso_


_csocso_
senior tag

Addig jó a vásárlónak, míg sokszereplős a piac, és elég nagy a verseny..

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#5) lujó55 válasza radi8tor (#1) üzenetére


lujó55
őstag

hát új szereplő, nem érted? :R :R :R olcsóbb lesz az SSD :K

(#6) radi8tor válasza Coyot (#2) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ki mondta, hogy új Intelt használok? :DD
A régiek még mindig elpusztíthatatlanok.

X-25M-ről beszélek haver :)
Amúgy volt adatvesztés igen, de nem olyan gyakran, mint más gyártóknál.
Személy szerint engem nem érintett az adatvesztés. Azóta már javították a hibát.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#7) Coyot válasza radi8tor (#6) üzenetére


Coyot
őstag

320ason volt adatvesztéses mizéria is nem? nem értem én ezeket a márkabuziságokat :D

Má' nem

(#8) Balage76


Balage76
senior tag

Ez a trend pont nem az új szereplők felé mutat. A vége az lesz, hogy 2-3 év múlva az az 5-6 gyártó akik valójában gyártják a memóriákat, azok lesznek a piacon a saját termékeikkel és az összes többi matricázós, összevásárlós eltűnik.

(#9) macilaci78 válasza Balage76 (#8) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A gyártó-vevő útból pár szereplő kiesik a maga haszonkulcsával. kérdés, hogy ez a vevők és a gyártók szereplői közt milyen arányban oszlik el.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10) banhammer


banhammer
veterán

Újabb idegeskedés a firmware-rel.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) Male válasza Balage76 (#8) üzenetére


Male
nagyúr

Bizony, halad a vinyó piac irányába ez is. (Samsung saját vezérlő, Hynix saját vezérlő... Micron... az érdekes mit fog lépni, Marvellre tippelnék, de mivel a flash rész az Intellel közös... ők viszont mintha nem nyomnák annyira a saját vezérlőt :F )

macilaci78: Pár köztes kiesik, ez jó is lehetne igen... viszont ha eljutunk ott is a 2-3 gyártó lesz szintre, akkor pedig erősen jöhet ezen a területen is a kartelezés :(

[ Szerkesztve ]

(#12) Balage76 válasza Male (#11) üzenetére


Balage76
senior tag

Ezt írtam május 30-án: [link]

Kb 5 fog maradni, 2-3 a gyártó vonalról és 2-3 a matricázósról. Mire ide eljutunk addig még valószinűleg megjárjuk a kb 6 évvel ezelőtti mókás helyzetet is, amikor 14-15 különböző DVD író márka létezett a piacon...

5-6 szereplővel még nem megy a kartel, ahogy nem ment annó a vinyónál sem...

[ Szerkesztve ]

(#13) Male válasza Balage76 (#12) üzenetére


Male
nagyúr

Memóriánál ment korábban (tizenvalahány éve volt egy... Samsung-Micron-Hynix hármassal, elősorban a kisebb konkurendsek kinyírására, aztán persze jött az áremelés rendesen... ha jól rémlik ennyi év után), de az LCD gyártók is meg tudták tenni, nem is olyan régen volt a büntetés.

Szerintem már megvolt a nagy hullám, amikor mindenki nekiállt SSD-t "gyártani", ahogy most rendeződnek a dolgok, nem fog ez már szaporodni, inkább kipotyogni kezdenek... persze ez erősen szerintem, majd kiderül. (báááár a régi gyagyi jmicron vezérlők helyett mostanában terjed a Silicon Motion csodája, szóval még lehet, hogy a te tipped jön be)

Meglátjuk... majd az eset után pár évvel a büntetésnél :)

(#14) bteebi válasza lujó55 (#5) üzenetére


bteebi
veterán

Olcsóbb lesz ugyan az SSD, de ez a vezérlőgyártó-felvásárlás nem biztos, hogy nekünk jó.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.