Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a_tesz


a_tesz
Korrektor

hát az biztos hogy emészteni kell, és egyszer nem elég megnézni :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#2) <NewL>


<NewL>
addikt

100Ft-ért vettem meg tavaly a tescoban. már előtte is láttam amúgy,szóval tudtam mit veszek. nagyon jó film

valahol azt olvastam ,hogy Christian Bale majdnem bele is halt ebbe a szerepbe. pár kilót rendesen leadott:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#3) Egorov


Egorov
aktív tag

Én ezt 2004-ben láttam (azt hiszem) és nagyon nem tetszett. Moziban néztem meg haverral, gondolkodtunk, hogy otthagyjuk a valagba. :( Én nem ajánlom senkinek.
Lehet most már tetszene, hiszen eltelt 6 év de nincs az a sörmennyiség amiért rávenném magam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4) srph25 válasza Egorov (#3) üzenetére


srph25
tag

Ízlések és pofonok! Gondolom nem tudtatok választani a mozi kínálatából, aztán erre ültetek be. :) A film tipikusan nem Transformers-kategória, inkább elgondolkodtató mű, és ha megérted, hogy miről szól, rögvest elraktározod a kedvenceid közé. :) Az más kérdés, hogy több nekifutás is indokolt lehet... De azért rá lehet jönni a titkok nyitjára! Meg is éri foglalkozni vele, én rengeteget kaptam a filmtől.

(#5) srph25 válasza <NewL> (#2) üzenetére


srph25
tag

Az a 100Ft eléggé méltatlan ár... De legalább jól jártál! :)) :B

"If you were any thinner, you wouldn't exist!" - Hát teljesen igaz. :) Az alakítás így is szenzációs, de megnéztem volna halottként hogyan játssza a halottat. :)

(#6) srph25 válasza a_tesz (#1) üzenetére


srph25
tag

2 év alatt kb 150-szer láttam. Nagyon megfogott. :) Szerencsére nekem elsőre többé-kevésbé összeállt a kép, de még most is rájövök néha összefüggésekre, apróságokra (pl. rendszámok, órák állása) amik fontos szerepet játszanak a történetben! Talán a legtudatosabban összerakott film, amit valaha láttam!

(#7) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nagyon jó film, az egyik kedvencem.

(#8) 7


7
addikt

Bennem is megmaradt a film, jónak tartom, bár úgy éreztem, még valahogy nem az igazi. Mindenesetre én is bátran ajánlom azoknak, akik bírják a depresszív hangvételű alkotásokat. :K

(#9) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Nagyon jó film, most néztem csak meg. Pont az tetszett benne, hogy minden kis részlet fontos volt, hogy a végén összerakjuk a cselekmény előzményét. Profi munka!

sweetlou6.wordpress.com

(#10) brownus


brownus
veterán

nagyon jó film, és had hívjam fel a figyelmeteket a rendező új filmjére:
Vanishing on 7th Street - trailer

(#11) Egorov válasza brownus (#10) üzenetére


Egorov
aktív tag

Ez a trailer nagyon tetszik nekem. Mindenképpen meg fogom nézni. :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.