Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) mk12345


mk12345
csendes tag

(1) Használsz-e jelenleg táblagépet? Ha igen, milyen típusról van szó?

Igen, Dell Venue 8 Pro 64GB

(2) Mi győzött meg, hogy pont ezt a táblagépet vásárold meg?

Elegem volt a kompromisszumokból, rendes asztali oprendszert futtató tabletet szerettem volna, emberi áron. ( 100e alatt )
Volt eddig 6 táblagépem ( android, és ipad vegyesen ). Eluntam hogy root-al kell kínlódni ha valami spec dolgot szeretnék, eluntam, hogy nincs flash, vagy van, de tetü módon megy. Hogy mindegyik gép belassul 1-2 hónap után. Vagy összeomlik egy mezei APP update után, akkor is ha 100 magos, és meg van tömve RAM-al, és még "márkás" is...
Hogy minden szoftver bugzik, vagy tele van reklámmal...

De legfőképpen azt, hogy a weboldalakat egyik sem tudja rendesen megjeleníteni. ( hogy pont úgy nézzen ki, mint az asztali PC-n )

Ez a gép pedig ad 8-9 órás üzemidőt, Win 8.1 pro fut rajta. Se nem nagy, se nem kicsi ( 8" ). Gyors mint a villám. Ugyanazokat a szoftvereket tudom használni mint az asztali PC-n. ( az is Win 8.1 pro )
Adnak hozzá office-t gyárilag ingyen! És a lényeg, hogy böngészésnél ugyanazt látom, mint itt az asztali gép előtt ülve!

(3) Hol és miért pont ott vásároltad meg táblagépét?

USA-ból rendeltem, rendes boltból, nem magánszemélytől. Egyszerűen azért, mert itthon alapvetően nem árulják. Illetve ha van is valahol, akkor a kinti árnál jóval drágábban. itthoni 110e HUF körül VS kintről 70e HUF vámmal + áfával!

(4) Ha most vásárolnál táblagépét, melyik típus mellett döntenél és miért?

Most vettem 3 hete, de ugyanezt venném.

(5) Ha most vásárolnál táblagépet, melyik üzletet részesítenéd előnyben és miért?

Azt amelyik nem rak rá a teljes import kisker (!) árra még 35-40e HUF hasznot ( 40-60% ! ), max 10-15%-ot... Egyébként meg tökmindegy, és az sem érdekel helyileg hol van az országban. A posta költség ekkora összegnél egyszerűen nem tétel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.