Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spyduck


spyduck
nagyúr

Várom a válaszokat :)

(#2) Polllen


Polllen
nagyúr

1. Nexus 7 2012, refurb.
2. Tudás/ár
3. Hardverapró, olcsóbb a garis gép
4. Most nem vennék újra
5. Hardverapro

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3) petipetya


petipetya
nagyúr

1) Használsz-e jelenleg táblagépet? Ha igen, milyen típusról van szó?
Nem.

(2) Mi győzött meg, hogy pont ezt a táblagépet vásárold meg?
-

(3) Hol és miért pont ott vásároltad meg táblagépét?
-

(4) Ha most vásárolnál táblagépét, melyik típus mellett döntenél és miért?
Asus Padfone Infinity:
Telefonnal együtt tökéletes kiegészítő lenne itthonra a tartalomfogyasztáshoz: torrent, filmek, sorozatok, net. Ez tökéletes lenne egy laptop mellé, mert olyan tabletet nem találtam, ami kivált egy linuxos gépet, amin tudom frissíteni vagy mókolni a telefon szoftverét.

(5) Ha most vásárolnál táblagépet, melyik üzletet részesítenéd előnyben és miért?
- Egy olyan boltból, ahonnan már rendeltem műszaki terméket anno (pont tabletet), és a vásárlás tökéletesen működött. Ráadásul közben meggondolom magamat, és egy élve az elállási jogommal visszaküldtem és egy másikat választottam. Az is fontos, hogy a terméket egy hozzám közeli pick pack ponton tudjam átvenni akkor, amikor a megbeszélt napon arra tudok menni. Ez a bizonyos bolt minden feltételnek eleget tesz és ügyfélcentrikus is, ezért tőlük vennék újra.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

1. Nem, de volt már.
2. Minőségi anyaghasználat, kijelző fajtája, operációs rendszer.
3. Interneten keresztül, használtan.
4. Apple iPad Air, az iOS miatt elsősorban.
5. Azt ahol a legolcsóbb.

Nekem nem vált be, egy nagyra hízott mobiltelefonnak tartom őket. Filmezni, meg játszani jó rajtuk, de hogy komolyabb munkát azon csináljak meg az ki van zárva. Gyenge, buta multitasking, ablakkezelés hiánya.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5) mk12345


mk12345
csendes tag

(1) Használsz-e jelenleg táblagépet? Ha igen, milyen típusról van szó?

Igen, Dell Venue 8 Pro 64GB

(2) Mi győzött meg, hogy pont ezt a táblagépet vásárold meg?

Elegem volt a kompromisszumokból, rendes asztali oprendszert futtató tabletet szerettem volna, emberi áron. ( 100e alatt )
Volt eddig 6 táblagépem ( android, és ipad vegyesen ). Eluntam hogy root-al kell kínlódni ha valami spec dolgot szeretnék, eluntam, hogy nincs flash, vagy van, de tetü módon megy. Hogy mindegyik gép belassul 1-2 hónap után. Vagy összeomlik egy mezei APP update után, akkor is ha 100 magos, és meg van tömve RAM-al, és még "márkás" is...
Hogy minden szoftver bugzik, vagy tele van reklámmal...

De legfőképpen azt, hogy a weboldalakat egyik sem tudja rendesen megjeleníteni. ( hogy pont úgy nézzen ki, mint az asztali PC-n )

Ez a gép pedig ad 8-9 órás üzemidőt, Win 8.1 pro fut rajta. Se nem nagy, se nem kicsi ( 8" ). Gyors mint a villám. Ugyanazokat a szoftvereket tudom használni mint az asztali PC-n. ( az is Win 8.1 pro )
Adnak hozzá office-t gyárilag ingyen! És a lényeg, hogy böngészésnél ugyanazt látom, mint itt az asztali gép előtt ülve!

(3) Hol és miért pont ott vásároltad meg táblagépét?

USA-ból rendeltem, rendes boltból, nem magánszemélytől. Egyszerűen azért, mert itthon alapvetően nem árulják. Illetve ha van is valahol, akkor a kinti árnál jóval drágábban. itthoni 110e HUF körül VS kintről 70e HUF vámmal + áfával!

(4) Ha most vásárolnál táblagépét, melyik típus mellett döntenél és miért?

Most vettem 3 hete, de ugyanezt venném.

(5) Ha most vásárolnál táblagépet, melyik üzletet részesítenéd előnyben és miért?

Azt amelyik nem rak rá a teljes import kisker (!) árra még 35-40e HUF hasznot ( 40-60% ! ), max 10-15%-ot... Egyébként meg tökmindegy, és az sem érdekel helyileg hol van az országban. A posta költség ekkora összegnél egyszerűen nem tétel!

(#6) spyduck


spyduck
nagyúr

Nagyon hálás vagyok az eddigi válaszokért, remélem fog még szaporodni a válaszok száma :R

(#7) MrPetya19


MrPetya19
addikt

1) Nem

2) -

3) -

4) Dell Venue 11 pro core i-vel, mert szerintem a google egyre rosszabbá teszi a tabletes ui-t, és ez tényleg alkalmas egy laptop kiváltására. Ja és jó az ára, és van aktív toll támogatása.

5) Német amazon, mert csak ott lehet kapni.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#8) spyduck


spyduck
nagyúr

UP!

(#9) donjohnson


donjohnson
addikt

(1) igen, nexus 7 2013.
(2) az erős hardver.
(3) hardverapró. olcsóbb volt használtan, mint újonnan.
(4) lg g pad 8.3, sd kártyahely és nagyobb kijelző.
(5) ugyanúgy hardverapró, csak garis legyen.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#10) spyduck


spyduck
nagyúr

UP

(#11) vans?


vans?
őstag

(1) Használsz-e jelenleg táblagépet? Ha igen, milyen típusról van szó? iPad Air

(2) Mi győzött meg, hogy pont ezt a táblagépet vásárold meg? gyonyoru design, gyorsasag, stabilitas, funkcionalitas, szoftver (iPhone-t regebb ota hasznalok), alkalmazasbolt kinalata, iCloud

(3) Hol és miért pont ott vásároltad meg táblagépét? Apple webshop fekete penteken, mert szeretem a hivatalos forrasokat, es 16 ezerrel olcsobb volt aznap

(4) Ha most vásárolnál táblagépét, melyik típus mellett döntenél és miért? csakis iPad, mert fantasztikus jo hasznalni

(5) Ha most vásárolnál táblagépet, melyik üzletet részesítenéd előnyben és miért? Apple webshop tovabbra is

hábm bábm

(#12) spyduck


spyduck
nagyúr

UP

(#13) Tim82


Tim82
nagyúr

(1) Használsz-e jelenleg táblagépet? Ha igen, milyen típusról van szó?

Igen. Első generációs iPad Mini LTE. (Van mellette egy HP Touchpad és egy kijelzőcserére váró első generációs Nexus 7 32GB wifi is, de az iPad Mini-t használom nap mint nap.)

(2) Mi győzött meg, hogy pont ezt a táblagépet vásárold meg?

4:3 képarány, IPS kijelző, pont megfelelő méret (7,85"), mobilnet, hosszú üzemidő.

(3) Hol és miért pont ott vásároltad meg táblagépét?

T-Mobilnál, meglévő mobilnet-előfizetés mellé, hűséggel.

(4) Ha most vásárolnál táblagépét, melyik típus mellett döntenél és miért?

Valamelyik Android-os, az iPad Mini méreteit és arányait hozó típust OTG képességgel (pl. Wayteq xTab-79qci), vagy egy retina iPad Mini-t LTE modemmel.

(5) Ha most vásárolnál táblagépet, melyik üzletet részesítenéd előnyben és miért?

Amit lehet, a Hardverapróról veszek, nagyon kevés kivételtől eltekintve (az iPad Mini pont egy ilyen kivétel volt, de ez nem jellemző).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14) spyduck


spyduck
nagyúr

UP

(#15) donjohnson válasza spyduck (#14) üzenetére


donjohnson
addikt

népszerűsíthetnéd valahol ezt a bejegyzést, hogy többen írjanak. ;)
(facebook, twitter, tumblr)

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#16) spyduck válasza donjohnson (#15) üzenetére


spyduck
nagyúr

facebookot már próbáltam és senki :(

(#17) szabonagyur


szabonagyur
félisten

1. Van, Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Wifi only
2. Jó ár, szép kijelző.
3. Media markt: ki volt rakva, ki lehetett próbálni, jobb árban volt mint máshol.
4. Apple túl drága, WP rendszerűt vennék, valamelyik Dell modellt, esetleg a frissített TAB4 sorozat.
5. Ha WP akkor valamelyik német üzletet, itt túlzottan drága.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#18) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Még aktuális? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.